Jakie polecacie odżywki do włosów?

  • 2010-07-25, o 18:14
  • 166
  • 67 704
  • 67
  • 85

Re: Jakie polecacie odżywki do włosów?

na pewno przeczytam

Re: Jakie polecacie odżywki do włosów?

Ja mogę śmiało polecić nivea long repair i intense repair dziłają jak zmiekczacz do włosów

czaswrocicnaziemie

A ja nie lubię tej linii, włosy nie chcą się układać i są "płaskie".

Re: Jakie polecacie odżywki do włosów?

Być może źle ją spłukujesz,trafiło się już parę takich osób, albo MOŻE masz włoski w kierunku przetłuszczających się i dlatego

"I like my money where I can see them.. Hanging in my closet""I always say shopping is cheaper than a psychiatrist."28 VII 2008 <3

Re: Jakie polecacie odżywki do włosów?

Mam wrażenie, że moje włosy to jeden wielki problem, bez objętości i lekko przetłuszczające się, tak więc mało jest szamponów które mi odpowiadaja

Re: Jakie polecacie odżywki do włosów?

Mam wrażenie, że moje włosy to jeden wielki problem, bez objętości i lekko przetłuszczające się, tak więc mało jest szamponów które mi odpowiadaja

Altaarfka

też takie miałam, mój fryzjer polecił mi mycie włosów przez ok. miesiąc sokiem z cytryny lub szarym mydłem , bez używania szamponów wiadomo włosy były suche, ale dzięki takiej kuracji moje włosy już się tak szybko nie przetłuszczają a po tej właśnie kuracji udało mi się wybrać odpowiedni szampon i do tej pory wszystko jest ok

Re: Jakie polecacie odżywki do włosów?

Mam wrażenie, że moje włosy to jeden wielki problem, bez objętości i lekko przetłuszczające się, tak więc mało jest szamponów które mi odpowiadaja

Altaarfka

też takie miałam, mój fryzjer polecił mi mycie włosów przez ok. miesiąc sokiem z cytryny lub szarym mydłem , bez używania szamponów wiadomo włosy były suche, ale dzięki takiej kuracji moje włosy już się tak szybko nie przetłuszczają a po tej właśnie kuracji udało mi się wybrać odpowiedni szampon i do tej pory wszystko jest ok

Nie mogę sobie wyobrazić mycia włosów samym sokiem z cytryny, opisz szerzej jak to robiłaś.

Re: Jakie polecacie odżywki do włosów?

chyba też będę musiała kupić tę odżywkę

Re: Jakie polecacie odżywki do włosów?

Mam wrażenie, że moje włosy to jeden wielki problem, bez objętości i lekko przetłuszczające się, tak więc mało jest szamponów które mi odpowiadaja

Altaarfka

też takie miałam, mój fryzjer polecił mi mycie włosów przez ok. miesiąc sokiem z cytryny lub szarym mydłem , bez używania szamponów wiadomo włosy były suche, ale dzięki takiej kuracji moje włosy już się tak szybko nie przetłuszczają a po tej właśnie kuracji udało mi się wybrać odpowiedni szampon i do tej pory wszystko jest ok

Nie mogę sobie wyobrazić mycia włosów samym sokiem z cytryny, opisz szerzej jak to robiłaś.

Altaarfka

najpierw moczyłam włosy, później brałam na rękę trochę soku z cytryny i od czupryny w dół powoli wmasowywałam w włosy (powtarzałam to kilka raz 2-3), potem tylko spłukiwałam i na końce dawałam odżywkę lub jakiś olejek

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jakie polecacie odżywki do włosów?

Powiem Ci, że jest to szalenie intrygujące, bo naprawdę nigdy nie słyszałam o takim sposobie. Swego czasu robiłam napar z pokrzywy i płukałam włosy, ale w związku z tym, że mam jasne włosy istniało ryzyko, że złapią zielonkawy odcień, więc nie powtarzałam tego.

Re: Jakie polecacie odżywki do włosów?

Powiem Ci, że jest to szalenie intrygujące, bo naprawdę nigdy nie słyszałam o takim sposobie. Swego czasu robiłam napar z pokrzywy i płukałam włosy, ale w związku z tym, że mam jasne włosy istniało ryzyko, że złapią zielonkawy odcień, więc nie powtarzałam tego.

Altaarfka

sama na początku tej kuracji byłam strasznie podekscytowana, bo także nie słyszałam o czymś takim, ale naprawdę mi pomogło!

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: