Trądzik ;/

  • 2011-02-10, o 12:15
  • 205
  • 99 252
  • 129
  • 125

Re: Trądzik ;/

Ja na trądzik stosowałam epiduo i trądzik szybko znikł i nie wrócił już nigdy

Re: Trądzik ;/

Czytam Wasze historie i muszę przyznać, że na szczęście aż takiej walki nie musiałam stoczyć, JEDNAK również do niedawna borykałam się z notorycznym posiadaniem co najmniej 7-8 pryszczy non stop na twarzy ! Stosowałam różne kosmetyki z drogerii, w końcu wybrałam się do dermatologa i powiedziała mi o serii NovaClear. Zdecydowałam się zaryzykować - można je kupić w aptece. Na początek wzięłam sobie płyn do mycia twarzy i preparat punktowy. Odkąd zaczęłam stosować te dwie rzeczy w codziennej higienie minął niecały miesiąc , a mi po wyleczeniu ostatniego "ataku" pryszczy pojawiły się może dwa i to pojedynczo Dokupiłam sobie wczoraj jeszcze maseczkę i póki co nie zapeszając jest supr

Re: Trądzik ;/

Jeśli Twoja skóra źle reagowała na dotychczas stosowanie kremy to przestawienie się na coś mniej "obciążającego", jak NovaClear, daje fajny efekt. Nie wyleczy dziewczyn z trądzikiem hormonalnym ale przy trądziku kosmetycznym może spisać się świetnie

A co do włosków Może znajdę czas żeby zrobić jakiś mały tutorial, jakby byli chętni, bo słowami jak opiszę to raczej będzie mało jasne Ogólnie mam manię na punkcie spinania włosów w koko-podobne-rzeczy.Zwijanie, przekładanie i takie tam. Zwłaszcza, że nie mogę sobie pozwolić na chodzenie z rozpuszczonymi włosami. Mam nadzieję, że też są tu maniaczki uzależnione od upinania włosów

Re: Trądzik ;/

Ja na trądzik stosowałam Rozex i gorąco go polecam, w miarę tani a pozbył się problemu skutecznie

Re: Trądzik ;/

Ten problem to chyba problem nas wszystkich!!! Albo prawie wszystkich. Ja nie mam jakiegos strasznego tradziku ale mam cos takiego jak wysyp co jakis czas. I przyznam szczerze, ze wtedy staram sie nie malowac, tzn nie nakładam podkładu, a jesli juz to zmywam go tak szybko jak to jest mozliwe. Smaruje się wtedy olejkiem Melaleuca i pozniej mam spokój na jakies 2, 3 miesiace. Byłam z tym u dermatologa i Pani powiedziała mi, że moze mi przepisac antybiotyk, ale ja sie jakoś boję doustnych leków. Kiedys uzywałam tez epiduo i w sumie do dziś uzywam jak jest bardzo źle, ale ono niestety wysusza skóre.

Re: Trądzik ;/

Nie uważam, żeby Izotek był aż tak straszny, bo sama go stosuję. Mam 15 lat i mój dermatolog nie widział wiekszych przeciwwskazań, ale lista skutków ubocznych była rzeczywiście imponująca U mnie wystąpiło tylko spierzchnięcie ust, lekkie przesuszenie oczu i skórę na łokciach i dłoniach mam bardzo suchą. Trądzik miałam masakryczny same duże ropne krostki (jak myślę o tym jak wcześniej wyglądałam, to mi ciary w tę i na zad przechodzą ). Jestem jeszcze w trakcie kuracji (został mi tylko miesiąc), ale efekty już widać. Po początkowym "wysypie" oczyszczającym skórę, stan mojej twarzy cały czas się poprawia. Po zakończeniu kuracji pójdę na jakiś głębszy peeling i myślę, że będzie dobrze.

"If you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, than everything that happens in between can be dealth with."Michael Jackson

Re: Trądzik ;/

Walczyłam z trądzikiem wieloma sposobami (głównie leki) nie będę podawać wszystkich nazw bo podam ostatnią Stosowałam Epiduo na koniec i to był dopiero żel, który rozwiązał moje problemy. kuracja to okolo 3 tygodni tak podaje ulotka u mnie to było trochę ponad może dlatego, że sytuacja na mojej twarzy była na tyle poważna. Liczy się efekt końcowy teraz już nie mam się czego wstydzić. Mam piękną gładką skórę i pewność, że gdyby trądzik wrócił to jest czym go zwalczyć. Pozdrawiam.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Trądzik ;/

Łączę się z wami w bólu dziewczyny!! Też wiem co to znaczy walka z trądzikiem, jak trudno wyleczyć i jak długo trwa leczenie. Epiduo nie stosowałam nigdy, ale też słyszałam, że podobno dobry. Za to ja po wielu różnych środkach, lekach, przeszłam na środki bardziej naturalne (mam też inne schorzenia i nie chce się ciągle czymś faszerować).. Lilinana - znam tę serię - melaleuca. Rano i wieczorem przemywałam i było nawet spoko. zmieniłam też swoją dietę, tak jak mi lekarz zalecił - ogólnie mniej słonych, tłustych, ostrych, słodkich potraw, więcej witamin.

Re: Trądzik ;/

Stosowałam rescue żel wspomagający leczenie trądziku z drbach.pl

Re: Trądzik ;/

Stosowałam rescue żel wspomagający leczenie trądziku z drbach.pl

Dagmara

i jak się sprawdzał ?.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: