Program lojalnościowy w sklepie Ladymakeup

Ladymakeup.pl to nie tylko sklep z kosmetykami, ale portal społecznościowy, łączący osoby o podobnych pasjach - którym piękno i uroda są bliższe, niż innym. Chcielibyśmy pokazać, że na naszej stronie można nie tylko dokonać zakupu ulubionych kosmetyków, ale także spędzić czas w aktywny sposób. Ważną częścią jest blog, gdzie specjalnie dla Was publikujemy artykuły i nagrywamy filmiki - o tematyce makijażowej i ogólnie kosmetycznej. Obok bloga równolegle działa aktywne forum, skupiające wszystkim miłośników i pasjonatów urody. Każdy z Was ma także możliwość założenia konta i prowadzenia własnego bloga. Dla zarejestrowanych użytkowników przygotowaliśmy również program lojalnościowy (system punktowy). Za każdą wymienioną poniżej aktywność możecie zdobyć punkty, które zamieniają się na rabat przy zakupach w naszym sklepie. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z poniższymi informacjami.

 

Uzyskane punkty wymieniane są na rabat przy zamówieniu. Przy składaniu zamówienia pomniejszone zostanie ono o rabat za uzbierane punkty. Należy pamiętać o tym, że 1000 pkt = 2,00 zł rabatu na zamówienie. Maksymalny rabat za punkty to 50% wartości produktów.

Jak to działa i za co można zdobyć punkty?

 

Punkty są naliczane automatycznie, raz na dobę w godzinach nocnych. Stan swoich punktów zawsze wyświetlany jest w Twoim koncie po zalogowaniu, możesz też sprawdzić historię, kiedy i za jaką aktywność zostały naliczone punkty. Sprawdź pniżej za co możesz otrzymać punkty:


Konto użytkownika

Rejestracja 100 pkt

Naliczane od: 2015-03-12

Za rejestrację na stronie otrzymasz na start 100 pkt. Jeśli jeszcze nie masz u nas konta, załóż je tutaj.

Ustawienie miniaturki dla konta 250 pkt

Naliczane od: 2015-03-12

Zakładając konto możesz ustawić miniaturkę. Za taką aktywność otrzymasz od nas 250 pkt. Punkty przyznawane są jednorazowo.

Zapisanie się do newslettera 500 pkt

Naliczane od: 2015-03-12

Dodatkowe 500 pkt otrzymasz w momencie zapisania się do newslettera. 


Zamówienia, opinie, recenzje

Punkty za zamówienie Od wartości produktów

Naliczane od: 2015-03-12

Otrzymasz punkty za każde skończone (wysłane) i opłacone zamówienie. Punkty są naliczone za produkty -rabat w przeliczeniu: 10 gr = 1 pkt. Przykład: zamówiłeś/aś produkty za 150,10 zł (bez kosztów wysyłki/po rabacie) otrzymasz za to zamówienie 1501 pkt po jego opłaceniu oraz naszej wysyłce.

Opinia klienta o produkcie 150 pkt

Naliczane od: 2015-03-12

Dodanie opinii do produktu. Po otrzymaniu zamówienia z sklepu Ladymakeup.pl masz możliwość dodania opinii pod każdym zakupionym produktem (otrzymasz powiadomienie na adres e-mail z odnośnikiem do wystawienia opinii do produktów). Za jedną opinię otrzymasz 150 pkt. Przykład: Zamówiłaś 20 produktów, dodałaś opinię pod każdym z nich, w sumie otrzymasz 3 000 pkt. UWAGA: Liczą się opinie do zamówienia (wystawione przez panel użytkownika). Jeśli nie złożyłaś zamówienia a dodajesz opinię do produktu - nie otrzymasz za to punktów. Punkty są naliczane po zaakceptowaniu opinii przez moderatora.

Recenzja na blogu/youtube 5 000 pkt

Naliczane od: 2015-03-12

Prowadzisz bloga? A może nagrywasz video na swoim kanale YouTube? Zrecenzowałeś/aś produkt zakupiony u nas? Prześlij nam informację na adres: wspolpraca@ladymakeup.pl Jeśli pod recenzją umieścisz też odnośnik do naszego sklepu, otrzymasz 5 000 pkt - jednorazowo dla zamówienia.

Recenzja produktowa w poście na Twoim koncie Facebook / profilu Instagram 5 000 pkt

Naliczane od: 2019-01-28

Recenzujesz kosmetyki na swoim koncie Facebook? Interesujesz się makijażem bądź pielęgnacją i postujesz na ten temat na swoim profilu na Instagramie? Zakupiłaś produkty, o których piszesz, w Naszym sklepie? Zrecenzuj zakupione produkty na swoim koncie i prześlij nam informację na adres: wspolpraca@ladymakeup.pl. Na Facebook'u oznacz nas @ladymakeupsklep i dodaj #ladymakeuppl. Na Instagramie oznacz Nas @ladymakeup_pl oraz otaguj #ladymakeuppl. Za każde zrecenzowane zamówienie otrzymasz jednorazowo 5 000 pkt.


Blog oraz komentarze 

Subskrybcja bloga 1000 pkt

Naliczane od: 2015-03-12

Punkty można również zdobyć za subskrybowanie bloga. W momencie kiedy zasubskrybujesz innego użytkownika możesz zdobyć 1000 pkt. Punkty za subskrybcję naliczane są jednorazowo na użytkownika (autora bloga).

Subskrypcja Twojego bloga 200 pkt

Naliczane od: 2015-03-12

Prowadzisz bloga na naszej stronie? Jeśli tak, ta informacja jest dla Ciebie. Jeśli, któryś z użytkowników zdecyduje się na subskrybcję Twojego bloga - Ty również otrzymasz punkty. Jeden użytkownik to 200 pkt dla Ciebie. Przykład: Twojego bloga zasubskrybowało 10 użytkowników. Dla Ciebie jest to 2000 pkt.

Komentarz na blogu 50 pkt

Naliczane od: 2015-03-12

Punkty można otrzymać również za dodanie komentarza pod wpisem na blogu. Naliczane są jednorazowo do każdego skomentowanego wpisu. Za jeden komentarz do zdobycia jest 50 pkt. 


Forum

Punkty za aktywność 300 pkt

Naliczane od: 2016-09-15

Punkty otrzymasz za pierwszy post danego dnia.


Wszystkie punkty naliczane są tylko zarejestrowanym użytkownikom, możesz założyć konto tutaj. Uzbierane punkty służą jedynie do otrzymania rabatu przy składaniu zamówienia. Mamy nadzieję, że spodoba Wam się taka forma nagradzania Was za aktywność. Istotną informacją jest fakt, iż punkty nie działają wstecz. Przykładowo nie otrzymasz punktów za już posiadane subskrybcje czy za rejestrację. Naliczanie punktów odbywa się od momentu wprowadzenia Programu lojalnościowego (2015-03-12). 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Regulamin
Program lojalnościowy
Polityka prywatności
Koszt dostawy
Kontakt
Zwrot lub wymiana