brzuszysko- jak się go pozbyć?!

  • 2013-04-10, o 19:23
  • 130
  • 43 167
  • 75
  • 85

Re: brzuszysko- jak się go pozbyć?!

Ciężko się go pozbyć, to fakt :( ja jestem w dodatku leniwa więc dla mnie to podwójne wyzwanie. Trochę ćwiczę ale nie zawsze mi się chce więc pomagam sobie biorąc usunięto reklamę. Po miesiącu zjechałam ponad 3 kg ! jestem zadowolona :) oby tak dalej :) 

Kali

Re: brzuszysko- jak się go pozbyć?!

Kalipso, zastanawiam się nad therm line fast ale nie wiedziałam czy warto, czy to 3 kg zrzuciłaś dzięki therm line i ćwiczeniom czy też do tego dieta? :)

Odchudzanie

Dieta to podstawa - tzw. czysta miska. To jest najtrudniejsza kwestia, nie trening... niestety. Później cardio 3x w tygodniu lekkie + 2x ćwiczenia siłowe. Można je łączyć oczywiście. Tak wzorcowo. Mówisz, ze nie masz czasu. Spróbuj intermittent fasting, poczytaj. Dieta to podstawa, ćwiczenia to dodatek. Poza tym - czy na pewno się nie oszukujesz? Wszystko wskazuje na to, że przyjmujesz nadwyżkę kaloryczną. Zastanów się np. co pijesz.

Re: brzuszysko- jak się go pozbyć?!

Aeroby, brzuszki i zleci. :)

Re: brzuszysko- jak się go pozbyć?!

dokładnie, dieta + ćwiczenia o ogólnie zdrowy tryb zycia pomogą. Najciężej jest zacząć, potem juz jest łatwiej. Najlepiej poczytać sobie jakies blogi co jeść, a czego się nie powinno i wtedy sukces gwarantowany :)

Re: brzuszysko- jak się go pozbyć?!

Ja zrzuciłam swój brzuszek po przez ćwiczenia połączone ze zdrowym odżywianiem (nie mogę tego nazwać dieta bo dieta to nie była.. po prostu ograniczenie słodyczy i fast foodów oraz regularne i o odpowiedniej ilości posiłki, żadnego liczenia kalorii, węgli itd) :)

Re: brzuszysko- jak się go pozbyć?!

mnie przydało by sie zrzucic 6 kilogramów

Re: brzuszysko- jak się go pozbyć?!

Ja bardzo nie skupiam się na tym ile chce zrzucić ale co chce zrzucić, czyli boczki i uda :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: brzuszysko- jak się go pozbyć?!

Ćwiczenia, rzucamy śmieciowe żarcie, słodycze na rzecz owoców - z nich można zrobić przepyszne desery. Bardzo ważna rzecz - odstawić kolorowe napoje i soki. Woda, woda i jeszcze raz woda. Zielona herbata - niesłodzona oczywiście. Ja pijam ją dla zdrowotności , że tak powiem i widzę, że działa na cały organizm, choć nie jestem na żadnej diecie (oprócz wegetariańskiej). 3-5 kubków dziennie, wtedy ma szansę zadziałać.

Co do niezdrowych przekąsek, to jak odstawicie np colę, czy batoniki - w moim przypadku paluszki solone, cebulowe, pod każdą postacią, to organizm po jakimś czasie sam przestawia się na zdrowszy tryb. Moją ulubioną przekąską są w tej chwili rzodkiewki. A paluszki w tym roku jadłam dosłownie 2 razy ( do tej pory). 

Re: brzuszysko- jak się go pozbyć?!

Oklepany frazes, ale potrzeba większych chęci, nie nakręcania się na natychmiastowe efekty i samozaparcia.

Jeśli wrzuci się dietę i ruch w rutynę, tak aby to robić prawie podświadomie, to brzuch sam po czasie zniknie. I nie ma nic szybko, brzuch hodowało się latami, to w miesiąc się go nie pozbędzie. 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: