Trądzik ;/

  • 2011-02-10, o 12:15
  • 205
  • 99 300
  • 129
  • 125

Re: Trądzik ;/

Z trądzikiem najlepiej iść do specjalisty. każdy ma inny przypadek i każdemu co innego pomoże, tak to tylko stracimy pieniądze na te preparaty, a nasz stan może się w ogóle nie polepszyć

wykonujemy na zlecenie prace ziemne gdańsk

Re: Trądzik ;/

Ja pożegnałam się z trądzikiem dzięki stosowaniu mydła aleppo. Warto spróbować trzeba wybrać tylko mydło dobrej jakości z dużą zawartością oleju laurowego.

Re: Trądzik ;/

Ja mogę polecić Kailas. Bardzo dobry krem na trądzik, dowiedziałam się o nim z forum wizaz (link do tematu -> http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=419661). Na początku występuje efekt wypchnięcia i wygląda się nieciekawie, ale potem (przynajmniej u mnie tak było) bardzo fajnie buśka się goi

słyszałyście o ziehl?

Re: Trądzik ;/

U mnie na trądzik podziałała np. zwykła maść z cynkiem. Ale wiem, że nie na każdego działa tak dobrze. Faktycznie najlepiej udać się do dermatologa. On dobierze odpowiednie lekarstwa i maści.

Już dziś zmień wygląd swego domu, pomoże Ci w tym projektant wnętrz wrocław

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Trądzik ;/

Bardzo dobra rada, zwlaszcza dla nastolatek podczytujacych forum

dzierżawa kserokopiarek dla ciebie

Re: Trądzik ;/

Z cere trądzikowa jest tak,że jak ja za bardzo przesuszymy to zaczyna produkowac coraz więcej sebum/łoju i wypryski zamieniaja na sza twarz w "drożdżówkę", bo skóra się broni.
Warto wyregulowac wydzielanie sebum i dobrze oczyszczać skórę. Ja akurat przekonałam się do Savon Noir, które kiedyś poleciła mi koleżanka mieszkająca we Francji, tam podobno dziewczyny stawiają na preparaty naturalne i pasta oliwna takim właśnie jest.Mocnoe oczyszcza skórę, wyciaga wągry i zasuszone wypryski a jdnoczesnie nie przesusza i nie drażni skóry.
Skuteczne są maski z czystego błota z Morza Martwego bez dodatków, gdyż tylko czyste błoto ma walory lecznicze. Mój syn stosuje też wode z MM zamiast toniku bezpośrednio na wypryski, jeśli takie się pojawią.
Woda z Czystka z Manufaktury Kosmetyków Naturalnych tez jest bardzo dobra, zabliźnia zmiany i ściaga pory.

Re: Trądzik ;/

Idź do dermatologa, a jeśli nie pomoże do do następnego. Ja odwiedziłam chyba sześciu zanim się wyleczyłam.

Re: Trądzik ;/

Makijaż może pogorszyć tylko wygląd trądziku. Wiem, bo sama kiedyś pudru używałam na trądzik

I just dont wanna miss you tonight

Re: Trądzik ;/

Natknęłam się na preparat nonacne - czy ktoś go zna, korzystał? Z opisu wynika, że to preparat z naturalnych składników, a szczerze mówiąc sztucznych, pełnych chemii specyfików mam już dość. Prosiłabym, aby ktoś kto próbował tych tabletek dał tutaj znać czy przyniosło to efekty. Oczywiście dobre efekty.

Re: Trądzik ;/

Cera trądzikowa jest trudna i do leczenia i do pielęgnacji. Każdemu pomaga co innego. Mnie podleczyły trochę antybiotyki, ale ślady i tak były paskudne. Teraz jestem po 2 zabiegach laserem i jest lepiej wizualnie, ale problem nie zniknął może się wyciszył troszkę na jakiś czas, jednak grudki i podskórne wulkany też się jeszcze pojawiają. Jeśli chodzi o makijaż to podczas leczenia nie robiłam i używałam tylko dermokosmetyków do pielęgnacji.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: