WAKACJE!!!:D

  • 2011-07-14, o 23:24
  • 94
  • 24 859
  • 55
  • 61

Re: WAKACJE!!!:D

ja chciałam sie wybrac do jakiegos kraju śródziemnomorskiego ale nie wiem co z tego wyjdzie-może jesienią a w sierpniu jak sie uda góry, może przy okazji jakiś wypad na Słowacje

Re: WAKACJE!!!:D

Ja wróciłam miesiąc temu z moim kotkiem z Mazur. Jeśli jakaś jest niezdecydowana na wakacje, to polecam Wilkasy. Wszechobecny spokój, można romantycznie spędzić czas we dwóch, nikt nie przeszkodzi Jezioro ogromne, mnóstwo miejsc gdzie można dopłynąć na inny brzeg, bardziej cywilizowany jak Giżycko, lub bardziej przestronne miejsce Wyjazd całkiem tani, nocleg w pensjonacie Skarpa w Wilkasach , pokoje mają TV i wyposażenie, kuchnia wspólna, ale cały czas do dyspozycji. Poza tym stadnina koni, uwielbiam wycieczki w siodle. Oj dziewczyny tyle można pisać o tym miejscu, wyjedźcie koniecznie

Re: WAKACJE!!!:D

hihih no jaj jade w okolice w przyszłym tygodniu;) aloe niestety o normalnym noclegu moge zapomnieć - skromna kajuta to wszystko ;p

Re: WAKACJE!!!:D

Jak dziewczyny Wasze wakacje?:) ja z moich już wróciłam na szczęście pogoda dopisała i nie padało aczkolwiek jak na moje troszkę słońce za bardzo świeciło ;/ i ogólnie dużo się dzieje - wkrótce wyprowadzam się z rodzinnego domu więc czeka mnie wielkie sprzątanie i ogarnianie ;p

Re: WAKACJE!!!:D

A ja wyjeżdżam jutro po południu w góry raptem na kilka dni ale zawsze coś- nie mam możliwości wyjechać na dłużej:(
Przeprowadzka do narzeczonego:) Ogarniesz to szybciej niż Ci się wydaje.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: WAKACJE!!!:D

Ja w tym roku przez inne plany finansowe mogłam sobie tylko pozwolić na "mniejszy" odpoczynek. W zeszłym tygodniu byłam nad jeziorkiem ( w Boszkowie) załapać trochę opalenizny no i nauczyć się pływać (to drugie nie udało się :p )

Re: WAKACJE!!!:D

Ja w tym roku przez inne plany finansowe mogłam sobie tylko pozwolić na "mniejszy" odpoczynek. W zeszłym tygodniu byłam nad jeziorkiem ( w Boszkowie) załapać trochę opalenizny no i nauczyć się pływać (to drugie nie udało się :p )

karoligrz

Pewnie jesteś bardzo opalona masz piękną śniadą cerę to słoneczko chwyciło od razu ;p lepsze boszkowo niż urlop w domu

Re: WAKACJE!!!:D

Ja na razie też jeszcze nie wyjechałam- praca. W weekend planujemy pojechac do Kazimierza zobaczymy może sie uda

Re: WAKACJE!!!:D

ja 26 sierpnia wybieram sie do Zakopanego:) mam nadzieje że pogoda nam dopisze:)

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA:http://fashionmakeup-czarnulaxyz.blogspot.com/

Re: WAKACJE!!!:D

Jeśli zasłużyłaś Czarnulko na wakacje to na pewno Ci dopisze ;p

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: