Warunki i koszt dostawy

 

Przedział wagowy Płatność Czas dostawy Koszt
0 g - 1 kg Przedpłata 10-45 dni 104.63 zł
0 g - 50 g Przedpłata 5-30 dni 24.60 zł
0 g - 500 g Przedpłata 13-30 dni 34.00 zł
Waga zamówienia
(przeciągnij slider aby zwiększyć maksymalną wagę zamówienia)

50g


Kalkulator kosztów przesyłki z sklepu Ladymakeup.pl

Cena przesyłki uzależniona jest od jej wagi i kraju, do którego ma być dostarczona. Koszt możesz obliczyć wybierając kraj i wagę w powyższym formularzu.

 

Czas od zamówienia do wysłania

Priorytetem jest dla nas ekspresowa realizacja zamówień. Zależy nam, aby czas od złożenia zamówienia, do wysłania przesyłki, był jak najkrótszy. Zwykle, zamówienia nadajemy w ciągu 24 - 48 godzin od ich złożenia (w przypadku zamówień płatnych przy odbiorze/szybkich płatnościach on-line).
Jeśli zależy Ci na wysyłce zamówienia w tym samym dniu, złóż je do godziny 10:00, z opcją płatności za pobraniem lub wykonaj szybki przelew on-line (PayU, PayPal), i zadzwoń do nas tel.:+48 785 455 777, a postaramy się nadać paczkę do Ciebie natychmiastowo! A jeśli jest i po godzinie 10:00 to również zadzwoń do nas - jesteśmy w wielu kwestiach bardzo elastyczni, także i w tym temacie postaramy się pomóc.
Zamówienia opłacane poprzez przelew tradycyjny - wysyłane są po zaksięgowaniu przelewu na naszym koncie - w ciągu 24 h od momentu zaksięgowania. Na wszystkie przelewy czekamy 10 dni od momentu złożenia zamówienia.
Przewidywany czas dostawy liczony jest od momentu nadania i odebrania paczki przez wybranego w zamówieniu przewoźnika.
 

Opakowanie

Każda pakowana przez nas przesyłka jest starannie przygotowywana i zabezpieczana, aby uniknąć ewentualnych szkód produktów powstałych podczas transportu.

Jeśli opakowanie, karton, koperta lub taśma zabezpieczająca są naruszone lub wzbudzają jakiekolwiek wątpliwości - sprawdź przesyłkę w obecności listonosza lub kuriera. Gdy okaże się, że zawartość jest uszkodzona lub wybrakowana, spisz z kurierem/listonoszem protokół szkody i skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta. Gdy odbierasz paczkę z Paczkomatu - i widzisz uszkodzenie przesyłki, postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na monitorze paczkomatu (zalecamy zostawienie paczki w danej skrytce). 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Regulamin
Program lojalnościowy
Polityka prywatności
Koszt dostawy
Kontakt
Zwrot lub wymiana