Jakie polecacie odżywki do włosów?

  • 2010-07-25, o 18:14
  • 166
  • 67 711
  • 67
  • 85

Re: Jakie polecacie odżywki do włosów?

Zdecydowanie coś z profesjonalnej linii Kerastase.

Re: Jakie polecacie odżywki do włosów?

Ja polecam odżywkę z timotei intensywna odbudowa z olejków awokado i orzeszków macadamia i ekstraktu z pistacji włosy suche i zniszczone oraz z awokado włosów suchych i zniszczonych awokado i olejek migdałowy ja trzymam minutę i włosy są lśniące i cudownie gładkie, podejrzewam że nawet inna odżywka co będzie miała awokado i olejek migdałowy lub z orzeszków makadamia tak samo na moje włosy będzie działał ale wypróbuję jak mi się obecne skończą

Re: Jakie polecacie odżywki do włosów?

Szukam jakieś dobrej odżywki bez silikonów

Zaczynam blogowac !! Zobaczymy jak mi to pójdzie. Serdecznie zapraszam !www.milamakeupcity.bloog.pl

Re: Jakie polecacie odżywki do włosów?

z tego co wiem to bezsilikonowe są odżywki: Nivea Hair Care, Odżywka bez spłukiwania Mrs. POTTER\'s z aloesem i keratyną, Phytum actif energie vitamine apres shampooing express eclat Yves Rocher, L\'oreal Expansyl, odżywka Volume Non-Stop

Re: Jakie polecacie odżywki do włosów?

Odżywka bez spłukiwania Mrs. POTTER\'s z aloesem i keratyną - A gdzie można ją kupić? W dzieciństwie używałam szamponów i odżywek tej firmy i były cudowne, chętnie znów bym wypróbowała

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jakie polecacie odżywki do włosów?

Odżywka bez spłukiwania Mrs. POTTER\'s z aloesem i keratyną - A gdzie można ją kupić? W dzieciństwie używałam szamponów i odżywek tej firmy i były cudowne, chętnie znów bym wypróbowała

nienasycenie

ja w internecie znalazłam ten sklep: http://wizaz24.pl/produkty-marki-mrs-potters--m119
ale możesz jeszcze poszukać

Re: Jakie polecacie odżywki do włosów?

Te odżywki mrs. potters widziałam u siebie w mieście w dwóch marketach

Zaczynam blogowac !! Zobaczymy jak mi to pójdzie. Serdecznie zapraszam !www.milamakeupcity.bloog.pl

Re: Jakie polecacie odżywki do włosów?

Te odżywki mrs. potters widziałam u siebie w mieście w dwóch marketach

mila1195

a widziałaś może ceny ?

Re: Jakie polecacie odżywki do włosów?

Chyba wahały się ok. 6-7 zł

Zaczynam blogowac !! Zobaczymy jak mi to pójdzie. Serdecznie zapraszam !www.milamakeupcity.bloog.pl

Re: Jakie polecacie odżywki do włosów?

Muszę poszukać, kusi mnie ten skład: aloes i keratyna.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: