wozki dzieciece

  • 2011-10-12, o 21:19
  • 130
  • 57 269
  • 61
  • 73

Re: wozki dzieciece

Bo ostatnio nie mogę spać w nocy, co nie znaczy, że śpię w dzień..

Re: wozki dzieciece

Ja mam wózek serialowy mam Orbit baby g2 i jestem bardzo zadowolona. Co prawda jest to droższy wózek, ale uważam że warto go kupić. Mam bardzo dużo dodatkowych funkcji, jest skrętny i nowoczesny. Jest super

Re: wozki dzieciece

Hej mam rabat w tym sklepie z wózkami dla dzieci Usunieto reklame . Nie wiem który wybrać. Poszukuję przede wszystkim wózka, który będzie praktyczny.

Nie to forum !

Re: wozki dzieciece

Ja zdecydowalam się na ARTE ALU 3x3 firmy ADBOR, wózek z gondola, spacerówką i fotelikiem w jednym,dzięki czemu nie musiałam później kupować drugiego wózka spacerowego. Wózek lekki -ma aluminiowy stelaż, łatwo się czysci,bez problemu można zapakować do samochodu, dobrze się prowadzi-ma skrętne przednie koła. I co dla mnie najważniejsze szybko można go złożyc i rozłożyc.

Re: wozki dzieciece

Miałyście może jakieś doświadczenia z wózkami Bebecar z serii magic? Chciałabym zaczerpnąć jakieś informacji od osoby już posiadającej wózki tej marki. Jestem na etapie kompletowania wyprawki dla dziecka, przyszedł czas na wózek a ja właśnie dostałam kupon rabatowy na wózek 3 w 1. Jak dla mnie wszystko jest ok, tym bardziej że tapicerka nie pochłania cieczy. Zależy mi na wózku wysokiej jakości bo chciałabym go zostawić jeszcze może dla drugiego dziecka

Pozdrawiam

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: wozki dzieciece

Az dziw bierze, ze specjalnie zarejestrowalas sie na forum o tematyce URODA i MAKE UP zamiast na E-MAMA

Re: wozki dzieciece

mnie jeszcze ten temat nie dotyczy

Re: wozki dzieciece

mnie jeszcze ten temat nie dotyczy

2015-08-17 12:22:13 autor karolina1005

Mnie też :)

Re: wozki dzieciece

u nas był problem z wózkiem, bo w każdym widziałam pełno wad, ten za cięzki, ten ma za wielkie koła, ten ma złe opinie, ile się naszukałam, to masakra! głęboki kupiliśmy używany na pompowanych kołach, a potem zmieniliśmy synkowi na lekką parasolkę, mam od quinny model zapp xtra2, uzywamy go od jakiegos roku i póki co super się sprawuje, jedyny minus, ze czasem nam pałąka brakuje ;) ale to już kwesti aprzyzwyczajenia, a tak to bez zastrzeżeń, lekki, łatwo się składa, dobrze się prowadzi, kolory nie blakną od słońca- a tego sie bałam chyba najbardziej ;)

Re: wozki dzieciece

jak się kupuje uzywany to różnie może być

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: