Trądzik ;/

  • 2011-02-10, o 12:15
  • 205
  • 99 137
  • 129
  • 125

Re: Trądzik ;/

Idę na badania hormonalne w przyszłym tygodniu. Walczę z pryszczami zewnętrznie - tzn. odpowiednie środki do mycia twarzy, kremy i żele - opisywałam jakiś czas temu. Jestem zadowolona z efektów jakie już udało mi się osiągnąć, ale denerwuje mnie, że przed okresem robi się ich znacznie więcej. No i czekolady staram się nie jeść - ciepło jest więc mam etap jedzenia lodów

Re: Trądzik ;/

Hormony potrafią czasem w tym temacie narozrabiać najlepiej udac sie do specjalisty który odpowiednio dobierze kuracje

Re: Trądzik ;/

a ja mam pytanie o Derminax. Podobno jest skuteczny. Ale wolałabym sie upewnic czy faktycznie działa. Nie chce znowu na darmo wydawac kasy...

Re: Trądzik ;/

trądzik przejdze z wiekiem, wiem to z autopsji, szukałam wielu kosmetyków i nic nie pomagało, aż nagle samo przeszło... hormony i tyle

Re: Trądzik ;/

... odrobinę pasty do zębów, która również ma działanie ściągające i osuszające.[/quote]

Nieprawda. Pasta do zębów rzeczywiście nieco wysusza wykwity, ale ostatecznie przyniesie Ci więcej szkody niż pozytku.Skóra i zęby to nie to samo- środek, który dobrze czyści zęby, może podrażniać skórę i narazić ją na bolesne czerwone plamy i zmiany łuszczące się.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Trądzik ;/

Kiedy miałam problem z trądzikiem, wybrałam się po prostu do dermatologa, który zbadał co to za rodzaj i określił co mi na niego pomoże. Zapisał mi tabletki, płyn do przemywania i maść, i wszystko to razem dało bardzo dobry efekt.

Re: Trądzik ;/

ja kiedyś trądzik leczyłam za pomocą maści od dermatologa. trochę kosztowała, kuracja trwała z 2 miesiące i się wkurzyłam, bo nic nie dawała. Przyjaciółka powiedziała mi, że powinnam spróbować Sudocremu, koszt o połowę niższy i to nie jest maść przeznaczona bezpośrednio do leczenia trądziku, ale do dzieci, jednakże wykazuje podobne działanie. Spróbowałam i faktycznie. Sudocrem jest lepszy od specjalistycznych maści

Re: Trądzik ;/

Myślałam, że tylko ja mam ten problem, ale trochę dziewczyny podniosłyście mnie na duchu (nie żebym cieszyła się z waszych problemów, ale wiem już że nie jestem jakaś dziwna). Trądzik miałam zawsze, cerę bez skazy miałam co najwyżej przez 4 dni, a potem zawsze coś wyskoczyło. Byłam u dermatologa i dowiedziałam się, że to kwestia hormonów, brałam leki, nakładałam maseczki, po leczeniu zapytałam czy trądzik może wrócić i usłyszałam że tak. Trądzik pojawia się co jakiś czas, ale nauczyłam się z nim radzić, kupiłam algi kryształki na allegro i zrobiłam z nich mydło. Nie myję twarzy kosmetykami tylko mydłem z alg, super sprawa, cera jest gładka, a jak coś się na niej pojawi, to kwestia kilku godzin żeby znikło, polecam.

Re: Trądzik ;/

A Aplikator przeciw wypryskom HB próbowałaś? Było to dosyć dawno, ale u mnie ich kosmetyk zadziałał. Możliwe, że wtedy miał trochę inną nazwę. Obyło się bez wyprysków i widocznych pozostałości. Gdybyście szukały, to produkt wygląda tak:
http://hbkosmetik.pl/media/catalog/product/cache/1/small_image/280x/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/x/l/xl_pickel_tupfer__1291284001.jpg

Re: Trądzik ;/

Ja też miałam problem z trądzikiem i długo z nim walczyłam, a pomogły właściwie najbardziej naturalne sposoby. Przede wszystkim zmiana diety na bogatą w witaminy, mało cukru (zupełnie wyeliminowałam słodycze, cukier do kawy i tego typu rzeczy). I skupiłam się na kwestii tłuszczu - przede wszystkim zaczęłam jeść więcej tego omega-3. Głównie dołożyłam estry etylowe w formie oleju OmegaRegen Skin Care, który świetnie pomaga na tego typu problemy i regeneruje skórę. Ma w sobie witaminy, więc dodatkowo odżywia.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: