Meble na wymiar - czy ma to sens?

  • Temat zamknięty
  • 2013-02-25, o 15:07
  • 84
  • 27 709
  • 23
  • 25

Re: Meble na wymiar - czy ma to sens?

Robiłam sobie porównanie... Marketowy zestaw pod moją kuchnię kosztuje około tysiąca złotych.
Zestaw na wymiar dwie lokalne firmy wyceniły na 10 tysięcy.
Czy jest sens wydawać aż tyle kasy? Opiszcie na podstawie własnych doświadczeń.

raniec

Odwieczny problem, kupić na wymiar czy gotowiec Jest jedna zasadnicza różnica. Kupując w markecie liczymy się z tym, że taką kuchnię mają tysiące innych ludzi w Polsce, a nawet na świecie. Mnie się raz nawet zdarzyło zauważyć w Modzie na Sukces taką samą szafę jaką ja mam, kupioną w wielkim międzynarodowym markecie To akurat nie jest fajne. Kolejnym minusem takich szaf jest to, że one nie są dopasowane do naszego wnętrza, musimy sami tak manewrować, by wszystko pomieścić, by miejsca nie zabrakło, albo nie zostało go zbyt dużo. Natomiast plusem jest oczywiście cena Meble na wymiar zawsze w reguły są droższe, ale nie ma się czemu dziwić. Jeśli chcesz mebelki dopasowane do każdego kąta, by wszystko idealnie ze sobą współgrało, nic nie odstawało, albo nie było zbędnych niewykorzystanych powierzni to jest to rozwiązanie idealne. Ponadto w ten sposób masz coś oryginalnego, niespotykanego w innych domach i możesz bawić się aranżacją kolorystyczną (tu dodać paseczek koloru, tam wtłoczyć jakąś grafikę itd. ) Producenci mebli na wymiar wszystko zrobią, a czegoś takiego w marketach nie spotkamy. Tam mamy do wyboru 50 aranżacji kuchennych i koniec.

Re: Meble na wymiar - czy ma to sens?

No dokładnie w tym rzecz. Moim zdaniem warto dopłacić, by mieć to co sobie wymarzyliśmy. Jeśli jeszcze mamy ten dryg projektowania to tym lepiej. Można sobie narysować nasze wyobrażenia i iść z czymś takim do firmy robiącej właśnie meble na wymiar. Zrobią coś takiego bez problemu, przynajmniej te renomowane firmy. To zdecydowanie lepsze niż sklepowy standard. Morksik, dużo więcej zapłaciłaś za te meble do łazienki, aniżeli jakbyś kupowała w sklepie?

Re: Meble na wymiar - czy ma to sens?

A może również warto poczytać poprzednie wpisy
To jasne, że meble na wymiar będą odpowiednie pod każdym względem, zakładając że mamy odpowiedni budżet do ich wykonania...

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Meble na wymiar - czy ma to sens?

Temat zamykam i przenosze do Archiwum poniewaz w dyskusji biora udzial glownie Raniec i Ladka - posty pisane z jednego adresu IP i trolle . Jalowa dyskusja, ktora do niczego nie prowadzi.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: