WAKACJE!!!:D

  • 2011-07-14, o 23:24
  • 94
  • 24 860
  • 55
  • 61

Re: WAKACJE!!!:D

a gdzie polecacie jechać? bo nie wiem co zaproponować im. bo jak oni na razie planują to co drugi dzień chcą jechać gdzie indziej, żeby pobyć w różnych miejscach

Re: WAKACJE!!!:D

Ojej, jakie mnie spotkało zaskoczenie. Szukałam wątku o wakacjach.....hehe myślałam, że się pochwalę moim Skorzęcinem. W moim środowisku jest raczej mało znany. A tutaj trafiłam na dialog o nim Jeżdżę do tego ośrodka odkąd miałam 4 lata. Jest świetny, czuję że mogę tam wypocząc i zarazem się zabawic, a jaka czyściutka woda. W tym roku wybieram się tam ponownie.

Zaczynam blogowac !! Zobaczymy jak mi to pójdzie. Serdecznie zapraszam !www.milamakeupcity.bloog.pl

Re: WAKACJE!!!:D

Ja jak zwykle wybieram góry! do zdobycia został mi tylko Giewont a jeśli już piszę o górach to właśnie dziś tam byłam.. na Babiej Górze śnieg ale słoneczko grzeje wszyscy w spodenkach i krótkich koszulkach.. słońce tak prażyło że spaliło mi całe ramiona (bardzoo bolą) jednak wyszły śliczne zdjęcia:) może wyślę kilka - jak tylko zgram na komputer kocham góry i polecam je wszystkim ! ;D

Re: WAKACJE!!!:D

cześć
znacie jakieś fajne miejsca na wakacje nad naszym morzem? pytam się teraz, bo chce poszukać jakiś noclegów.

andzia17

Ja polecam Władysławowo i Hotel Rejs, w którym jest nieziemskie SPA i pyszne jedzenie w hotelowej restauracji. No i zaledwie 30m od morza

Re: WAKACJE!!!:D

Bieszczady, ale ogólnie zwiedzanie Polski stało się tańsze, od kiedy pojawiły się zakupy grupowe. Pakiet, który wykorzystamy w święta - Podroze-Osrodek-Wypoczynkowy-Zielona-Polana-3-dniowy-pobyt-wielkanocny-2-noclegi-w-mysliwskim-domku-z-pakietem-atrakcji-dla-1-osoby.html Gdzie za 289 zł zorganizuję święta dla 2 osób? A tutaj mam pełne wyżywienie i atrakcje. Oby było super

Re: WAKACJE!!!:D

BO:)? co Ci w Polsce podpadło:)?

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: WAKACJE!!!:D

Ja tylko w Polsce nad moim kochanym Baltykiem i odwiedziny w fokarium. Ostatnio urodzily sie foczki Łodzik, Łacha, trzeciego imienia nie znam, od roznych mamusiek

Re: WAKACJE!!!:D

Ja lubię góry, polskie góry, najlepiej nad jakimś jeziorem - namioty, ognisko i te sprawy

Re: WAKACJE!!!:D

A ja w te wakacje proszę gdziekolwiek, byle było ciepło! Zdecydowanie wyziębiłam się tej zimy, która nadal nie chce Nas opuścić

Nie ma kobiet brzydkich, są tylko kobiety zaniedbane. — Coco Chanelhttp://e-lenabloguje.blogspot.com

Re: WAKACJE!!!:D

No ja słyszałam, że cieplutko będzie dopiero w maju..Ja uwielbiam MORZE

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: