wozki dzieciece

  • 2011-10-12, o 21:19
  • 130
  • 57 293
  • 61
  • 73

wozki dzieciece

Chcicalabym zapytac o wasze doswiadczenie z wozkami dzieciecymi i co jestescie w stanie polecic? Jestem w trakcie szukania w/w produktu ale glowa boli od szukania i przeszukiwania internetu, dziekuje za wszystkie sugestie

www.suonko82.blogspot.it

Re: wozki dzieciece

Ja miałam tyle szcześcia, że dostalam dwa wózki od szwagierek. Jeden trzymam u rodziców. niepamietam teraz jakiej on jest firmy, ale wywiozłam go bo ma mniejsza gondole i sztywne zawieszenie. Plusem jest to, że ma skrętne koła. O ile dobrze pamiętam to z tyłu są wieksze i szerzej rozstawione. W domu zostawiłam sobie wózek ROAN Marita. jak dla mnie ten wózek jest lepszy. Ma dużą gondole, duże dmuchane koła i cos w rodzaju amortyzacji. Nie ma skrętnych kół i jest cieżki. Dla mnie to nie problem, bo mam winde. Oba wózki się składają. Ten u rodziców zajmuje mniej miejsca po złożeniu (mieścił mi się w bagażniku). ROAN\'a po złożeniu zmieściłam do auta, ale gondole musiałam dać na przednie siedzenie. Mimo to wole wózek ROAN.

http://historiawlosow.blox.pl/html

Re: wozki dzieciece

Ja niestety nie potrafię się wypowiedzieć - dla mnie to totalnie obcy temat, jakby z kosmosu ;p

Re: wozki dzieciece

Dobry wózek to taki który jesteś w stanie sama unieść bo chociaż schodzenie po schodach czy wsiadanie do autobusu, tramwaju czasami jest to nie lada wyczyn a nie wszyscy są chętni, żeby pomóc. Fajnie jeśli ma dmuchane koła i "amortyzację" ale taką na paski a nie na sprężyny (jest bardziej sztywne), jeśli jest funkcja robienia spacerówki bez konieczności zmiany gondoli i fajnie jeśli jest składany bo łatwo zmieścić do bagarznika samochodu czy upchnąć gdzieś jeśli mamy mało miejsca w domy. Powinien być solidnie wykonany (ale często jest tak że przekłada się to na ciężkość). I ogólnie jestem za kupnem jakichś mało firmowych wózków z tego względu że płacimy za firmę a w większości mają te same funkcję- szkoda byłoby mi wydać ponad 3 tysie na wózek skoro za 1,5 będę mieć taki sam:)

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: wozki dzieciece

Dobry wózek to taki który jesteś w stanie sama unieść bo chociaż schodzenie po schodach czy wsiadanie do autobusu, tramwaju czasami jest to nie lada wyczyn a nie wszyscy są chętni, żeby pomóc. Fajnie jeśli ma dmuchane koła i "amortyzację" ale taką na paski a nie na sprężyny (jest bardziej sztywne), jeśli jest funkcja robienia spacerówki bez konieczności zmiany gondoli i fajnie jeśli jest składany bo łatwo zmieścić do bagarznika samochodu czy upchnąć gdzieś jeśli mamy mało miejsca w domy. Powinien być solidnie wykonany (ale często jest tak że przekłada się to na ciężkość). I ogólnie jestem za kupnem jakichś mało firmowych wózków z tego względu że płacimy za firmę a w większości mają te same funkcję- szkoda byłoby mi wydać ponad 3 tysie na wózek skoro za 1,5 będę mieć taki sam:)

Nitka24

Nito, jaka Ty jesteś zorientowana ;p czy już się coś u Ciebie zmieniło?;p

Re: wozki dzieciece

Zgadza sie dobrze skonstruowany wozek odpowiednio wazy do tej konstrukcji, na cale szczescie mieszkam na parterze i doslownie mam 5 stopni do pokonania, poszukuje wozka z duzymi kolami bo ma lepsza amortyzacje no i najwazniejsze z jakiej firmy to jest najmniej istotne poniewaz popieram Cie Nitka24 nie ma co przeplacac, ja sama nie spie na pieniadzach a mozna cos znalesc z pewnoscia warte uwagi po za firmowkami
Ostatnio prowadzilam mojej kolezanki wozek firmy x lander XA kurcze fajna sprawa ale jak zobaczylam cene moje emocje opadly tak szybko jak sie pojawila chec kupna

www.suonko82.blogspot.it

Re: wozki dzieciece

Narazie nic się nie zmieniło. A zorientowana jestem bo od 15 lat jestem ciocią i często chodziłam na spacerki. Pamiętam jak z siostrą miałyśmy jechać autobusem nie tym niskopodłogowym i musiałyśmy wtaszczyć karoce do niego (pierwsze dziecko patrzyli na solidność, ważył około 25 kg), a się namęczyłyśmy był taki ciężki a jeszcze z dzieckiem w środku- masakra jakaś. Jeśli chodzi o kupno najlepiej jechać sobie gdzieś do sklepu z dużym wyborem wózków różnych firm, a nie konkretnie do jakiegoś firmowego.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: wozki dzieciece

ceny wózków w polsce w porównaniu do tych tutaj, to po prostu bajka.dlatego ja wózek kupowałam ze sklepu internetowego na allegro...moja 1córcia wymagała bujania i kołysania i doskonale się sprawdził wózek bujany na amortyzatorach.))WÓZKÓW ze skrętnymi kołami nie da sie bujać i to przeważyło ze kupowałam wózek bujany...plusem bylo tez to,ze byl bardzo ciepły ,miał dużą gondolę, a w zimę sie sprawdzil super,natomiast byl bardzo duzy ,ale wchodzil do auta...do busu tez..ale jak bylam w polsce na wakacjach to masakra...nie dosc ze malo autobusów niskopodłogowych,to w dodatku nikt nie patrzył na matke z dzieckiem i pchał sie do przodu byle pierwszy...normalnie porażka.co ja moge polecic.???jak ma sie auto to ok ,wózek duzy z duzymi ,POMPOWANYMI kołami.gdymym miala teraz kupowac to wybrałabym taki sam....mimo tego że cięzki sie sprawdzi.Jak nie ma sie auta,to lepiej wybrac wózek lekki,który nie jest tzw.2 w1..czyli jest tylko głeboki,nie można z niego przejśc na spacerówkę ,trzeba dokupić osobno juz spacerówkę..w zyciu bym nie dala za wózek 3 tysiace ,1,5 tysiaca jest tez bardzo duzo jak na polskie realia...te bardzo drogie wózki ,jak patrze na nie to smiac mi sie chce,,bardzo malutkie,ledwo dziecko sie zmieści,i trzykołowe..znajoma miała --fakt leciutko sie prowadzil (nie lepiej jednak od mojego) a jak malutki miał 6 miesiecy to mu nogi z wózka wystawały:):)ja płaciłam za wózek 400 albo 500 zł ale to bylo pare lat temu...podejrzewam ,że mozna dostac wózki za 700 zł i tez beda wygodne,będa sie super prowadziły..

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: wozki dzieciece

Dzisiaj wypatrzylam taki oto model i jestem chyba zdecydowana wstawiam link i napiszcie dziewczyny co myslicie o tym modelu:
http://dino.sklep.pl/nowy/bexa-b3-2011- ... 10489.html

www.suonko82.blogspot.it

Re: wozki dzieciece

ja osobiście nie wybrałabym tego wózka...z własnego doświadczenia wiem,że spacerówka będzie niewygodna...wybrałabym czterokołowy SKRZAT ze WZGLĘDU NA DUZY KOSZ NA ZAKUPY,..tego nie pobujasz tak jak w kołysce.....hmmmm..wiesz o co mi chodzi heheh....suonko te mi sie bardziej podobaja ,ale nie moge znalesc tego co ja mialam... i zobacz ile kolorów.....ALE TO TEZ NIE JEST TO....daje CI linka...:
http://allegro.pl/raf-pol-wozek-fenix-3 ... 36580.html ...poniżej dalam linka ....

Re: wozki dzieciece

mam znalazłam.....ja mialam identyczny ,tylko z innej firmy...natomiast skrzata ma moja siostra i jest zadowolona...acha co tez wazne jak dla mnie...ma bardzo duzy kosz na zakupy...

http://bajkowy-market.pl/skrzat-wozek-y ... p2603.html ach i jeszcze jedna bardzo waż sprawa........spójrz na spacerówkę...w poprzednich linkach spacerówki na bank nie będa tak wygodne ,jak np te w Skrzacie...ja bym kupiła własnie ten...

http://dino.sklep.pl/nowy/wOzki-baby-design-c-174.html baby design mają tez fajne wózki i TANIE...

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: