WAKACJE!!!:D

  • 2011-07-14, o 23:24
  • 94
  • 24 864
  • 55
  • 61

Re: WAKACJE!!!:D

No właśnie nie chcieliśmy tam jechać podobno strach sie bać :/

Re: WAKACJE!!!:D

moi znajomi jeżdżą tam na każde wakacje i z tego co wiem zawsze wracają zadowoleni

Re: WAKACJE!!!:D

Mój brat już od kilku lat jeździ do Skorzęcina na wakacje i też nigdy nie narzekał:)

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: WAKACJE!!!:D

To ja nie wiem co ten mój Pan wymyślił z tym, że tam się niebezpieznie zrobiło... ;/
Też tam byłam i zadowolona wróciłam, ale dawno to było
Nie wiem

Re: WAKACJE!!!:D

jakie polecacie miejscowości na Mazurach?

Re: WAKACJE!!!:D

Dla mnie małe miejscowości są nudne. Nie lubię wylegiwania się na plaży i nic nie robienia. Wolę zawsze mieć jakąś alternatywę, coś do pozwiedzania, możliwość uprawiania jakichś sportów i inne rozrywki. Poza tym jak kiedyś byłam w malej nadmorskiej miejscowości i zgubiłam swój strój kąpielowy, to nawet nie miałam gdzie kupić nowego.

Re: WAKACJE!!!:D

ja byłam w maleńkiej miejscowosci, codzien byłam na jakiejs latarni, zabytkach i miałam ze soba swój wind-surfing więc jak kto woli:) wolę miec spokojna baze wypadową gdzie wszędzie blisko ale miec spokój nocami i nie widziec tych wszystkich odpustowych kiermaszy:) byłam w Pustkowie, chwila do miedzyzdrojów, trzęsacza, niechorza...trzeba zaplanowac wakacje...teraz małe miejscowosci maja masę atrakcji...mozna aktywnie spędzac czas...sztuczne skałki, wyprawa nocna na kutrach. Zawsze planowalam wakacje w oparciu o okoliczne miejscowosci...zeby było dynamicznie i aktywnie...Lezenie na tyłku...nie odpręża mnie- a Wy jak macie? Malediwy i przyhotelowy basen z drinkami czy survival?

p.s. strój zgubiłaś w wodzie;)?

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: WAKACJE!!!:D

No nie w wodzie to by było śmieszne Chyba zostawiłam w jakiejś przebieralni...

Re: WAKACJE!!!:D

ja właśnie chciałam jechać do Międzyzdroji ale inni chcą na Mazury. więc chyba będę przegłosowana

Re: WAKACJE!!!:D

Mazury też fajne - nie będziesz żałować

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: