Na ratunek zniszczonym włosom

  • 2011-04-08, o 22:46
  • 210
  • 111 108
  • 37
  • 101

Re: Na ratunek zniszczonym włosom

Czy ktoras z was na wypadajce wlosy stosowala Loxon? tutaj na tym filmiku dziewczyna mowi o nim http://www.youtube.com/watch?v=POkmkpJl ... re=related

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: Na ratunek zniszczonym włosom

Kupiłam dwa kolejne olejki do wlosów. Narazie raz użyłam tego z dodatkiem kaktusa. Za jakiś czas napiszę coś o nich. Mogę powiedzieć, że bardzo ładnie pachną i tak lekko, nie tak jak po wylaniu wiadra perfum

http://historiawlosow.blox.pl/html

Re: Na ratunek zniszczonym włosom

ten z kokosem po prostu mnie kusi, ale nie wiem czy kupić czy nie ;p

Re: Na ratunek zniszczonym włosom

Polecam odżywkę regeneracyjną do włosów: http://www.ambras.pl/kosmetyki-do-wloso ... losow.html Mi też swego czasu wypadały włosy, ale faktycznie ta odżywka pomaga. Tylko musisz ją stosować przez jakiś czas żeby były efekty. Jedno użycie nic nie da

AndzelikaGol

już druga osoba pisze, że jest świetna ;P może warto

Re: Na ratunek zniszczonym włosom

ten z kokosem po prostu mnie kusi, ale nie wiem czy kupić czy nie ;p

KamiluŚkaa

kokos w polaczeniu z czyms moze byc fajny..szkoda,bo sam olejek kokosowy sie u mnie nie sprawdził(włosy matowe bez zadnego polysku,typowe strąki,mimo ze wlosy umylam 2 razy)..wyslalam siostrze ,to mnie przeklinała

Re: Na ratunek zniszczonym włosom

Kupiłam dwa kolejne olejki do wlosów. Narazie raz użyłam tego z dodatkiem kaktusa. Za jakiś czas napiszę coś o nich. Mogę powiedzieć, że bardzo ładnie pachną i tak lekko, nie tak jak po wylaniu wiadra perfum

ammb

Ammb,kupowalas ze strony helfy,,wczesniej chyba nie mieli w ofercie ...ja poluje na kaktus z czosnkiem i gingerem..sezamowy i rycynowy mi sie skonczyl ,pozostaly mi jeszcze te; są mega wydajne ,a stosuje zawsze przed myciem co 3 dzien teraz..

Re: Na ratunek zniszczonym włosom

Kupiłam dwa kolejne olejki do wlosów. Narazie raz użyłam tego z dodatkiem kaktusa. Za jakiś czas napiszę coś o nich. Mogę powiedzieć, że bardzo ładnie pachną i tak lekko, nie tak jak po wylaniu wiadra perfum

ammb

Ammb,kupowalas ze strony helfy,,wczesniej chyba nie mieli w ofercie ...ja poluje na kaktus z czosnkiem i gingerem..sezamowy i rycynowy mi sie skonczyl ,pozostaly mi jeszcze te; są mega wydajne ,a stosuje zawsze przed myciem co 3 dzien teraz..

możesz napisać mi coś więcej o tym sesa ?

Re: Na ratunek zniszczonym włosom

Kupiłam dwa kolejne olejki do wlosów. Narazie raz użyłam tego z dodatkiem kaktusa. Za jakiś czas napiszę coś o nich. Mogę powiedzieć, że bardzo ładnie pachną i tak lekko, nie tak jak po wylaniu wiadra perfum

ammb

Ammb,kupowalas ze strony helfy,,wczesniej chyba nie mieli w ofercie ...ja poluje na kaktus z czosnkiem i gingerem..sezamowy i rycynowy mi sie skonczyl ,pozostaly mi jeszcze te; są mega wydajne ,a stosuje zawsze przed myciem co 3 dzien teraz..

możesz napisać mi coś więcej o tym sesa ?

KamiluŚkaa

ten sesa on jest na wypadanie,z tym ze w tym temacie nic nie powiem,bo mi nie wypadają..ładnie sie po nim włosy błyszczą,pieknie pachną i u siebie zauwazylam,ze faktycznie szybciej rosną..wkleję jakies zdjęcie z tamtego lata,to same zobaczycie ,mialam do karku..uwazam ,ze kazdy olejek jest godny polecenia-juz nie uzywam odzywek.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Na ratunek zniszczonym włosom

ja zapuszczam włosy mam już długość prawie po wcięcie w talii a chciałabym je troszkę dłuższe, a że idę we wtorek do fryzjera ściąć z 5 cm to muszę mieć coś co pomoże im odrosnąć ;p

Re: Na ratunek zniszczonym włosom

ja też bym chętnie coś na włosy sobie kupiła... bo mam słabe, zniszczone i wypadają... Co polecacie najbardziej?
Np z tych olejków?

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: