Trądzik ;/

  • 2011-02-10, o 12:15
  • 205
  • 99 247
  • 129
  • 125

Re: Trądzik ;/

a przestałam z nim walczyć i efekt jest taki, że samą skórę może i mam lepszą, nie mam tyle niespodzianek, rozszerzonych porów, lepsza jest jej kondycja. Ale prawda jest taka, ze cały czas te problemy sa i to wiadomo kiedy najbardziej.. menstruacja. AAle na prawdę przestałąm na to zwracać już uwagę. nie mam czasy wręcz. i nawet chodze bez makijażu, bo zaczełam sie przyglądać innym ludiom, na przykład w autobusie. i okazuje sie że żeby spotkać kogoś kto ma super idealną cerę, to bardzo trudne. 

Re: Trądzik ;/

Tez ostatnio doszłam do wniosku ze umiar to tez dobry lek. Nie można przesadzać w walce z trądzikiem bo to też może zaszkodzić ;)

Re: Trądzik ;/

Re: Trądzik ;/

leki to zły pomysł lepiej uzywac jakis naturalnych specyfików

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

u mnie trądzić okazał się objawem powikłań ginekologicznych niestety, leczenie hormonalne go zlikwidowało

Re: Trądzik ;/

Z trądzikiem walczę już od czasów gimnazjum czyli ho ho i międzyczasie stosowałam mnóstwo leków, suplementów, maści, kremów i bywało lepiej a raz gorzej. Jedynym momentem kiedy naprawdę stan mojej cery bardzo się poprawił był czas kiedy brałam antykoncepcję ale niestety nie miałam ochoty truc się tym na.dłuższa metę, bo cerą niby się poprawiła ale waga zaczęła rosnąć i wątroba dostała

Re: Trądzik ;/

Dla mnie jest jedna dobra droga dotycząca jakichkolwiek problemów z cerą. Dobry dermatolog. Leczenie na własną rękę to mega ryzyko i można sobie zwyczajnie zrobić krzywdę. Dobry lekarz robi badania i próbuje trafić z pielegnacją, którą nie zawsze udaje mu się dobrać za pierwszym razem.

 

Re: Trądzik ;/

niestety zdarza się

Re: Trądzik ;/

Próbowała Próbowała drożdży W tabletkach?

Re: Trądzik ;/

Kiedyś od dermatologa dostałam maść epiduo i pomogła. Jednak teraz po kilku latach trądzik wrócił i dermatolog przepisał mi clindacne. Zobaczymy czy ta maść też pomoże ;/ Ale już mam dosyć. cała linia włosów w krostach :(

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: