Jakie polecacie odżywki do włosów?

  • 2010-07-25, o 18:14
  • 166
  • 67 705
  • 67
  • 85

Jakie polecacie odżywki do włosów?

No to może zaczne Ja od jakiegos czasu używam CREMA al LATE- krem mleczny do włosów. Ma 1000ml i sprawdza sie. Z tego co wiem jest to odżywka uzywana w salonach fryzjerskich. Jest db kładzie sie ją na 5-10 minut, ale jedyna jej wadą jest to, że długo sie spłukuje (przynajmniej u mnie) ale poza tym po dłuższym stosowaniu sie sprawdza. Włosy sa ładne lsniące, bardzo db sie rozczesują, myśle że nawet staja sie mocniejsze. Nie pamietam ile kosztowała ale chyba w granicy 20-30 zł. Jestem z niej zadowolona ale mam pytanie: poniewaz nie zawsze mam czas nakładać tą odżywke wolała bym cos w sprayu co jednak nie obciąża, nie skleja włosów a poprawia ich kondycje. Macie może coś do polecenia?
Pozdrawiam

Re: Jakie polecacie odżywki do włosów?

Hmmm ja używam raczej też odżywki do spłukiwania - moją ulubioną jest GlissKur lub Elseve - normalnie nakładam pod prysznicem, a zanim cała umyje się, to mogę już ją spłukać wydaje mi się że firma GlissKur ma również odżywki w spray\'u i na pewno bedzie dobra

Re: Jakie polecacie odżywki do włosów?

Miałam te z Elseve ale jakos wydaje mi sie bardzo tłuste, cięzkie i szybciej mi sie włosy po nich przetłuszczały... Tej w spray\'u z GlissKura nie widziałam nawet... Dzięki za propozycje na pewno sie zaopatrze

Re: Jakie polecacie odżywki do włosów?

tyle jest tych odżywek i chyba już z milion wypróbowałam, ogólnie pisząc ja mam straszne włosy bo nie są może zniszczone ale np. kiedy miałam pasemka wyglądały fatalnie bo się strasznie puszą a zarazem przetłuszczają i dlatego pewnie trudno dobrać do nich odżywkę.
Ostatnio zakupiłam SEBORADIN (dostępny w aptekach), włosy się nie przetłuszczają nie łamią i nie wypadają

Re: Jakie polecacie odżywki do włosów?

Mi służą odżywki i szampony Oriflame z serii Hair X http://pl.oriflame.com/products/product ... at=hrhairx , polecam szczególnie odżywkę i szampon na zimę. Jest rewelacyjny...

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jakie polecacie odżywki do włosów?

a teraz zwracam się do Ladymakeup-mogłabyś napisać dokładnie jak dbasz o włoski?Bo strasznie mi się podoba Twoja czuprynka )

Re: Jakie polecacie odżywki do włosów?

Ja używałam do niedawna kosmetyków z Biosilka, ale dowiedziałam się, że mimo iż to dobra i polecana firma, dodają do kosmetyków alkohol, który wysusza włosy..;/ więc długie używanie może im jedynie zaszkodzić...
Na allegro kupiłam litrową odżywkę do spłukiwania, kokosowa, super się sprawdza - tą samą co któraś z Was na początku pisała- http://allegro.pl/kallos-crema-al-latte ... 17508.html - szczerze polecam:)
A teraz używam też z Avonu- Balsam bez spłukiwania nakładany na wilgotne włosy-w małej ilości. Nazywa się "fryzura pod kontrolą" i uważam, że jest rewelacyjny..

Re: Jakie polecacie odżywki do włosów?

Ja to pisałam No rzeczywiście jest dobra. uzywam ją od roku chyba i w ogóle nie widac końca a włosy mam dość długie.Też ją polecam bo jest na prawde dobra przy dłuższym stosowaniu

Re: Jakie polecacie odżywki do włosów?

Chyba też będę musiała sobie taką kupić bo coś ostatnio moje włoski zmatowiały i w dodatku wypadają ;/

Re: Jakie polecacie odżywki do włosów?

No ja polecam jedyne co to trzeba uważać (przynajmiej w moim przypadku) żeby nie nałozyć jej zbyt blisko skóry głowy bo szybciej włosy sie przetłuszczają. Ale myśle że tak jest z wiekszoscia odżywek. Efekt widać od razu ale oczywiście nie jest to jakaś mega róznica, przy dłuższym stosowaniu widac efekty

Re: Jakie polecacie odżywki do włosów?

Zgadzam się. Włosy są po niej wygładzone i lśniące. Też mam ją bardzo długo, około roku i zapowiada się, że jeszcze długo jej poużywam. Szczerze polecam;)
Wogóle uważam, że produkty firmy KALLOS są bardzo dobre.

Jest taki dwufazowy spray nabłyszczający. Świetnie się włosy po tym błyszczą, wystarczy ją dobrze wstrząsnąć i spryskać włosy,a jest dość tani- http://allegro.pl/silky-dwufazowy-oleje ... 04536.html

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: