brzuszysko- jak się go pozbyć?!

  • 2013-04-10, o 19:23
  • 130
  • 43 166
  • 75
  • 85

Re: brzuszysko- jak się go pozbyć?!

ćwiczenia bez diety nie wiele dadzą jedno powinno iść z drugim w parze. a ja natomiast nie polecam ćwiczeń z Ewą

Re: brzuszysko- jak się go pozbyć?!

ćwiczenia bez diety nie wiele dadzą jedno powinno iść z drugim w parze. a ja natomiast nie polecam ćwiczeń z Ewą

chusteczka

Dlaczego nie polecasz?

Re: brzuszysko- jak się go pozbyć?!

bolał mnie po nich kręgosłup, są dosyć obciążające i nie nadają się dla osób z nadwagą, bo są zbyt wysiłkowe. Ja gruba nie jestem, ale bardzo bolał mnie dolny odcinek kręgosłupa i jak poszłam do ortopedy to powiedział, że te ćwiczenia nie są dla każdego, tylko dla osób bardzo sprawnych fizycznie, które ćwiczą już od jakiegoś czasu (chociaż i tutaj pojawiają się problemy). Powiedział, że teraz przychodzi do niego coraz więcej kobiet, które napaliły się na te ćwiczenia i teraz narzekają na bóle pleców :/ tylko o tym się głośno nie mówi, bo ona usuwa negatywne wpisy z fejsa... sama napisałam do niej, że bolą mnie plecy to nie dość, że usunęła mój wpis to mnie zablokowala, żebym nie mogła nic pisac na jej fejsie zniechęciła mnie takich zachowaniem do siebie strasznie.

Re: brzuszysko- jak się go pozbyć?!

Ja słyszałam same dobre opinie o tych ćwiczeniach, ale sama nie próbowałam.

Re: brzuszysko- jak się go pozbyć?!

A czy aerobiczna 6 weidera pozwoli pozbyć się oponki?

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: brzuszysko- jak się go pozbyć?!

A6W wyrabia mięśnie, ale nie zbija tłuszcz. jeśli zastosujesz dietę i do tego wzmocnisz mięśnie A6W to możesz sobie wyrzeźbić ładną talie

Re: brzuszysko- jak się go pozbyć?!

Wiele osób właśnie potwierdza, że 6 Weidera, dieta i również bieganie = ładny brzuszek.

Re: brzuszysko- jak się go pozbyć?!

Wiele osób właśnie potwierdza, że 6 Weidera, dieta i również bieganie = ładny brzuszek.

Marianna

żeby spalić tłuszcz potrzebne są ćwiczenia przyspieszające bicie serca, czyli tzw. cardio. Natomiast A6W, tak jak to ktoś już wspomniał, wyrzeźbi mięśnie. Więc to dobre połączenie

Re: brzuszysko- jak się go pozbyć?!

Tylko jak tłuszczu jest dużo to nie ma w czym rzeźbić i efekty nie będą widoczne

Re: brzuszysko- jak się go pozbyć?!

bolał mnie po nich kręgosłup, są dosyć obciążające i nie nadają się dla osób z nadwagą, bo są zbyt wysiłkowe. Ja gruba nie jestem, ale bardzo bolał mnie dolny odcinek kręgosłupa i jak poszłam do ortopedy to powiedział, że te ćwiczenia nie są dla każdego, tylko dla osób bardzo sprawnych fizycznie, które ćwiczą już od jakiegoś czasu (chociaż i tutaj pojawiają się problemy). Powiedział, że teraz przychodzi do niego coraz więcej kobiet, które napaliły się na te ćwiczenia i teraz narzekają na bóle pleców :/ tylko o tym się głośno nie mówi, bo ona usuwa negatywne wpisy z fejsa... sama napisałam do niej, że bolą mnie plecy to nie dość, że usunęła mój wpis to mnie zablokowala, żebym nie mogła nic pisac na jej fejsie zniechęciła mnie takich zachowaniem do siebie strasznie.

chusteczka

ja ćwiczyłam codziennie przez 2 miesiące nie bolało mnie nic,po 2 miesiącach stwierdzam że niewiele się zmieniło ważyłam i nadal ważę 48kg mięśni też nie zauważyłam. widocznie skoro usuwa to dba o swój wizerunek żeby więcej ludzi na kasę naciąć a wydawała się taka pomocna dla ludzi.Pewnie wie że fitness to jej jedyna droga na zarobek bo z tą twarzą wiele nie zdziała

"I like my money where I can see them.. Hanging in my closet""I always say shopping is cheaper than a psychiatrist."28 VII 2008 <3
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: