brzuszysko- jak się go pozbyć?!

  • 2013-04-10, o 19:23
  • 130
  • 43 150
  • 75
  • 85

brzuszysko- jak się go pozbyć?!

Chciałam Was prosić o pomoc/radę. Od września mam nową prace, jest to praca fizyczna- bieganie po schodach, noszenie ciężkich rzeczy itp- i kompletny brak czasu na jedzenie. Staram się przynosić do pracy takie przekąski, które są poręczne i da się je zjeść w biegu tzn zielony ogórek, jabłko czy krążki ryżowe i jak tylko mam taką możliwość to je po prostu zjadam (nigdy nie są to słodycze!). Dwa lata temu byłam na diecie, na której w ciągu 3 miesięcy schudłam 15 kg. Byłam z siebie bardzo dumna, zwłaszcza dlatego, że osiągnęłam to bez ćwiczeń a na samej diecie, która dla mnie nie była trudna, bo tego czego jeść/pić nie mogłam to i tak nie lubiłam i przez te dwa lata utrzymywałam tę wagę bez większego problemu (płaski brzuch, zgrabna pupcia... po prostu osiągnęłam swój cel ) Ale odkąd zaczęłam tak pracować to mój organizm wariuje! przecież to tylko 8 miesięcy a ja wyglądam jakbym była w conajmniej 4 miesiącu ciąży! i ja wcale nie żartuje, osoby z którymi pracuje, jakiś czas temu spytały się mnie (niby dyskretnie) czy spodziewam się dziecka?- dacie wiarę?! Gdy byłam na diecie to bardzo pilnowałam tego co jem i dokładnej pory posiłków (6 razy dziennie o tych samych porach), ale mogłam sobie na to pozwolić bo nie pracowałam, więc miałam dużo czasu. Teraz pracuje fizycznie, wracam do domu wykończona i niekoniecznie z tego zmęczenia chce mi się jeść. Poza tym, mając tyle ruchu powinnam przynajmniej utrzymać moją figurę albo nawet ją poprawić, a nie przytyć! Czy powodem takiego wzrostu tkanki tłuszczowej na brzuchu może być właśnie brak regularności posiłków? i wariacki tryb życia? Bardzo proszę o jakąś radę, jak mogłabym pozbyć się tego brzucha- chce jeszcze zaznaczyć, że w weekendy studiuje, więc mam bardzo intensywne tygodnie i praktycznie zero czasu dla siebie. Bardzo dziękuję za wszelkie odpowiedzi!

Re: brzuszysko- jak się go pozbyć?!

Tkanka tłuszczowa na brzuchu u Ciebie napewno jest spowodowana takim trybem życia; wiem po sobie, że jak się niedojada, niedosypia i jeszcze stresy to brzuch się tak obtłuszcza..zwolnij, staraj się jeść regularnie, dzień zaczynaj od śniadania (śniadania nie wolno pomijać), później jakieś przekąski i koniecznie ciepły obiad i mniej stresów; ja rozumiem, że łatwo powiedzieć, ale taki napięty grafik i stresy przyczyniają się nie tylko do problemów z wagą ale też z cerą.

Re: brzuszysko- jak się go pozbyć?!

Ja sie staram jak moge, żeby jakoś te dni w miarę zdrowo wyglądały- na śniadanie jem musli z mlekiem, no a potem te przekąski, o których napisałam wyżej, ale ciężko mi je zjadać w ciągu dnia. Dziękuję za odpowiedź

Re: brzuszysko- jak się go pozbyć?!

Warto też zrobić badania, jeśli brzuch tak sobie rośnie że tak powiem bez powodu.

Re: brzuszysko- jak się go pozbyć?!

Właśnie tak chce zrobić, chociażby po prostu kontrolnie. Ale naprawde, gdy przypomne sobie jak jeszcze niedawno mój brzuszek wyglądał, a jak teraz z każdym dniem rośnie to aż płakać mi się chce i wcale nie przesadzam

Re: brzuszysko- jak się go pozbyć?!

Rozumiem , najpierw posprawdzaj "kobiece sprawy"..

Re: brzuszysko- jak się go pozbyć?!

Kobiece sprawy już sprawdziłam i jest wszystko w porządku, teraz czas na całą morfologie

Re: brzuszysko- jak się go pozbyć?!

Poproś lekarza o USG brzucha w celu sprawdzenia narządów układu pokarmowego...

Dobry wygląd jest wyrazem szacunku dla innych, a przede wszystkim dla nas samych.

Re: brzuszysko- jak się go pozbyć?!

o tym nie pomyślałam, tak zrobię jak tylko dostane się do lekarza, bo pracuje w takich godzinach, że musiałabym się zwolnić z pracy, a nie mogę, ale na pewno zrobie, dziękuje

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: brzuszysko- jak się go pozbyć?!

Dziewczyny, piszecie, że warto iść do lekarza, a z czym może być związane owe "brzuszysko", z jakimi problemammi?

Re: brzuszysko- jak się go pozbyć?!

np chora wątroba, choroby układu pokarmowego, jest sporo przyczyn.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: