Meble na wymiar - czy ma to sens?

  • Temat zamknięty
  • 2013-02-25, o 15:07
  • 84
  • 27 708
  • 23
  • 25

Re: Meble na wymiar - czy ma to sens?

meble na wymiar są świetne! Te gotowce często w ogóle nie pasują człowiekowi do pokoju, zwłaszcza takiego, które jest niewymiarowe. Dzięki usunieto spam mam piękną i wygodną szafę we wnęce, żadna inna gotowa szafa tam nie pasowała!

http://abcprzeprowadzkikrakow.pl - tanie i sprawne przeprowadzki Kraków

Re: Meble na wymiar - czy ma to sens?

Magda 25 vel Primavera888 vel Grubcia ales naspamowala kobieto

Re: Meble na wymiar - czy ma to sens?

Ostro walczą

Wszystkim się wydaje, że składanie takiego zestawu wygląda tak samo jak instalacja zestawu meblowego na wymiar w normalnym wydaniu. A to jest łatwiejsze. My płaciliśmy wtedy gościowi za złożenie całości, ale teraz byśmy już na spokojnie dali radę sami.

Re: Meble na wymiar - czy ma to sens?

Sami? My chyba jednak nie... zbyt wiele można popsuć, chyba że masz jakąś złotą rączkę w domu.
Ja jej nie mam ;-0

Re: Meble na wymiar - czy ma to sens?

Tak apropo, co sądzicie na temat tego frontu usunieto reklamefront-akrylowy-vsg-4418-fiolet-dowolna-formatka.html ale zakładając, że to ma trafić do salonu? Kuchnię mamy już załatwioną

Re: Meble na wymiar - czy ma to sens?

Ja niedawno zamówiłam u stolarza szafę. Dziś mi ją złożył. Idealna na całą ścianę do zabudowy. Niestety jest to ściana przy której idą rury od kaloryfera, więc jakaś sklejka mogła by się odginać, do tego ściana jest niewymiarowa i albo zostawało mi 20-30 centymetrów u góry wolnej przestrzeni, albo z boku byłby niewykorzystany pasek. Zapłaciłam dużo, bo prawie 2,5 tysiąca, ale wykonał kawał świetnej roboty i powiem wam, że od teraz decyduję się tylko na meble na wymiar

Re: Meble na wymiar - czy ma to sens?

To przecież logiczne, że szafa na wymiar zawsze będzie lepiej pasowała.
Będę wdzięczna za jakieś odniesienia do moich wpisów

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Meble na wymiar - czy ma to sens?

Uważam, że fronty ok, nie jest to jakiś szał, ale wyglądają całkiem przyzwoicie.
Kolejny remont? Wow, też bym chciała, gdybym tylko miała na tą kasę, ale z tymi pieniędzmi teraz prawdziwa masakra ;/

Re: Meble na wymiar - czy ma to sens?

Przy niewymiarowych kuchniach ciężko jest optymalnie wykorzystać powierzchnię. A kiedy kuchnia jest mała, to optymalne wykorzystanie jest przymusowe. Uważam, że meble na wymiar powinny być ostatecznością, z uwagi na ich ceny.

Re: Meble na wymiar - czy ma to sens?

Ladka - pojawiły się środki to działamy, nie mogę już patrzeć na stare meble

manius - odnoś się od ostatnich postów proszę, choćby do mojego

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: