wozki dzieciece

  • 2011-10-12, o 21:19
  • 130
  • 57 296
  • 61
  • 73

Re: wozki dzieciece

mnie narazie nie jest potrzebny ale w przyszlosci wiadomo

Re: wozki dzieciece

Ja dla swojego synka kupiłam przez internet

jeszcze nie ten czas :)

Re: wozki dzieciece

ja miałam wózek od Quinny 3w1 buzz xtra, sprawdził się u nas i na każdej powierzchni, po plaży tez się nim śmigało, waga jak na wózek wielofunkcyjny ok :)dodam, że przeżył u nas 3 dzieci i odsprzedany dalej w całkiem dobrej cenie :)) 

Re: wozki dzieciece

ja miałam wózek od Quinny 3w1 buzz xtra, sprawdził się u nas i na każdej powierzchni, po plaży tez się nim śmigało, waga jak na wózek wielofunkcyjny ok :)dodam, że przeżył u nas 3 dzieci i odsprzedany dalej w całkiem dobrej cenie :)) 

2015-10-14 19:12:24 autor niecroza84

 

 

Quinny ma takie nowoczesne pod względem wyglądu wózeczki. Bardzo mi sie podobają!

Re: wozki dzieciece

to musiał mieć bardzo dobry stelaż ten wózeczek skoro przetrzymał 3 dzieciaczków i jeszcze zapowiada się na kolejne skoro odsprzedałaś. Kiedyś słyszałam ze quinny ma  wysokie gatunkowo materiały z których wykonuje wozki i widocznie to prawda

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: wozki dzieciece

Quinny ostatnio są w modzie

Re: wozki dzieciece

Pierwszy wózek firmy Jedo kupowałam w inernecie i jestem zadowolona, na chwilę obecną używam już spacerówki

Re: wozki dzieciece

Quinny ostatnio są w modzie

2015-10-23 15:20:57 autor kloss1

prawda są w modzie, sama się nastawiłam na ten wózek bo mi sie strasznie spodobał. Jednak postanowiłam wybrać jakiś porządnie wykonany i z solidnym stelażem, po zaczerpnięciu paru informacji dalej obstałam przy quinny. Przez to, że są dosyć drogie są też z dobrych porządnych materiałów. Kupiłam model moodd i mam nadzieje zę posłuży mi bardzo długo przy drugim dziecku a mooże i przy trzecim :)

Re: wozki dzieciece

Quinny ostatnio są w modzie

2015-10-23 15:20:57 autor kloss1

Wiesz, tu chyba nie chodzi o modę na wózki Quinny, te wózki sa poprostu dobre, do najtanszych nie należą- to może ich wada, ale tak, to są bardzo fajne, lekkie, zwrotne, szybko i łatwo sie zgładają, dobrze się je prowadzi, myślę, ze wiele mam się do tego przekonało, stąd opinia, ze sa modne ;)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: