Jakie polecacie odżywki do włosów?

  • 2010-07-25, o 18:14
  • 166
  • 67 712
  • 67
  • 85

Re: Jakie polecacie odżywki do włosów?

Dziewczyny, powiecie, że jestem strasznie ANTY, bo wszystko krytykuję, ale do szału doprowadza mnie ta reklama z Trzebiatowską. Jak można tak perfidnie kłamać, że jakiś kosmetyk sklei nasze porozdwajane końcówki?! Na zniszczone końcówki pomóc może jedynie ich podcięcie i pielęgnacja...

Re: Jakie polecacie odżywki do włosów?

Dziewczyny, powiecie, że jestem strasznie ANTY, bo wszystko krytykuję, ale do szału doprowadza mnie ta reklama z Trzebiatowską. Jak można tak perfidnie kłamać, że jakiś kosmetyk sklei nasze porozdwajane końcówki?! Na zniszczone końcówki pomóc może jedynie ich podcięcie i pielęgnacja...

nienasycenie

zgadzam się z tobą, nic nie naprawi już zniszczonych końcówek, można je podciąć i wtedy naprawdę o nie dbać i będzie ok

Re: Jakie polecacie odżywki do włosów?

Nie zgodzę się. Oni nie mówią, że trwale je sklei:D A nie wiem jak ta maska z pantene, bo za krótko jej używam, zeby ocenić coś poza zapachem i nawilżeniem ale kiedyś miałam maski z serii dove therapy i rzeczywiście po każdym myciu włosy wydawały się sklejone:D Bo były nawilżone i nie było widać rozdwojonych końcówek. Także reklama po prostu skutecznie omija prawdę:D

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jakie polecacie odżywki do włosów?

Nie zgodzę się. Oni nie mówią, że trwale je sklei:D A nie wiem jak ta maska z pantene, bo za krótko jej używam, zeby ocenić coś poza zapachem i nawilżeniem ale kiedyś miałam maski z serii dove therapy i rzeczywiście po każdym myciu włosy wydawały się sklejone:D Bo były nawilżone i nie było widać rozdwojonych końcówek. Także reklama po prostu skutecznie omija prawdę:D

klaudusia0807

to po prostu chwyt marketingowy!

Re: Jakie polecacie odżywki do włosów?

no dokładnie:D jak każda reklama Kiedyś oglądałam film dokumentalny o reklamie kawy, że jak pokazują w reklamie kawę to tam jest cola-żeby była mocno czarna i płyn do naczyń, żeby była pianka:D Niestety, ale w dzisiejszych czasach prawie każda reklama kłamie. W końcu chcą sprzedać jak najwięcej produktu który reklamują

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Jakie polecacie odżywki do włosów?

no dokładnie:D jak każda reklama Kiedyś oglądałam film dokumentalny o reklamie kawy, że jak pokazują w reklamie kawę to tam jest cola-żeby była mocno czarna i płyn do naczyń, żeby była pianka:D Niestety, ale w dzisiejszych czasach prawie każda reklama kłamie. W końcu chcą sprzedać jak najwięcej produktu który reklamują

klaudusia0807

też słyszałam że na reklamie kawy dodają płynu do naczyń

Re: Jakie polecacie odżywki do włosów?

no dokładnie:D jak każda reklama Kiedyś oglądałam film dokumentalny o reklamie kawy, że jak pokazują w reklamie kawę to tam jest cola-żeby była mocno czarna i płyn do naczyń, żeby była pianka:D Niestety, ale w dzisiejszych czasach prawie każda reklama kłamie. W końcu chcą sprzedać jak najwięcej produktu który reklamują

klaudusia0807

też słyszałam że na reklamie kawy dodają płynu do naczyń


A ja tak uwielbiam pić kawę...

Z odżywek mogę nawet polecić Moisture Gloss Brilliant Shine Conditioner od Marca Anthony\'ego, zmniejsza puszenie - przynajmniej u mnie.

Re: Jakie polecacie odżywki do włosów?

Szampon i odżywkę ciągle zmieniam, ale mam jedną maskę regenerującą Rigeneli z Framesi, której jestem wierna, być może ze względu na wielkie opakowanie (500 ml), kupiłam przez internet, używają jej w salonach fryzjerskich, raz w tygodniu nakładam i to w zupełności wystarcza.

Re: Jakie polecacie odżywki do włosów?

no dokładnie:D jak każda reklama Kiedyś oglądałam film dokumentalny o reklamie kawy, że jak pokazują w reklamie kawę to tam jest cola-żeby była mocno czarna i płyn do naczyń, żeby była pianka:D Niestety, ale w dzisiejszych czasach prawie każda reklama kłamie. W końcu chcą sprzedać jak najwięcej produktu który reklamują

klaudusia0807

też słyszałam że na reklamie kawy dodają płynu do naczyń


A ja tak uwielbiam pić kawę...

Z odżywek mogę nawet polecić Moisture Gloss Brilliant Shine Conditioner od Marca Anthony\'ego, zmniejsza puszenie - przynajmniej u mnie.

Pyniaczek

taka odżywka na pewno by mi się przydała bo kiedy umyję włosy na drugi dzień są one jak u pudelka

Re: Jakie polecacie odżywki do włosów?

Polecam połączyć domową odżywkę z jakiś porządnym balsamem do włosów. Wtedy efekt będzie murowany
Co do domowej odżywki to tak: żółtko jaj i oliwka (taka dla dzieci), natrzyjcie tym włosy, a później najlepiej owińcie je folią i przykryjcie ręcznikiem. Pochodźcie tak z pół godziny i spłuczcie wodą. Zobaczycie, że od razu będą wyglądały na zdrowsze, będą mocniejsze i bardziej lśniące. Taki zabieg możecie powtarzać co jakiś czas.
A na co dzień stosujcie np. taki balsam: http://www.ambras.pl/kosmetyki-do-wloso ... 150ml.html
I gwarantuję, że kłopotów z włosami już mieć nie będziecie

AndzelikaGol

a ile razy trzeba stosować taką domową odżywkę? ;p choć ja nazwałabym to raczej jajeczną maską

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: