Wyróżnione marki

Szczególnie polecamy

7
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
R
S
T
U
V
W
Y
Z

7

A

B

C

D

E

F

G

H

I

J

K

L

M

N

O

P

R

S

T

U

V

W

Y

Z

Regulamin
Program lojalnościowy
Polityka prywatności
Koszt dostawy
Kontakt
Zwrot lub wymiana

Warunki i koszt dostawy

Naszym priorytetem jest, aby czas od złożenia zamówienia do wysłania przesyłki był jak najkrótszy. Dodatkowo przesyłka jest starannie zapakowana, tak by podczas transportu produkty w niej nie uległy uszkodzeniu.

Czas od zamówienia do wysłania

W przypadku zamówień realizowanych za pobraniem czas od złożenia zamówienia do wysłania to maksymalnie dwa dni robocze. Jeśli zamówienie zostanie złożone przed godziną 10:00 jest szansa, że paczka zostanie nadana tego samego dnia.

Przedpłata (przelew on-line - płatności.pl) - w większości przypadków dokonany przelew jest zaksięgowany w ciągu kilku minut dzięki czemu czas realizacji zamówienia jest identyczny jak w przypadku "za pobraniem" - do dwóch dni roboczych.

Przelew tradycyjny wszystkie zamówienia z opcją przedpłaty, wysyłane są dopiero po zaksięgowaniu przelewu - w ciągu 2 dni roboczych od zaksięgowania. W przypadku przelewu tradycyjnego czas realizacji przelewu może być wydłużony (zwłaszcza jeśli jest to inny bank niż PKO BP).

UWAGA: przelew wysłany przez Pocztę Polską może dotrzeć nawet po 7 dniach, co automatycznie wydłuża czas realizacji zamówienia.

Na wszystkie przelewy czekamy 10 dni od momentu złożenia zamówienia

Opakowanie

Każda przesyłka jest starannie przygotowywana i zabezpieczana, w ten sposób unikamy ewentualnych szkód powstałych podczas transportu zamówionych produktów.

Jeśli opakowanie lub taśma zabezpieczająca są naruszone, sprawdź w obecności listonosza lub kuriera zawartość. Jeśli stwierdzisz uszkodzenia lub braki w towarze, opisz to koniecznie na dokumencie przewozowym lub w protokole reklamacyjnym w obecności i z podpisem listonosza!

Kalkulator - Sprawdź koszt przesyłki z sklepu Ladymakeup.pl poniżej

Cena przesyłki uzależniona jest od jej wagi i kraju do którego ma być dostarczona. Koszt możesz obliczyć wybierając kraj i wagę w poniższym formularzu.

 

Waga zamówienia
(przeciągnij slider aby zwiększyć maksymalną wagę zamówienia)

50g

Zasięg
(kod pocztowy)
Przedział wagowy Płatność Czas dostawy Koszt
Cały kraj 0 g - 1 kg Przedpłata 10-45 dni 104.63 zł
Cały kraj 0 g - 500 g Przedpłata 13-30 dni 34.00 zł
Cały kraj 0 g - 50 g Przedpłata 5-30 dni 24.60 zł