Meble na wymiar - czy ma to sens?

  • Temat zamknięty
  • 2013-02-25, o 15:07
  • 84
  • 27 721
  • 23
  • 25

Re: Meble na wymiar - czy ma to sens?

Żaden problem, ale tak po prostu byłoby łatwiej. Masz projekt całej szafki stworzony, łącznie z zaczepami, klamkami, zawiasami itp. Jak udało się bez tego, to problemu nie ma

Re: Meble na wymiar - czy ma to sens?

Remontujecie też kolejne pomieszczenia? Czy tylko kuchnia? W necie podoba mi się to, że co trochę pojawiają się nowe metody na mniej kosztowne rozwiązania

Re: Meble na wymiar - czy ma to sens?

Chcemy jeszcze w małym pokoju kupić meble nowe - możliwe, że również na wymiar, bo pomieszczenie jest dziwne. Dużo miejsca zajmują rury kaloryfera, więc meblami na wymiar można byłoby jakoś sensownie wykorzystać tą powierzchnię.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Meble na wymiar - czy ma to sens?

Popieram, ale nawet meble na wymiar można kupić rozsądnie i sporo taniej, zresztą sama mam doskonały przykład po sobie. I nie warto z góry zniechęcać się do konkretnych rozwiązań. Wszystko można załatwić taniej, zachowując jakość. Trzeba tylko kombinować.

Re: Meble na wymiar - czy ma to sens?

zdecydowanie polecam meble na wymiar. 100 x lepszy efekt ;]

Re: Meble na wymiar - czy ma to sens?

Nawet nie o to chodzi - przy zestawie na wymiar masz idealnie wykorzystaną powierzchnię.
Natomiast przy gotowym zestawie, powierzchnia jest marnotrawiona.

Re: Meble na wymiar - czy ma to sens?

Chyba prędko nie przekona się ludzi do tego, żeby kupowali meble na wymiar z sieci.
Wciąż boją się nawet kupowania mebli gotowych - a to jest dla mnie kompletnie niezrozumiałe.

Re: Meble na wymiar - czy ma to sens?

meble na wymiar sprawdzą się w przypadku niewymiarowych pomieszczeń, np. na poddaszu.
jednak sama nie podjęłabym się mierzenia wszystkiego, od tego są fachowcy.

Re: Meble na wymiar - czy ma to sens?

A do czego Polaków można było łatwo przekonać? Wiadomo, ale w końcu ludzie dojrzeją do tego, że z sieci w zasadzie wszystko można zamówić za znacznie mniejsze pieniądze. A skoro jakość jest utrzymana, to czemu nie skorzystać?

Re: Meble na wymiar - czy ma to sens?

Meble na wymiar to świetna inwestycja w coś co zostanie w domu na dłużej. Osobiście lubię wnętrza estetyczne jednak ideałem byłoby gdyby te wnętrza rosły razem ze mną i moją rodziną. Po prostu dom to też sentyment, miejsce dorastania i bezpieczeństwa. Przynajmniej jeżeli chodzi o mnie. Nigdy nie zaryzykowałbym zakupu mebli na wymiar przez internet. Każdy kolor przecież inaczej wygląda na każdym monitorze... nie mówiąc już o jakości wykończeń, jakości lakieru itd.
Ale znaleźć odpowiedniego fachowca to jest rzeczywiście duże wyzwanie. Zwłaszcza w czasach gdzie ogromna ich ilość wyjechała zarabiać za granicę. Ostatnio znalazłem serwis który współpracuje wyłącznie ze sprawdzonymi fachowcami jeżeli chodzi o meble na wymiar . Ceny są bardzo zróżnicowane bo nie chodzi tutaj tylko o ceny ale o gwarantowaną jakość no a o tą dzisiaj trudno.
W każdym razie jeśli uda mi się trochę więcej kasy uzbierać to raczej nie kupię gotowców w jakimś pobliskim sklepie z meblami. Popytam o kogoś u znajomych.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: