wozki dzieciece

  • 2011-10-12, o 21:19
  • 130
  • 57 283
  • 61
  • 73

Re: wozki dzieciece

A wiec po 2 miesiacach uzytkowania moge troche podsumowac wozek ktory zakupilam, jest skretny poreczny i dobrze sie nim jezdzi, nawet ostatnio bylam z nim i z malym na spacerku na plazy i powiem szczerze ze mile zostalam zaskoczona bo dawal sobie bardzo dobrze rade z piaskiem, czyli fakt ze im wieksze kola tym lepiej sobie bedzie radzil z przeszkodami. Zapomnialam dodac ze kuzynka mojego meza pozyczyla nam swoj wozek ( http://scbambini.it/index.php?page=shop ... virtuemart ) ona go miala dla swojego syna ale teraz lezy wiec nam uzyczyla no i szczerze wielkie i pozytywne zaskoczenie , poki co skorzystalam z niego doslownie 2 razy ale juz moge napisac ze szybciutko i fajnie sie go sklada, prowadzi lzej niz ten 4-kolowy kotry zamowilam przez neta i ma wiekszy kosz od tamtego. Wstawiam fotke na dowod jaki kosz wielki bo nawet moj pies w nim sie miesci

www.suonko82.blogspot.it

Re: wozki dzieciece

eheheh co za urocze zdjęcia dobrze, że jesteś zadowolona z wózka

Re: wozki dzieciece

Z czystym sumieniem mogę polecić chicco trio, gondolka-fotelik-spacerówka w jednym, praktyczny, łatwy do przewożenia autem, dobrej jakości. Jestem bardzo zadowolona, ale nie jest on tani, jest to drugi wózek jaki mam dla dziecka, bo poprzedni sprzedałam był, na gumowych kołach, bardzo solidny, wygodny dla dziecka ale za ciężki i po złożeniu zajmował cały bagażnik i to w nie małym samochodzie. Dla syna kupiłam inny chicco i jestem mega zadowolona. Super dla kogoś kto tak jak ja dużo czasu spędza w samochodzie i musi szkraba zabierać ze sobą.

StachA25

Re: wozki dzieciece

W kwestii wózków to najważniejsza jest wygoda naszych pociech. Jak dla mnie wózek ORBIT BABY G2 równiez nie jest tani ale jest super. Miałam problemy po porodzie i musiałam zostać kilka dni dłużej w szpitalu. Nie miałam pokarmu to córkę wypisali do domu i mąż z mama się nią zajęli. Jak to babcia na raczkach nosiła usypiała itd. Potem nie mogłam sobie dać rady bo cały czas płakała a ja nie miałam czasu jej cały czas nosić nawet na spacerach chciała na ręce bo ją w wózku telepało. Do czasu aż dostaliśmy Orbita, teraz spacer to sama przyjemność córcia przesypia cały ten czas albo leży spokojnie i się rozgląda bo wózek ma innowacyjne zawieszenie jazda jest płynna bez wstrząsów co mojej córce bardzo odpowiada w dodatku ma obrotowe siedzisko więc można dzieciątko przekręcić tak żeby miało na czym skupić swoją uwagę. Jak dla mnie jest świetny.

Re: wozki dzieciece

W kwestii wózków to najważniejsza jest wygoda naszych pociech. Jak dla mnie wózek ORBIT BABY G2 równiez nie jest tani ale jest super. Miałam problemy po porodzie i musiałam zostać kilka dni dłużej w szpitalu. Nie miałam pokarmu to córkę wypisali do domu i mąż z mama się nią zajęli. Jak to babcia na raczkach nosiła usypiała itd. Potem nie mogłam sobie dać rady bo cały czas płakała a ja nie miałam czasu jej cały czas nosić nawet na spacerach chciała na ręce bo ją w wózku telepało. Do czasu aż dostaliśmy Orbita, teraz spacer to sama przyjemność córcia przesypia cały ten czas albo leży spokojnie i się rozgląda bo wózek ma innowacyjne zawieszenie jazda jest płynna bez wstrząsów co mojej córce bardzo odpowiada w dodatku ma obrotowe siedzisko więc można dzieciątko przekręcić tak żeby miało na czym skupić swoją uwagę. Jak dla mnie jest świetny.

marcelinka

no ja także polecam - z mężem od razu się zakochaliśmy w Orbicie - dla nas wygląda naprawdę super, chociaż wiadomo, gusta są różne. poza tym jest funkcjonalny - mieszkamy w wawie, ale na wakacje pojechaliśmy na wieś - i tu, i tu sprawdził się świetnie. oprócz fajnego wyglądu jest tez wygodny - czyli połączenie idealne.

Re: wozki dzieciece

Wcześniej już ktoś wspominał o tym wózku ,ale muszę się pochwalić.Orbit Baby G2 spodobał mi się od pierwszego wejrzenia i oczywiście go kupiłam.Wygodnie się prowadzi,bez problemu też można zainstalować kosz do ramy wózka.Przez pierwsze dni,prowadząc go,cieszyłam się jak dziecko.Mój mąż się ze mnie śmiał z tego powodu.A najfajniejszy w nim jest ten bujaczek .Moja córeczka słodko w nim wygląda.

Re: wozki dzieciece

Ja też mam Orbit Baby G2 i również jestem z niego zadowolona. Nie tylko komfort w prowadzeniu i wygoda dziecka dla mnie była ważna ale również to z czego jest zrobiony wózek. W tym wózku nie ma żadnych toksycznych materiałów i to mnie przekonało. No i wygląda bosko

Re: wozki dzieciece

Ile osób, tyle będzie opinii, producenci wózków też na pewno dbają o to, by o ich produktach były same pozytywne opinie Warto więc poradzić się osób z najbliższego otoczenia: w rodzinie, wśród przyjaciół, z jakiego wózka byli zadowoleni, znajomi na pewno będą w tym względzie szczerzy i pomogą coś wybrać

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: wozki dzieciece

Ja akurat przy wyborze wózka bym ufała tutaj forumowiczkom. To nie są osoby, które mają tylko jeden post z reklamą wózka..

Re: wozki dzieciece

Może i tak, jestem na forum nowa, więc nie wiem, jak to tu u Was jest ps. czemu Ty nie śpisz w środku nocy :O

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: