Trądzik ;/

  • 2011-02-10, o 12:15
  • 205
  • 99 283
  • 129
  • 125

Re: Trądzik ;/

Na efekty czekałam jakieś 5 - 6 tygodniach - generalnie na wszystko trzeba poczekać - na ulotkach zwykle - efekty po 6, czy tam po 8 tygodniach.

Początkowo skóra stała się nieco gładsza - tak już po 1 tygodniu stosowania. Wtedy pryszcze jeszcze były. Gdzieś w okolicy 5 tygodnia zaczęło pojawiać się coraz mniej nowych wyprysków. Stare oczywiście też po jakimś czasie się zgoiły.

Stosuję rescue żel w sumie jakieś 3,5 miesiąca. Zaczynam 3 opakowanie. Pryszcze pojawiają się dosyć rzadko - zazwyczaj przed okresem - ale to już sprawa hormonów i jak zjem za dużo czekolady, ale to chyba nic dziwnego. Generalnie jestem zadowolona.

Wiem, że środek ten jest dostępny też w postaci kremu, niekoniecznie trzeba lubić żel. Ja zamawiałam na www.drbach.pl Nie wiem czy można dostać w aptece albo w zielarskim.

Re: Trądzik ;/

HEJ!
długi czas walczyłam z trądzikiem i próbowałam wielu sposobów- leki, kosmetyki, dermatolog. Tyle kasy wydanej i nic!
myślałam, że nic nie pomoże.. jednak znajoma farmaceutka poleciła mi kosmetyki novaclear\' u. Przyznam, że bez przekonania zaczęłam stosować, ale ku mojemu zaskoczeniu efekt nastąpił! Cera zdecydowanie uległa poprawie, ropniaki zaczęły schodzić. teraz mam gładką twarz, która wcale nie jest wysuszona! Naprawdę polecam, powodzenia!

P.S. Ja zaczęłam od kremu: Acne Cream i podziałało:) teraz zapobiegawczo czasem stosuje maseczke Acne Mask. i nie mam nawrotów.
Spróbujcie, pozdrawiam!

Re: Trądzik ;/

Nie wiem czym to jest spowodowane ale zauważyłam, że moja skóra lepiej reaguje jak stosuję jedynie nawilżanie, a nie kosmetyki antytrądzikowe bo przez nie jeszcze więcej pryszczy pojawiało się i robiły się przebarwienia (długie stosowanie nie 2 tygodnie). Narazie moja cera wróciła do normy, od czasu do czasu coś wyskoczy ale nie tak dużo i nie takie duże jak wcześniej. Ja odpuściłam walkę, jedynie pielęgnacja i chyba źle nie zrobiłam. Oczywiście nie nikomu nie narzucam rezygnacji z kuracji/leczenia. Dla mnie może to być dobre a dla innych zgubne.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Trądzik ;/

Kosmetyki antytrądzikowe zazwyczaj mają w swoim składzie substancje wysuszające i ściągające, co sprawia, że pryszcze doraźnie są zlikwidowane, bo po prostu są wysuszone. Im bardziej przesuszona skóra, tym więcej produkuje ona łoju i tym szybciej powstają nowe zaskórniki. To tak samo jak po opalaniu - najpierw skóra jest super, a potem zaczyna się wysyp. Dlatego też uważam i wypraktykowałam na sobie, że podstawą pielęgnacji skóry tłustej i trądzikowej jest porządne nawilżanie.

Re: Trądzik ;/

zakochałam się w liściastej zielonej herbacie- oczyszcza organizm z toksyn więc warto pić, bo na skórę też podziała.
czytałam kiedyś, że odchudza ale w tą bajkę nie wierzę.

Re: Trądzik ;/

zakochałam się w liściastej zielonej herbacie- oczyszcza organizm z toksyn więc warto pić, bo na skórę też podziała.
czytałam kiedyś, że odchudza ale w tą bajkę nie wierzę.

Dagmara

ja od pewnego czasu piję zieloną herbatę najpierw nie mogłam przyzwyczaić się do jej smaku i zapachu, ale z biegiem czasu już tak nie wybrzydzam i stała się według mnie bardzo dobra

Re: Trądzik ;/

Również do niedawna miałam problemy z cerą, ponieważ została zaatakowana przez multum wyprysków, zaczerwień i blizn... Doszłam jednak do wniosku, że to przez wprowadzenie do mojego jadłospisu bardzo ostrych potraw, które jadłam prawie codziennie Gdy odstawiłam przyprawy, moja skóra zaczęła wyglądać coraz lepiej A ostatnimi czasy zniknęło już prawie wszystko, wydaje mi się, że to przez zupełne inne podejście do sprawy demakijażu i wieczornej toalety twarzy. Gdy w końcu przestałam te sprawy traktować na odwal, moja twarz się odwdzięczyła Wydaje mi się, że podstawą jest, żeby twarz w czasie snu była pozbawiona jakiekolwiek makijażu i mogła dobrze oddychać

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Trądzik ;/

Na efekty czekałam jakieś 5 - 6 tygodniach - generalnie na wszystko trzeba poczekać - na ulotkach zwykle - efekty po 6, czy tam po 8 tygodniach.

Początkowo skóra stała się nieco gładsza - tak już po 1 tygodniu stosowania. Wtedy pryszcze jeszcze były. Gdzieś w okolicy 5 tygodnia zaczęło pojawiać się coraz mniej nowych wyprysków. Stare oczywiście też po jakimś czasie się zgoiły.

Stosuję rescue żel w sumie jakieś 3,5 miesiąca. Zaczynam 3 opakowanie. Pryszcze pojawiają się dosyć rzadko - zazwyczaj przed okresem - ale to już sprawa hormonów i jak zjem za dużo czekolady, ale to chyba nic dziwnego. Generalnie jestem zadowolona.

Wiem, że środek ten jest dostępny też w postaci kremu, niekoniecznie trzeba lubić żel. Ja zamawiałam na http://www.drbach.pl Nie wiem czy można dostać w aptece albo w zielarskim.

Dagmara

skoro tak dobrze go opisujesz to musi być dobry. pewnie na początek kupię opakowanie, może dwa a później jeśli się sprawdzi to na pewno kupię więcej.. bo dla takiego działania jakie tu opisujesz myślę, że naprawdę warto!

Re: Trądzik ;/

Trądzik może mieć naprawdę wiele przyczyn, takich jak złe odżywanie, zalęgające resztki pokarmów w jelitach, zła woda brak witamin itp. Dobranie odpowiedniego kosmetyku do cery to ostatni etap postępowania z trądzikiem. Ja mojej znajomej proponowałam najpierw oczyszczenie jelit za pomocą napoju oczyszczająco-wzmacniającego, a potem zaczęła stosować zwykły krem nawilżający i nie jest teraz najgorzej. Jeśli oczyszczenie by nie pomogło miała iść do dermatologa. Kosmetyki na trądzik często nie pomagają, a pogarszają sytuacje, bo wysuszają skórę.

Re: Trądzik ;/

Trądzik może mieć naprawdę wiele przyczyn, takich jak złe odżywanie, zalęgające resztki pokarmów w jelitach, zła woda brak witamin itp. Dobranie odpowiedniego kosmetyku do cery to ostatni etap postępowania z trądzikiem. Ja mojej znajomej proponowałam najpierw oczyszczenie jelit za pomocą napoju oczyszczająco-wzmacniającego, a potem zaczęła stosować zwykły krem nawilżający i nie jest teraz najgorzej. Jeśli oczyszczenie by nie pomogło miała iść do dermatologa. Kosmetyki na trądzik często nie pomagają, a pogarszają sytuacje, bo wysuszają skórę.

Penelopa

nie słyszałam że zalegające resztki w jelitach mogą powodować trądzik

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: