Trądzik ;/

  • 2011-02-10, o 12:15
  • 205
  • 99 299
  • 129
  • 125

Re: Trądzik ;/

Nie cierpię trądziku!!! Mam dopiero 17 lat, wcześniej nie miałam problemów w cerą. Teraz coraz częściej wyskakują mi różne syfy. Nie wiem czy mam iść już do dermatologa czy zainwestować w profesjonalne kosmetyki. Koleżanki mi mówiły żeby nie jeść czekolady, ale już na innych stronkach czytałem, że to nie ma związku.

Re: Trądzik ;/

Nie miałam nigdy problemów z cerą, ale jestem pewna że duże ilości słodyczy mogą zepsuć jej stan. Kawałek gorzkiej czekolady na pewno nie zaszkodzi (wręcz przeciwnie), ale jeśli często spożywasz spore ilości cukru (w różnej postaci), może to mieć wpływ na stan cery. Generalnie właściwa dieta (nie w sensie głodzenia się, ale w sensie odpowiedniego odżywiania) oraz picie wody może poprawić stan cery.
Poza tym jesteś jeszcze młodziutka, więc zmiany mogą mieć również podłoże hormonalne. Nie wiem w jakim stanie jest Twoja cera, ale dla pewności nie zaszkodzi wybranie się do dermatologa jeśli zauważyłaś że jest coraz gorzej.
No i oczywiście być może coś Cię uczula - kosmetyki do pielęgnacji czy make-up, więc na to też zwróć uwagę. Czasem mała zamian może zdziałać cuda! Powodzenia!

Mademoiselle

Re: Trądzik ;/

Artix ja bym Ci radzila isc do dermatologa. Tradzik sie leczy, nie eksperymentuj sama specyfikami dostepnymi na recepte. Moj syn obecnie 18 letni mial tradzik i byl u domowego ( tu w Holandii najpierw leczy domowy, dopiero jak nie daje rady kieruje do specjalisty) i syn dostal taki specyfik w buteleczce, bezbarwny lotion z antybiotykiem ( clindamycyna) do dozowania punktowego i pomoglo. A z kolei syn kolezanki dostal jakies tabletki, tak ze u kazdego leczenie przebiega innaczej.

Re: Trądzik ;/

Tylko i wyłącznie wizyta u dermatologa

Za co lubię węże odciągowe ?

Re: Trądzik ;/

można iść do dermatologa. oczywiście nie zawsze to pomoże, ale trzeba szukać póki nie znajdzie się tego właściwego

Re: Trądzik ;/

Usunieto reklame

Re: Trądzik ;/

Usunieto reklame

osiolek1989 to konndi wiec juz wszystko jasne

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Trądzik ;/

osiolek1989
Widzę, że chyba Ci płacą za reklamę tego specyfiku... Chodzisz po forach i dodajesz kryptoreklamy... I to jeszcze z tym samym nickiem...

Proszę bardzo:
http://www.beauty-forum.pl/tradzik-prys ... 706,30.htm

Dobry wygląd jest wyrazem szacunku dla innych, a przede wszystkim dla nas samych.

Re: Trądzik ;/

Cześć wszystkim
Długi czas walczyłam z trądzikiem i próbowałam wielu sposobów- leki, kosmetyki, dermatolog. Tyle kasy wydanej i nic!
myślałam, że nic nie pomoże.. jednak znajoma farmaceutka poleciła mi kosmetyki novaclear\' u. Przyznam, że bez przekonania zaczęłam stosować, ale ku mojemu zaskoczeniu efekt nastąpił! Cera zdecydowanie uległa poprawie, ropniaki zaczęły schodzić. teraz mam gładką twarz, która wcale nie jest wysuszona! Naprawdę polecam, powodzenia!

Zaczęłam od Acne Cream i podziałało:) teraz zapobiegawczo czasem stosuje maseczke Acne Mask. i nie mam nawrotów.

Powodzenia w walce z tym ustrojstwem

Re: Trądzik ;/

Nie bez kozery trądzik określany jest mianem choroby XXI wieku. Rzeczywiście, szczególnie w okresie dojrzewania, mało kogo oszczędza. Niezależnie od jej postaci, czy dotyka nas szczątkowo, czy też bombarduje naszą skórę, jest prawdziwą zmorą, której należy się pozbyć.

Trądzik towarzyszył mi niemal od dwunastego roku życia, dziś mam osiemnaście. W ciągu tych sześciu lat przeszłam wiele kuracji, z większym i mniejszym powodzeniem, wypróbowałam tonę kosmetycznych specyfików i nauczyłam się jak pielęgnować moją skórę. Walka z trądzikiem pochłonęła wiele czasu i wysiłków, stąd chciałabym, żeby nauka nie poszła w las. Chciałabym podzielić się z wami moimi doświadczeniami i spróbować obalić mity dotyczące tej choroby.

Zapraszam! http://anti-acne-together.blogspot.com

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: