wozki dzieciece

  • 2011-10-12, o 21:19
  • 130
  • 57 270
  • 61
  • 73

Re: wozki dzieciece

Albo spojrz na Murę z maxi cosi- to mercedes wsrod wozow, glownie za sprawą piankowych kół, ktore sa niezniszczalne ;) Moja kuzynka mieszka na wsi i tam doslownie wozki byle jakiej jakosci rozlatuja sie na wiejsich wertepach a mura trzyma sie jak nowa ;)

mnie nie dotyczy jeszcze ten temat. moze kiedys

Re: wozki dzieciece

Albo spojrz na Murę z maxi cosi- to mercedes wsrod wozow, glownie za sprawą piankowych kół, ktore sa niezniszczalne ;) Moja kuzynka mieszka na wsi i tam doslownie wozki byle jakiej jakosci rozlatuja sie na wiejsich wertepach a mura trzyma sie jak nowa ;)

2015-12-18 23:33:58 autor domisel

Wiem coś o tym, bo mam Murę 4 z Maxi Cosi. Faktycznie na piaskowych drogach radzi sobie świetnie, łatwo się nią manewruje, no i te piankowe koła. Odpada pompowanie i proszenie męża, gdy opona sie przebije. Przy tym wózku nie trzeba o tym myśleć. Niestety cena jest dosyć wysoka, ale u nas składała się cała rodzina i teściowie i moi rodzice. Wózek jest bardzo solidny, jakość jest wysoka i myślę, że po odchwaniu pierwszej pociechy wykorzystam Murę przy drugim dziecku.

nie znam sie na tym

Też swój dostałam

Re: wozki dzieciece

nie znam sie

Re: wozki dzieciece

niestety nie jestem w stanie sie wypowiedziec,bo nie mam dziecka

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: wozki dzieciece

niestety nie jestem w stanie sie wypowiedziec,bo nie mam dziecka

2016-01-11 22:14:01 autor malgorzatak

ja tak samo

Re: wozki dzieciece

To dobry pomysł

Re: wozki dzieciece

Dobry kosztuje nawet 1ooo zł
2015-12-15 17:51:10 autor szklanapanda

nawet więcej, wózek 3w1, czy 2 w1 to 2-3 tys. spokojnie kosztuje, ale wiadomo, za lepszą jakoś się płaci.

moja sąsiadka kupiła wózek Quinny Mood, dała coś koło 3500 i do tego jeszcze fotelik- albo może to już cena z fotelikiem? nie pamiętam, ale do wózka rodzice i teście im się dokłądali i zadowolona jest z wyboru.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: