WAKACJE!!!:D

  • 2011-07-14, o 23:24
  • 94
  • 24 846
  • 55
  • 61

Re: WAKACJE!!!:D

hehe myśle ze zasłużyłam:) ostatnie miesiące były dla mnie stresujace także troche odpoczynku sie należy:) a Tobie Moniko wakacje na Mazurach sie udały??

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA:http://fashionmakeup-czarnulaxyz.blogspot.com/

Re: WAKACJE!!!:D

No pewnie - udały się troszke malo fotek zrobilam wiec nie mam co pokazac ;/ ale na weekend nieplanowanie jade nad morze wiec sie poprawie

Re: WAKACJE!!!:D

Ja w tym roku przez inne plany finansowe mogłam sobie tylko pozwolić na "mniejszy" odpoczynek. W zeszłym tygodniu byłam nad jeziorkiem ( w Boszkowie) załapać trochę opalenizny no i nauczyć się pływać (to drugie nie udało się :p )

karoligrz

Pewnie jesteś bardzo opalona masz piękną śniadą cerę to słoneczko chwyciło od razu ;p lepsze boszkowo niż urlop w domu


Racja, na opaleniznę nie mogę narzekać:) Nie mam nigdy z tym problemów:) Od razu brązik

Re: WAKACJE!!!:D

No pewnie - udały się troszke malo fotek zrobilam wiec nie mam co pokazac ;/ ale na weekend nieplanowanie jade nad morze wiec sie poprawie

ladymakeup

hehe najlepsze są wakacje nieplanowane:) a nad morze to też bym sie kiedyś wybrała:) pogoda powinna Ci sie udać:) życze udanego weekendu:)

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA:http://fashionmakeup-czarnulaxyz.blogspot.com/

Re: WAKACJE!!!:D

Hej,
Ja w tym roku postawiłam na wyjazd do spa w kobiecym gronie Wybrałyśmy się do Dąbek do ośrodka Geovita i muszę powiedzieć, że polecam każdej bardziej zapracowanej kobiecie taki wypoczynek ! Do morza miałyśmy dosłownie 5 minut, zabiegi do wyboru do koloru, korty do gry, wszystko elegancko - i jeszcze weekend w promocji, także polecam tego typu wypoczynek

Re: WAKACJE!!!:D

Hej,
Ja w tym roku postawiłam na wyjazd do spa w kobiecym gronie Wybrałyśmy się do Dąbek do ośrodka Geovita i muszę powiedzieć, że polecam każdej bardziej zapracowanej kobiecie taki wypoczynek ! Do morza miałyśmy dosłownie 5 minut, zabiegi do wyboru do koloru, korty do gry, wszystko elegancko - i jeszcze weekend w promocji, także polecam tego typu wypoczynek

zolwdomi

Ja natomiast bardzo mile wspominam tygodniowy wyjazd do Spa z moim mężem w zeszłym roku do Karpacza:) I również przychylę się do twojej wypowiedzi i gorąco polecę taki wypoczynek. Czy to z przyjaciółką, mężem, mamą itp. Świetny relaks, zabiegi dla każdego (nawet dla faceta) a przy tym piękne widoki:)

Re: WAKACJE!!!:D

A ja niedawno wróciłam z wakacji. Co roku jeżdżę nad nasze polskie morze. Ja i moja rodzinka czujemy sentyment do polskiego morza.W tym roku odpoczywaliśmy w Międzywodziu,super miejsce dla rodzin z małymi dziećmi.Polecam. Co roku jeździmy w inne miejsce,żeby było ciekawiej.Co prawda pogoda była w kratkę ale będzie co wspominać przez cały rok. A na Mazury chętnie bym pojechała,może za rok?

Re: WAKACJE!!!:D

cześć
znacie jakieś fajne miejsca na wakacje nad naszym morzem? pytam się teraz, bo chce poszukać jakiś noclegów.

Re: WAKACJE!!!:D

Bardzo fajnie jest w Trójmieście Kołobrzeg też nie jest zły A te mniejsze miejscowości zapewniają spokojny odpoczynek Wszytsko zależy od upodobań A moje pytanie: znacie jakieś jeziorka koło Poznania ?
Trzeba odnowić temat WAKACJI Takie piękna pogoda dziś...

\' Wiosna, cieplejszy wieje wiatr,
Wiosna znów Nam UBYŁO lat...\'
heh moja wersja

Re: WAKACJE!!!:D

Skorzęcin jest fajny

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: