wozki dzieciece

  • 2011-10-12, o 21:19
  • 130
  • 57 295
  • 61
  • 73

Re: wozki dzieciece

suonko widze ,że wybralas z tego pierwszegio linka co Tobie poDAŁAM ...duży i ładny wybór kolorów...SZKODA,bo 14 pazdiernika zakonczyla sie aukcja tego samego wózka z mojego 1 linku , a kosztowal 929 zł.sklep ponownie wystawił wózki ,ale juz drozej troche...suonko napisz do tego kolesia ,że chcesz ten wózek ale za 929 złotych.. śmieszne....koles pisal jeszcze wczoraj,że w promocyjnekj cenie po 929 złotych..aukcja skonczyla sie dzisiaj 14-go...a w TWOIM LINKU jest napisane,że tez w promocyjnej cenie ,ale już za 989 złotych...

http://allegro.pl/raf-pol-wozek-fenix-3 ... 36580.html tu jest ten link z tańśzą propozycją...

Re: wozki dzieciece

nie wiem suonko zrobisz ,jak będziesz uważała,ale myśle ze warto spróbować..może ci sprzeda za te starą kwotę...zawsze by cos w kieszeni zostało..

Re: wozki dzieciece

suonkoo

znalazłam aukcje tego samego kolesia i z tym samym wózkiem za 929 ZŁOTYCH!!!!!!NIE BYLO TO TRUDNE... tu masz linka....aukcja kończy sie 22 pazdziernika,więc macie troszkę czasu....
http://allegro.pl/raf-pol-wozek-fenix-3 ... 43626.html

Re: wozki dzieciece

Dokladnie to jest pierwszy link, ktory podalas a za kwote 929 zl jest wozeczek tej samej firmy i 3 w 1 ale porownalam sobie wyposazenie wozka i stwierdzilam ze wole ten drozszy bo jednak ma troche lepsze opcje jak np.:
solidna i lekka stalowa konstrukcja z chromowanymi elementami wykonana z nowoczesnych profili eliptycznych !!!
ergonomiczna prowadnica obszyta miękką skórą dodatkowo wyposażona w wzmocnioną regulację wysokości !!!
regulacja oparcia spacerówki oraz gondoli (trzy pozycje) !!!
a niestety te wlasciwosci nie sa uwzglednione za 929 zl wiec pozostaje przy tej wiekszej kwocie, ale dziekuje za pomoc na prawde jestem taka szczesliwa ze w koncu trafilam na odpowiedni wozek, jesli nawet ma jakies wady( a pewnie ma bo nie ma idealow) wiem jedno nie przeplacam

www.suonko82.blogspot.it

Re: wozki dzieciece

dzięki dziewczyny, mały rzeczywiście duży się urodził, teraz też kawał 6 letniego chłopa z niego jest

Suonko wózek fajny, ja jedynie sprawdziłabym dokładnie parametry fotelika samochodowego jeśli zamierzasz jeździć z maluchem. Sama osobiście wiele czasu spędziłam na stronie http://fotelik.info/ jak szukałam czegoś odpowiedniego dla synka. I byłam zdziwiona rezultatami poszukiwań bo wiodące firmy często miały słabą ocenę bezpieczeństwa mimo wysokiej ceny

pozdrawiam, Anka

Re: wozki dzieciece

Aftertaste Dziekuje za przestroge posprawdzam I faktycznie 5 kg jak na noworodka calkiem niezla waga, pelna podziwu jestem

www.suonko82.blogspot.it

Re: wozki dzieciece

Nie uwierzycie dziewczyny ten gosciu, ktory sprzedaje te wozki dziecice napisal do mnie ze przesylka z jego okolic do Wloch bedzie mnie kosztowac 300 zl

www.suonko82.blogspot.it

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: wozki dzieciece

Kurde dużo trochę, a nie możesz czegoś w Italii nabyć czy tam rzeczy dla dzieci są dużo droższe?

pozdrawiam, Anka

Re: wozki dzieciece

HMMM...suonko nie doczytałam ,to gdzie Ty jestes ,we Włoszech?ale to na Twoje pieniądze jak przeliczysz to i tak wyjdzie Tobie taniej,aniżeli miałabys kupować we Wloszech,jesli tam jestes...??ja zamawiałam na allegro ,podawałam adres mojego rodzinnego domu w Polsce. pózniej rodzice słali tu do mnie i ich przesyłka z tego co pamiętam wynosiła 200 złotych a to kolos byl niezy...ale i tak mnie taniej wyniósł wózek zakupiony na allegro i jeszcxze z przesyłką ,anizeli miałabym kupować tutaj...bo tu dobry wózek głeboki kosztuje od 400 euro wzwyż...

Re: wozki dzieciece

Patrzylam na ebay-u wloskim ten sam wozek kosztuje 60€ wiecej, niby przesylka gratis ale po przeliczeniu zlotowek na euro plus wysylka oszczedzam wlasnie te 60€ , myslalam rowniez o wysylce tylko do Polski a potem babcia by dala bus-om, ktore jada do nas do Wloch ale czy ja wiem zaoszczedze marne 20€ chyba pozostaje mi normalna przesylka trudno , fakt faktem jest ze sklepowe wozki powalaja mnie cenowo na kolana. Moja tesciowa ostatnio spytala czemu kupuje wozek jesli kuzynka mojego meza ma dla nas trio, no wlasnie ma ale z malymi koleczkami tragedia dla mnie , zreszta nie ma wielu innych funkcji, ktore ma ten wozek ktory sobie upatrzylam. Wczoraj z mezem stwierdzilismy ze zaplacimy te 300€ ale bede miec wozek taki jaki chce i nie bedzie wojny bo ja strasznie uparta i upierdliwa jestem jak cos chce

www.suonko82.blogspot.it
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: