Jakie polecacie odżywki do włosów?

  • 2010-07-25, o 18:14
  • 166
  • 67 707
  • 67
  • 85

Re: Jakie polecacie odżywki do włosów?

Oh to chyba muszę ją wypróbować a gdzie ją można kupić? normalnie w drogerii? bo przyznam się, że jeszcze jej nigdzie nie widziałam ;/

Re: Jakie polecacie odżywki do włosów?

Ja kupiłam ją w Rossmanie, ale widziałam też w Naturze i drogeriach Uroda, zazwyczaj są gdzieś zaplątane na półkach z kremami prostującymi, bo opakowanie jest podobne
Ale szczerze polecam, ja jestem z tego produktu bardzo zadowolona ;]

Re: Jakie polecacie odżywki do włosów?

Dzięki na pewno wypróbuję bo dobra odżywka zawsze poszukiwana

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jakie polecacie odżywki do włosów?

Ja używam Schwarzkopf, Gliss Kur Balsam do włosów matowych i trudnych do ułożenia.Efekt widoczny po pierwszym myciu- włosy gładkie, rozczesują się bez problemów oraz są podatne na układanie.Świetny balsam, przyjemnie pachnie, włoski po umyciu są miękkie i delikatne.Mocno lśniące, ale nie są obciążone i po prostu wygladają ładnie

Re: Jakie polecacie odżywki do włosów?

Cześć dziewczyny. Mam ogromny problem-jak widać po opisie mój kolor włosów to rudy.
Przyznam szczerze nawet cieszę się że mam taki kolor a nie inny. Nie wyobrażam sobie sibie w innym kolorze włosów. Ale mam problem moje włosy to niestety "sianko". Jak byłam mała moja fryzjerka ścinała mi włosy na krótko tzw. "bombkę" . Abym miała je grubsze. Nie wiem czy to pomogło teraz mam włosy gdzieś do biustu. Ale nadal czuję że są rozdwojone i takie suche, słabe. Nie wiem co mam robić. Błagam was dziewczyny pomóżcie, niedługo mam bardzo ważne spotkanie i muszę wszystkich olśnić, ale nie mogę mieć takiego "siana"! Z góry dziękuje. Pozdrawiam ruda981.

Re: Jakie polecacie odżywki do włosów?

Cześć dziewczyny. Mam ogromny problem-jak widać po opisie mój kolor włosów to rudy.
Przyznam szczerze nawet cieszę się że mam taki kolor a nie inny. Nie wyobrażam sobie sibie w innym kolorze włosów. Ale mam problem moje włosy to niestety "sianko". Jak byłam mała moja fryzjerka ścinała mi włosy na krótko tzw. "bombkę" . Abym miała je grubsze. Nie wiem czy to pomogło teraz mam włosy gdzieś do biustu. Ale nadal czuję że są rozdwojone i takie suche, słabe. Nie wiem co mam robić. Błagam was dziewczyny pomóżcie, niedługo mam bardzo ważne spotkanie i muszę wszystkich olśnić, ale nie mogę mieć takiego "siana"! Z góry dziękuje. Pozdrawiam ruda981.

ruda981

osobiście też mam włosy za biust i z własnego doswiadczenia polecam odżywki L\'oreal Elseve, szanpon Syoss color protect oraz maskę Natura Silk jedwabna kuracja. Zawsze cierpiałam na rozdwojone końcówki, łykałam ogromy tabletek, witamin i nic mi to szczerze nie dawało. Zawsze myje glowę szamponem, spłukuje, nastepnie kładę sobie sporo odzywki, jednak nie przy skórze głowy (to obciąża włosy), znów spłukuje i po wyjściu z wanny kłade maske na jakies 3-5 minut, wyplukuje, rozczesuje i od razu susze, ponieważ odzywka i szampon dodatkowo świetnie pomagają w rozczesywaniu, a ja lubie miec proste wlosy bez uzywania prostownicy na dole powinno byc zdjęcie moich produktów.

Re: Jakie polecacie odżywki do włosów?

Dzięki. Tylko że ja mam jeszcze do tego falowane włosy, o ile można je tak nazwać ;/
Potrzebuje jakiegoś szamponu, który podkreślił by te niby "fale" i był taki lekki. I jeszcze żeby moje włosy nie elektryzowały się tak bardzo i żeby były gładkie;) Wiem że mam ogromnie wymagania, ale no cóż nic nie poradzę. Czekam na waszą pomoc. Pozdrawiam

PS Do tego jeszcze kupiłam sobie specjalną suszarkę żeby włosy się nie elektryzowały. Pomogła ale tylko na 5min po wysuszeniu.Pomocy!!! Błagam pomóżcie

Re: Jakie polecacie odżywki do włosów?

jedwab bardzo pomaga przy elektryzowaniu i puszeniu się włosów. Do podkreślenia fali polecam Timotei- perfekcyjne loki też ładnie eksponuje i nie obciaza włosów

Re: Jakie polecacie odżywki do włosów?

Ja również polecam płynny jedwab mam taka małą buteleczkę z Biosilk - kupiona w promocji to koszt ok.4 zł zawsze używam ją, gdy chcę mieć ładne i błyszczące falowane włoski

Re: Jakie polecacie odżywki do włosów?

dziewczyny jeśli macie bardzo przesuszone włosy ..... to nie odżywka tylko Maska jest wam potrzebna włosy kręcona albo falowane są gatungowo suche .... maska w sklepie fryzjerskim nie jest jakoś droga bardzo a wystarcza na długo moge polecić z elgonu ma 500ml i starcza na długo i jest przeznaczona do sychych wlosów ....nakłada sie jąna umyte i osuszone włosy wczesuje grzebieniem i zostawia na 5 minut dla lepszego efektu mozna dać woreczek nastepnie spłukać ciepłą woda a po spłukaniu ustawic na zimną wiem że to cięzkie do wytrzymania ale przepłukac tą zimna chociaz raz wtedy domkniemy luske wlosa ...... i nie wazne jaka to maska ważne żeby była maska a jak jakies konkrety to pytać jestem fryzjerką pozdrawiam wszystkie Kobietki

Zapraszam na bloga http://pekenito23.pinger.pl/
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: