Jakie polecacie odżywki do włosów?

  • 2010-07-25, o 18:14
  • 166
  • 67 696
  • 67
  • 85

Re: Jakie polecacie odżywki do włosów?

Dziękujemy za fachową poradę!!:) skoro już się ujawniłaś ze swoim zawodem to może zostaniesz naszym "fryzjerskim przewodnikiem"?:) Może zdradisz nam jeszcze jakieś triki?:)

Re: Jakie polecacie odżywki do włosów?

jeśli tylko będą jakieś konkretne pytania postaram się jak najbardziej przybliżyć praktycznie i posłużyć dobrą radą ....myślałam nad nagraniem filmików ale niestety czas nie pozwala ;/ a jestem osobąsamo krytyczną wiec nie wiem czy zniosła bym swój widok na filmiku pozdrawiam

Zapraszam na bloga http://pekenito23.pinger.pl/

Re: Jakie polecacie odżywki do włosów?

Moje kochane jeśli ktomuś ,zależy na odżywionych włosach i dobrze pielęgnowanych, polecam serie z GOLDWELL ,jest to wydatek ;/ ale po pierwsze to koncentraty, uzywa się tego nie duzo i wydając na jakieś szampony po 10 zł minimum ktore, nic nie dają i sa małe warto zainwestowac bo i tak się opłaci ...... ma piękny zapach i każdy znajdzie cos dla siebie i jest i maly i duży Jest to seria pięlęgnująca ,odżywiająca ...... są odżywki do codziennego użytku to już w zależnosci od naszych potrzeb , kondycji naszych włosów oraz wielu innych czynników .... oraz maski ,które nakłada się raz na tydzień.... oraz w spreyu:) Jeżęli komuś się przetłuszczają włosy to onzacza ze łojotok nadmiernie sie wydziela ze skóry głowy i nie nalezy tej skóry obciazac maskami i odzywkami ,jesli nie ma takiej potrzeby ale ......( zawsze jakieś ale musi być:P) jesli końce są suche to nakładamy odzywke od połowy wlosa ,nie trzeba się martwic ze odzywka nie bedzie na calosci bo ona wsiąknie do całego włosa i tak bo ma budowe kapilatną i się wchłania a dzieki temu że nałozymy ją od połowy nie obciażamy skóry głowy i nie zatykamy tych ujść łojotokowych .....ble się rozpisałam wstawie zdjęcia tych produktów gorąco pozdrawiam i mam nadzieje że pomogłam a zapomniałam jeśli juz ktoś kupi a dottępne są na allegro bo w salonach zedrą z was skóre jak chciałybyscie kupić .....włosy myjemy dwa razy pierwsze to mycie wymycie tak zwanych zanieczyszczeń drugie to mycie całkowite czyli dogłębne po umyciu mocno odcączyc wlosy z nadmiaru wody nałozyc maske czy odzywke wczesac i zostawic od 5do 15 minut (żądko które cierpliwa z nas jest:P ) i najlepiec owinąć włosy recznikiem po czasie spłukać ,dobrze na koniec przepłukać zimną wodą aby domknąć łoske włosa i włala włosy suszyć zgodnie z naturalnym ich porostem zeby nie otwierac na nowo łuski .....no to na tyle

Zapraszam na bloga http://pekenito23.pinger.pl/

Re: Jakie polecacie odżywki do włosów?

WITAJCIE Na swoje przesuszone włosy kupiłam odżywkę w sprayu z GLISS KUR. Jest to odzywka regeneracyjna do włosów suchych i zniszczonych. Nie obciąża włosów,ułatwia rozczesywanie i nadaje miękkość.Zaletą odżywki jest oczywiśćie to , ze nie trzeba jej spłukiwać i ma ładny zapach. Kupiłam sobie juz 2 opakowanie, bo naprawde jest super, i zgadza się z opisem , polecam i pozdrawiam

Re: Jakie polecacie odżywki do włosów?

Witam Wszystkich!
Jestem tu "nowa"i z zaciekawieniem czytam wszelkie wpisy
Też polecam odżywki w sprayu Gliss Kur jest ich sporo i każda znajdzie coś na potrzeby swoich włosów:)
Ja oprócz tego co jakiś czas stosuje głównie na końcówki włosów jedwab w płynie firmy Stapiz
Jest dość tani(około 12-13 zł za 30 ml na allegro)ale bardzo wydajny.
Pozdrawiam

Re: Jakie polecacie odżywki do włosów?

Ja również używam odżywek w spray\'u z GlissKur wersja nabłyszczająca włosy jestem z niej bardzo zadowolona, pięknie pachnie i znacznie ułatwia rozczesywanie niesfornych włosów

Re: Jakie polecacie odżywki do włosów?

ja używam maski aptecznej wax i jestem zadowolona maska nie droga,a niestety zniszczyly mi sie troche koncowki od ostatniej wizyty u fryzjera babka popalila mi wlosy i teraz juz nic z nimi nie robie czekam az odrosną.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jakie polecacie odżywki do włosów?

Ja uzywam odzywki Herbal Essences z ekstraktem z jagod acai i jedwabiu,rozwietla kolor,pieknie pachnie

Re: Jakie polecacie odżywki do włosów?

1) do włosów bardzo suchych Kerastase Fondant Nutri-Thermique (biało-pomarańczowe opakowanie),
2) maska Gliss Kur Total Repair (używam jej jako odżywki),
3) do włosów jasnych (jest również do ciemnych) Treatment WAX (stosuję raz w tygodniu),
4) regeneracyjna do włosów suchych i zniszczonych Gliss Kur Total Repair 19 bez spłukiwania,
5) sporadycznie: Rene Furterer Style Lakier Nabłyszczający (który również działa jak odżywka; chroni i nawilża),
6) 2 x dziennie łykam Vitapil,

więcej o tym w jaki sposób JA (więc nie wiem czy jest to odpowiedni, najlepszy etc., ale mój - wypróbowany, a efekty zadowalające, mając na względzie kondycję startową moich włosów) dbam o czuprynę:

http://malinowyzywot.blogspot.com/2011/04/wosy.html

Pozdrawiam!

Re: Jakie polecacie odżywki do włosów?

Potrzebuję czegoś w sprayu, jakieś mgiełki do włosów, którą bym mogła stosowac w razie potrzeby nawet na sucho, w niewysokiej cenie. Basen skutecznie wyniszcza mi włosy. Polecicie mi coś, co by nie obciążyło włosów ?

Zaczynam blogowac !! Zobaczymy jak mi to pójdzie. Serdecznie zapraszam !www.milamakeupcity.bloog.pl
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: