WAKACJE!!!:D

  • 2011-07-14, o 23:24
  • 94
  • 24 863
  • 55
  • 61

Re: WAKACJE!!!:D

No ja słyszałam, że cieplutko będzie dopiero w maju..Ja uwielbiam MORZE

RedBlush

W Maju? Że niby jeszcze cały Kwiecień?

Nie ma kobiet brzydkich, są tylko kobiety zaniedbane. — Coco Chanelhttp://e-lenabloguje.blogspot.com

Re: WAKACJE!!!:D

No ja słyszałam, że cieplutko będzie dopiero w maju..Ja uwielbiam MORZE

RedBlush

W Maju? Że niby jeszcze cały Kwiecień?

Takie ploty chodzą.. ale ja w to nie wierzę, musi być ciepło, tyle letnich ciuchów czeka w szafie.. też się kurde wymarzłam w tą zimę

Re: WAKACJE!!!:D

Ja w tym roku zaszalałam i zarezerwowałam bilety na czerwiec do Tajlandii

Life Is Beautiful

Re: WAKACJE!!!:D

Uuuu pięknie. Tajladnia podobno jest śliczna. Ale to na dłuższą wyprawę i zwiedzanie. Ja muszę się na majówkę wygrzać.

Re: WAKACJE!!!:D

Takie ploty chodzą.. ale ja w to nie wierzę, musi być ciepło, tyle letnich ciuchów czeka w szafie.. też się kurde wymarzłam w tą zimę

RedBlush

U mnie dzisiaj słoneczko zawitało (Po dwóch dniach zasp śnieżnych )

Ja w tym roku zaszalałam i zarezerwowałam bilety na czerwiec do Tajlandii

Tydecja

Ale Ci zazdroszczę

Nie ma kobiet brzydkich, są tylko kobiety zaniedbane. — Coco Chanelhttp://e-lenabloguje.blogspot.com

Re: WAKACJE!!!:D

U mnie nareszcie czuć wiosnę ! Coraz cieplej i słoneczko często wychodzi zaa chmur.

Re: WAKACJE!!!:D

A ja mam w dalszym planie poważne podróżowanie i pracę za granicą. Dlatego na początek jadę na kurs językowy za granicę. Sprawdziłam już ten sposób uczenia się angielskiego. Teraz uczę się francuskiego usunieto reklame . Łączę przy okazji wakacje w Paryżu z nauką, bo rano zajęcia z lektorem a wieczorem w miasto.Paryż nocą jest przepiękny.

Re: WAKACJE!!!:D

Ja niestety w tym roku nie mam wakacji. Zaczełam dopiero nowa pracę więc wolnego raczej nie dostanę. Ewentualnie w sierpniu na długi weekend wyskocze na mazury do Giżycka usunieto reklame lub do Trójmiasta. Ale to nic pewnego. Tak więc łaczę się w bólu ze wszystkimi którzy zostaja w tym roku w domu.

\'\'Some people, no matter how old they get, never lose their beauty. They merely move it from their faces into their heart.\'\'__Madziik34

Re: WAKACJE!!!:D

Kilka dni temu wróciłam z Włoch - wspaniałe miejsce, polecam wszystkim!

W końcu Słońce!

Re: WAKACJE!!!:D

Wiecie co? Najpierw się cieszyłam, że w tym roku wakacje nadejdą dla mnie tak wcześnie (początek czerwca), ale już jestem po podróży, opalenizna zanika, bo w Polsce taka pogoda, że nie ma jak się opalić, a wszyscy wyjeżdżają teraz na urlopy...ech A ja już jestem po i teraz muszę czekać cały długi rok na kolejny wyjazd Chociaż może uda nam się wyrwać na jakiś weekend na działkę w góry, zawsze to jakieś pocieszenie

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: