Jakie polecacie odżywki do włosów?

  • 2010-07-25, o 18:14
  • 166
  • 67 694
  • 67
  • 85

Re: Jakie polecacie odżywki do włosów?

Nie wiem, czy to w tym wątku, ale gdzieś na forum padł pomysł zrobienia odżywki z majonezu. Odważyłam się i spróbowałam: 3 łyżki majonezu, 1 łyżka oliwy z oliwek, 1 żółtko. Całość na mokre, nieumyte włosy pod czepek na ok. 30-40 minut, potem umyłam włosy balsamem do kąpieli babydream fur mama, na to odżywka isana, którą po ok. 15-20 minutach spłukałam letnią wodą, a na koniec hartowanie zimną wodą. Teraz mam włosy jak u niemowlaka, delikatne, mięciutkie, lśniące... Od tej pory przynajmniej raz na tydzień zafunduję moim włosom takie SPA!

Re: Jakie polecacie odżywki do włosów?

Muszę poszukać, kusi mnie ten skład: aloes i keratyna.

nienasycenie

jak tylko znajdziesz to daj znać !

Re: Jakie polecacie odżywki do włosów?

Nie wiem, czy to w tym wątku, ale gdzieś na forum padł pomysł zrobienia odżywki z majonezu. Odważyłam się i spróbowałam: 3 łyżki majonezu, 1 łyżka oliwy z oliwek, 1 żółtko. Całość na mokre, nieumyte włosy pod czepek na ok. 30-40 minut, potem umyłam włosy balsamem do kąpieli babydream fur mama, na to odżywka isana, którą po ok. 15-20 minutach spłukałam letnią wodą, a na koniec hartowanie zimną wodą. Teraz mam włosy jak u niemowlaka, delikatne, mięciutkie, lśniące... Od tej pory przynajmniej raz na tydzień zafunduję moim włosom takie SPA!

nienasycenie

bardzo fajny pomysł może spróbuję, ale moje włosy są już w coraz lepszym stanie dzięki serii ziaja - intensywna odbudowa + dzięki jedwabiowi

Re: Jakie polecacie odżywki do włosów?

Widziałam ten szampon w drogerii, ale odrzuciło mnie od niego to, że ma SLS w składzie. Od jakiegoś czasu coraz bardziej ciągnie mnie do naturalnych sposób pielęgnacji.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jakie polecacie odżywki do włosów?

Widziałam ten szampon w drogerii, ale odrzuciło mnie od niego to, że ma SLS w składzie. Od jakiegoś czasu coraz bardziej ciągnie mnie do naturalnych sposób pielęgnacji.

nienasycenie

mnie też ale cóż na razie nie znalazłam nic co by mi przypadło do gustu z szamponów czy też odżywek ;/ Na razie znalazłam sobie super jedwab.. Eco Slik

Re: Jakie polecacie odżywki do włosów?

A ja dostałam ostatnio próbki maski do włosów pantene pro v (takie zielone opakowanie) i muszę powiedzieć, że jest dosyć fajna. Włosy po niej są miękkie, ładnie pachną, są błyszczące i łatwo się rozczesują. I dodatkowym atutem jest to, że nie trzeba jej trzymać na włosach godzinę jak niektóre maski, tylko wystarczy 2 minuty. Z czystym sumieniem polecam:) Nie wiem jeszcze ile kosztuje, bo nie kupowałam całego opakowania. Ale jeżeli któraś się orientuje to bardzo proszę o informację

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Jakie polecacie odżywki do włosów?

czy chodzi o tą ? :

Re: Jakie polecacie odżywki do włosów?

Nie, nie już znalazłam w internecie. Chodzi o tę maskę:)

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Jakie polecacie odżywki do włosów?

To jest ta z tej nowej serii, którą reklamuje Marta Żmuda-Trzebiatowska:)

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Jakie polecacie odżywki do włosów?

z tego co widziałam w mojej okolicy cena tej maski waha się między 22-24 zł

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: