WAKACJE!!!:D

  • 2011-07-14, o 23:24
  • 94
  • 24 861
  • 55
  • 61

Re: WAKACJE!!!:D

Ja w tym roku jadę na 10 dni nad nasze polskie morze do Kołobrzegu mam nadzieje że będzie fajnie i że tez nie trafię na wielkie tłumy na plażach gdyż no bardzo mnie to męczy.

Re: WAKACJE!!!:D

Ja też w tym roku jadę nad morze ze znajomymi, ale jeszcze nic konkretnego niestety ;/

Re: WAKACJE!!!:D

Teraz to nie ważne czy morze czy zakopane... i tu i tu wielkie tłumy ludzi ja jadę w Bieszczady bo tam w tym roku wyjątkowa pustka

Re: WAKACJE!!!:D

ja wróciłam 10 września z Włoch... i następnego dnia byłam przeziębiona.
ta drastyczna zmiana klimatu i temperatury jest straszna.

Re: WAKACJE!!!:D

No ten powrót do brutalnej zimnej rzeczywistości jest straszny Na szczęście po brzydkim wrześniu przyszedł ładny październik i wykorzystaliśmy to z mężem, jadąc na tydzień w góry

Re: WAKACJE!!!:D

A dokąd w tym roku wybieracie się dziewczyny? Ja zastanawiałam się nad wczasami zagranicznymi jednak postanowiliśmy z mężem zostać w Polsce. Szczerze to mieliśmy męczący rok i szukaliśmy głównie miejsca na spokojny wypoczynek (ale oczywiście nie jakiejś tam dziury).
Padło na Zalew Zegrzyński a konkretnie centrum rekreacyjne Promenadę - już kiedyś tam byliśmy i generalnie bardzo nam się podobało.
Zazwyczaj jeździliśmy tam tylko na weekendy jednak teraz wynajęliśmy sobie cały tydzień. Mam tylko nadzieję,że pogoda dopisze.

Ludzie zbyt często za­pomi­nają, że przepłynąć pół je­ziora i wrócić - to tak, jak­by przepłynąć je całe.

Re: WAKACJE!!!:D

Ja niestety te wakacje spędzam w domu, ponieważ dopadła mnie angina :) Ale były plany żeby jechać nad morze ;)

szkoda że ja nigdzie nie jadę:(

Re: WAKACJE!!!:D

Chętnie bym zwiedziła Amerykę Południową... :) 

Re: WAKACJE!!!:D

Pojechałabym byle gdzie ;D

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: