Jakie polecacie odżywki do włosów?

  • 2010-07-25, o 18:14
  • 166
  • 67 710
  • 67
  • 85

Re: Jakie polecacie odżywki do włosów?

Polecam połączyć domową odżywkę z jakiś porządnym balsamem do włosów. Wtedy efekt będzie murowany
Co do domowej odżywki to tak: żółtko jaj i oliwka (taka dla dzieci), natrzyjcie tym włosy, a później najlepiej owińcie je folią i przykryjcie ręcznikiem. Pochodźcie tak z pół godziny i spłuczcie wodą. Zobaczycie, że od razu będą wyglądały na zdrowsze, będą mocniejsze i bardziej lśniące. Taki zabieg możecie powtarzać co jakiś czas.
A na co dzień stosujcie np. taki balsam: http://www.ambras.pl/kosmetyki-do-wloso ... 150ml.html
I gwarantuję, że kłopotów z włosami już mieć nie będziecie

AndzelikaGol

a ile razy trzeba stosować taką domową odżywkę? ;p choć ja nazwałabym to raczej jajeczną maską

Jedno użycie już pomaga Żeby utrzymać stan, po prostu można ją powtarzać od czasu do czasu

AndzelikaGol

myślę że raz w tygodniu powinna wystarczyć a później już tylko raz na 2 tygodnie ;p

Re: Jakie polecacie odżywki do włosów?

Ja bardzo lubię odżywki Elseve - znakomicie działają na moje włoski, przesuszone i łamliwe. no ale stają się ładniejsze powoli.
Z tradycyjnych metod stosuję jeszcze żółto i piwo - taką mieszankę nakładam na głowę, zawijam w folię, ręcznik i tak siedzę godzinę. Włosy są puszyste i błyszczą.

Re: Jakie polecacie odżywki do włosów?

Ja bardzo lubię odżywki Elseve - znakomicie działają na moje włoski, przesuszone i łamliwe. no ale stają się ładniejsze powoli.
Z tradycyjnych metod stosuję jeszcze żółto i piwo - taką mieszankę nakładam na głowę, zawijam w folię, ręcznik i tak siedzę godzinę. Włosy są puszyste i błyszczą.

Aishaa

a czy włosy po takiej mieszance nie śmierdzą piwem ?

Re: Jakie polecacie odżywki do włosów?

W obecnym momemcie (Euro) taki zapach jest jak najbardziej na czasie
a poza tym zapach piwa szybko się ulatnia.

Re: Jakie polecacie odżywki do włosów?

W obecnym momemcie (Euro) taki zapach jest jak najbardziej na czasie
a poza tym zapach piwa szybko się ulatnia.

Altaarfka

ojj .. taki zapach rzeczywiście jest na czasie ;p ale czy na włosach też ?
więc chyba warto spróbować

Re: Jakie polecacie odżywki do włosów?

Tylko pytanie ile piwa należy dać do jednego jajka?

Re: Jakie polecacie odżywki do włosów?

Tylko pytanie ile piwa należy dać do jednego jajka?

Altaarfka

także dołączam się do tego pytania

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jakie polecacie odżywki do włosów?

Ja mogę śmiało polecić nivea long repair i intense repair dziłają jak zmiekczacz do włosów

"I like my money where I can see them.. Hanging in my closet""I always say shopping is cheaper than a psychiatrist."28 VII 2008 <3

Re: Jakie polecacie odżywki do włosów?

Ja mogę śmiało polecić nivea long repair i intense repair dziłają jak zmiekczacz do włosów

czaswrocicnaziemie

możesz napisac coś więcej (co jeszcze dzięki niemu się zmienia, prócz zmiękczenia włosów)

Re: Jakie polecacie odżywki do włosów?

włosy są nawilżone, nie elektryzują się, są sypkie, puszyste,no i ładnie pachną.
"Odżywka kondycjonuje włosy- co znaczy tyle że ułatwia rozczesywanie, zabezpiecza je przed uszkodzeniami, maskuje uszkodzenia i poprawia wizualny wygląd. Wszystko jednak mija z kolejnym umyciem włosów. Odżywka nie odbudowuje zniszczonej struktury włosów. Ona działa tylko na powierzchni. Działa szybko i krótko. To rozwiązanie tymczasowe, które powinniśmy stosować na co dzień po myciu włosów" cytat z jej bloga
tu lektura,dziewczyna to kopalnia wiedzy
http://blogblondbunny.blogspot.com/p/wosy.html

"I like my money where I can see them.. Hanging in my closet""I always say shopping is cheaper than a psychiatrist."28 VII 2008 <3
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: