Na ratunek zniszczonym włosom

  • 2011-04-08, o 22:46
  • 210
  • 111 103
  • 37
  • 101

Re: Na ratunek zniszczonym włosom

ja też bym chętnie coś na włosy sobie kupiła... bo mam słabe, zniszczone i wypadają... Co polecacie najbardziej?
Np z tych olejków?

Lili8522

ja na tych olejkach się nie znam, ale zainteresowałam się tą sesą i czytam recenzje i z tego co wyczytałam to naprawdę zapobiega wypadaniu włosów i odbudowuje je ja na wypadające włosy polecam seboradin

Re: Na ratunek zniszczonym włosom

mnie intrygują te olejki, ja na razie jem capivit i smaruje się Nerilem z garniera ale dopiero 3 tydzień...

A olejek kaktusowy miałyście? Czytałam dobre opinie... macie jakies doświadczenia?

Re: Na ratunek zniszczonym włosom

mnie intrygują te olejki, ja na razie jem capivit i smaruje się Nerilem z garniera ale dopiero 3 tydzień...

A olejek kaktusowy miałyście? Czytałam dobre opinie... macie jakies doświadczenia?

Lili8522

nie słyszałam wcześnie o olejku kaktusowym . poczytam coś na jego temat ;D

Re: Na ratunek zniszczonym włosom

sam czysty olejek kaktusowy??? tez o nim nie slyszalam. kaktus bardzo wzmacnia wlosy ..ja mam z vatiki ,w połączeniu z lemonem i migdałami,,ponoc silniejsze jego dzialanie jest gdy kaktus polaczy sie z czosnkiem ..i takie polaczenie ma Ammb.pewnie za jakis czas ,napisze co nieco o nim..ogólnie ja osobiście wole kaktusa od sesy ,ale tylko ze wzgledu na bardziej płynna konsystencje..

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Na ratunek zniszczonym włosom

mnie intrygują te olejki, ja na razie jem capivit i smaruje się Nerilem z garniera ale dopiero 3 tydzień...

A olejek kaktusowy miałyście? Czytałam dobre opinie... macie jakies doświadczenia?

Lili8522

garnier neril jest do smarowania??ja mialam szampon z tej serii na łupiez..to pomagało ,jak go stosowałam .jak przestałam uzywac,to łupiez powracał..

Re: Na ratunek zniszczonym włosom

mnie intrygują te olejki, ja na razie jem capivit i smaruje się Nerilem z garniera ale dopiero 3 tydzień...

A olejek kaktusowy miałyście? Czytałam dobre opinie... macie jakies doświadczenia?

Lili8522


to garnier ma olejki ? ja w swoich sklepach jeszcze nie widziałam

Re: Na ratunek zniszczonym włosom

sam czysty olejek kaktusowy??? tez o nim nie slyszalam. kaktus bardzo wzmacnia wlosy ..ja mam z vatiki ,w połączeniu z lemonem i migdałami,,ponoc silniejsze jego dzialanie jest gdy kaktus polaczy sie z czosnkiem ..i takie polaczenie ma Ammb.pewnie za jakis czas ,napisze co nieco o nim..ogólnie ja osobiście wole kaktusa od sesy ,ale tylko ze wzgledu na bardziej płynna konsystencje..

katy24-24

szukałam dziś tych olejków kaktusowych i nic, nie ma samego olejku kaktusowego jest kaktus z połączeniem czosnku i właśnie z migdałami.

Re: Na ratunek zniszczonym włosom

mnie intrygują te olejki, ja na razie jem capivit i smaruje się Nerilem z garniera ale dopiero 3 tydzień...

A olejek kaktusowy miałyście? Czytałam dobre opinie... macie jakies doświadczenia?

Lili8522


to garnier ma olejki ? ja w swoich sklepach jeszcze nie widziałam

KamiluŚkaa

Kamiluska,lili nigdzie nie napisala ,ze garnier ma olejki,bo wiadomo,ze ich nie ma ..napisala,czym sie ona ratuje:):)garnier neril to zupelnie cos innego..

Re: Na ratunek zniszczonym włosom


Kamiluska,lili nigdzie nie napisala ,ze garnier ma olejki,bo wiadomo,ze ich nie ma ..napisala,czym sie ona ratuje:):)garnier neril to zupelnie cos innego..

katy24-24

ajjj.. tak już wiem o co chodzi taka byłam zaspana, że nie przeczytałam do końca

Re: Na ratunek zniszczonym włosom

używała może któraś z was Biovax aktywnego żelu stymulującego odrastanie włosów?
Na KWC tylko 1 recenzja :/

"I like my money where I can see them.. Hanging in my closet""I always say shopping is cheaper than a psychiatrist."28 VII 2008 <3
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: