wozki dzieciece

  • 2011-10-12, o 21:19
  • 130
  • 57 285
  • 61
  • 73

No ceny kosmiczne..

Re: wozki dzieciece

Cena masakryczna

Re: wozki dzieciece

ja miałam wózek od Quinny 3w1 buzz xtra, sprawdził się u nas i na każdej powierzchni, po plaży tez się nim śmigało, waga jak na wózek wielofunkcyjny ok :)dodam, że przeżył u nas 3 dzieci i odsprzedany dalej w całkiem dobrej cenie :)) 

2015-10-14 19:12:24 autor niecroza84

rozważam zakup tego wózka, czy mogłabys mi odpowiedzieć na pare pytań? to, że sa ładne wizualnie to prawda tak samo z prowadzeniem ich to słyszałam, że sa w porządku. Jak jest z tapiecrką? nie wyblaka? jak jest z wagą wózka, da sie go wnieść samodzielnie na piętro ? 

Re: wozki dzieciece

ja miałam wózek od Quinny 3w1 buzz xtra, sprawdził się u nas i na każdej powierzchni, po plaży tez się nim śmigało, waga jak na wózek wielofunkcyjny ok :)dodam, że przeżył u nas 3 dzieci i odsprzedany dalej w całkiem dobrej cenie :)) 

2015-10-14 19:12:24 autor niecroza84

rozważam zakup tego wózka, czy mogłabys mi odpowiedzieć na pare pytań? to, że sa ładne wizualnie to prawda tak samo z prowadzeniem ich to słyszałam, że sa w porządku. Jak jest z tapiecrką? nie wyblaka? jak jest z wagą wózka, da sie go wnieść samodzielnie na piętro ? 

2015-11-22 13:17:45 autor mamamama

tapicerka nie blaknie- też się tego bałam, ale lato przetrwał bez szwanku, waga to jak standardowy wózek 3 w1 około 12 kg, ale da się go wnieśc spokojnie na piętro :) ja napierw brałam malucha w godnoli, niosłam do mieszkania i potem sam stelaż od wózka, to więc spoko :)

A wiecie ile teraz cała wyprawka kosztuje?

Re: wozki dzieciece

dziękuje za odpowiedz, to prawda cena jest dosyć wysoka jednak wydaję mi się ze za jakość trzeba płacić, tym bardziej ze jak wózek jest dobry to potem można go jeszcze odsprzedać w solidnej cenie. Ja zdecydowałam się na quinny nie z powodu mody, chociaz podoba mi się wizualnie, ale głównie z powodu solidnego stelaża i dobrych materiałów. 

Re: wozki dzieciece

dziękuje za odpowiedz, to prawda cena jest dosyć wysoka jednak wydaję mi się ze za jakość trzeba płacić, tym bardziej ze jak wózek jest dobry to potem można go jeszcze odsprzedać w solidnej cenie. Ja zdecydowałam się na quinny nie z powodu mody, chociaz podoba mi się wizualnie, ale głównie z powodu solidnego stelaża i dobrych materiałów. 

2015-11-30 14:45:14 autor mamamama

 

 

Jasne ze za jakosc trzeba placic, uwazam ze dobrze wybralas, decydujac sie na Quinny. A jesli przy okazji podoba ci sie design ich wozkow to czemu nie? A jaki model wybralas?

Jest och tyle, że nie wybrała bym sama

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: wozki dzieciece

wybór nie jest łatwy

Dobry kosztuje nawet 1ooo zł
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: