Jakie polecacie odżywki do włosów?

  • 2010-07-25, o 18:14
  • 166
  • 67 697
  • 67
  • 85

Re: Jakie polecacie odżywki do włosów?

Kiedyś miałam taką dwufazową odżywkę, chyba z garniera ona była. Można ją było stosować zarówno na mokre jak i suche włosy. Ja miałam żółty kolor i pachniała brzoskwinią. A teraz kupiłam sobie też dwufazową odżywkę ale firmy ISANA (żółty kolor) i nie polecam, bo po nałożeniu na włosy ma nieprzyjemny zapach i moim zdaniem skleja i obciąża włosy;/ Przyznam się, że skusiła mnie ceną, ale na prawdę nie warto.Z kolei ta z garniera kosztowała coś ok. 17zł

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Jakie polecacie odżywki do włosów?

A ta z garniera właśnie nie przetłuszczała ci włosów ?

Zaczynam blogowac !! Zobaczymy jak mi to pójdzie. Serdecznie zapraszam !www.milamakeupcity.bloog.pl

Re: Jakie polecacie odżywki do włosów?

ta w sprayu nie, przynajmniej nic takiego nie zauważyłam. teraz mam z garniera tylko, że taką do spłukiwania z awokado i masłem karite to trochę przetłuszcza włosy;/

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Jakie polecacie odżywki do włosów?

a może jedwab w płynie byłby fajny. Tylko ciężko wybrac który.... Biosilk jest drogi, a ja jakoś w ogóle boję się testowac produkty do włosów. Szukam tańszego jedwabiu od jakiegoś czasu

Zaczynam blogowac !! Zobaczymy jak mi to pójdzie. Serdecznie zapraszam !www.milamakeupcity.bloog.pl

Re: Jakie polecacie odżywki do włosów?

Czatuj w rossmannie:) Czasami zdarzają się promocje i mały jedwab biosilka nie jest po 10zł tylko po 3,99:) Tylko też nie można z nim przesadzić, bo wyjdzie efekt przytłuszczonych włosów;)

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jakie polecacie odżywki do włosów?

Potrzebuję czegoś w sprayu, jakieś mgiełki do włosów, którą bym mogła stosowac w razie potrzeby nawet na sucho, w niewysokiej cenie. Basen skutecznie wyniszcza mi włosy. Polecicie mi coś, co by nie obciążyło włosów ?

mila1195

Mila,ja Tobie polecam lekką ,dwufazową odzywke w sprayu dla mocnych włosow-aqua light....jest rewelacyjna..stosuje ja naprzemiennie z lotionem w sprayu z seboradina po olejowaniu włosów.. po niej wlosy sie super rozczesują i błyszczą ,,..i co najwazniejsze nie skleja wlosow!!!skusilam sie na nia ,gdyz na 5 miejscu w składzie jest panthenol..witamina e..ja mam dokladnie z tego linku punkt 3...zakupilam w polsce i nie zaluje..
http://lula.pl/lula/1,95647,8166723,Lek ... ntene.html

Re: Jakie polecacie odżywki do włosów?

dodam od siebie jeszcze,ze nie jestem przekonana do pantene pro-v ,ale tą mgielką sie nie zawiodłam..i co mnie jeszcze w niej urzeklo ma slicznyyy zapach...jest bardzo wydajna ,ja mam ja juz kilka miesiecy.. trzeba ja oczywiscie wstrząsnąc ,bo na dole jest przezroczysta, a u góry taka hmm...niebieska ...mam rowniez szampon ,ale po nim szybko sie wlosy przetluszczaly i wrocilam do seboradina..

Re: Jakie polecacie odżywki do włosów?

U mnie odżywka w sprayu Aqua Light też się sprawdza, ale po użyciu szamponu i odżywki do spłukiwania miałam natychmiastowo przetłuszczone włosy. Skusiłam się ostatnio na zakup szamponu i odżywki Syoss Volume Lift i muszę przyznać, że nawet, nawet... Tylko efekt objętości trwa krótko i na czubku głowy zaczęły mi się robić "baranki" z pojedynczych włosów i średnio mi się to podobało :/ Jak dla mnie najlepsza seria to Elseve Volume Colagene: włosy świetnie się rozczesują, są jakby wygładzone, nie plączą się za bardzo, i co ważne ma przyjemny zapach.

"If you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, than everything that happens in between can be dealth with."Michael Jackson

Re: Jakie polecacie odżywki do włosów?

może nie będę oryginalna ale ja polecam jedwab Biosilk jednak jest to dość drogi zakup

Re: Jakie polecacie odżywki do włosów?

Dziewczyny, ja z kolei polecam Wam odżywkę na bazie minerałów z Morza Martwego. Dzięki właśnie tym cudownym składnikom jakie w sobie zawiera zapewni Twoim włosom nawilżenie i dużo witalności. Nie możemy przy tym zapominać, że poprzez stan naszych włosów możemy ocenić również stan naszego zdrowia. Gdy wypada ich zbyt dużo (a normalnie dzienna dawka to ok. 100), to należałoby się skontaktować z lekarzem i zacząć np. przyjmować suplementy diety. Dlatego polecam Wam odżywkę do codziennej pielęgnacji http://www.nona-polska.pl/sklep/do-piel ... ji-wlosow/ zawarty w niej unikalny kompleks bioOrganomineralny sprawi, że wszelkie ważne pierwiastki wnikną aż wgłąb skóry głowy.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: