Meble na wymiar - czy ma to sens?

  • Temat zamknięty
  • 2013-02-25, o 15:07
  • 84
  • 27 705
  • 23
  • 25

Re: Meble na wymiar - czy ma to sens?

no właśnie, meble na wymiar muszą być dopasowane- po co kupowac i płacić, a potem zatrudniac kolejna ekopę, która się nie zna? osobno hydraulika czy cała ekipę- drożej wyjdzie...a w zakup mebli miąłam wliczony montaż- od razy płyty, piekarnika, zmywarki...wymierzone pod zawory- jak to tak samemu zamówic- nie wezmie sie pod uwage wszystkiego- karuzela na garnki itp- przeciez sama nie jestes znawca zeby pomierzyc wszystko- cos mozesz przeoczyc

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: Meble na wymiar - czy ma to sens?

Popieram to co piszesz, ale chciałabym się dowiedzieć o co dokładnie chodzi bo nigdy w życiu nie słyszałam o opcji zamówienia przez net mebli na wymiar. Średnio się to wydaje być nawet wykonalne, no bo jak?

Re: Meble na wymiar - czy ma to sens?

z tymi meblami przez net to jedynie taka opcja wchodzi w grę, że wybieramy meble, kolor itp przez internet, ale dostawa jest do domu, lub jakiś odbiór tych mebli, tak myślę, tak jak można sobie skonfigurować samochód przez internet, ale później widzimy go na żywo itp, innej możliwości nie widzę.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Meble na wymiar - czy ma to sens?

Tam masz opcję konfigurowania szafek kuchennych. Ponad 100 frontów do wyboru. Masz również przygotowane miejsca do zawieszenia szafek. Przelicz - ludzie chwalą, że wychodziło taniej.

Re: Meble na wymiar - czy ma to sens?

tam piszą, że samemu trzeba kupic relingi, prowadnice...a w niektórych sytuacjach nawet samemu wiercic otwory...nie umiałabym zamowic mebli z internetu..bez dotnięcia? to przeciez nawet kolor szminki rozni się w i ternecie od tego na zywo- wiemy jak ciezko go uchwycic

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: Meble na wymiar - czy ma to sens?

Przeliczę jaka jest różnica to ocenię. Tak sobie to widzę. Jednak co do frontów, to akurat sprawdzenie tego nie jest problemem - bardziej interesuje mnie jak duża jest różnica w kosztach.

Re: Meble na wymiar - czy ma to sens?

Około 35%, sporo. Muszę pogadać z moim facetem. Może faktycznie takie zamówienie ma sens.
Bo w sumie nawet jeśli zlecić złożenie całości, to i tak wyjdzie sporo taniej.
Muszę przejrzeć jeszcze ceny elementów.

Re: Meble na wymiar - czy ma to sens?

To już wasza decyzja - moim zdaniem opłaca się, nawet po doliczeniu gościa od montażu, bo te elementy wykończeniowe są stosunkowo tanie. Ale to już róbcie jak chcecie.

Re: Meble na wymiar - czy ma to sens?

3 miesiące temu robiliśmy własną kuchnię,nie dość że mieliśmy mało miejsca do zagospodarowania,okno przeszkadzało to i tak odważyliśmy się na zakup mebli z internetu. Sama sobie wymierzyłam ile mam miejsca,później wybrałam półki,szafki by wyszła mi jedna całość. Miałam obawy czy pomieszczę to tak jak miałam rozrysowane na kartce... Najgorsze było złożenie tego w całość,z mężem męczyliśmy się dwa dni:) ale było warto,kuchnia spasowała nam rewelacyjnie:) sami się zdziwiliśmy:) i nie tylko my;p Jedynie taka moja rada,to lepiej kupić sobie klej do sklejania drewna,bo nam mało wysłali a on do szuflad się przydaje i dokładnie patrzeć na wkręcenie rączek na drzwiczkach (szczególnie tych górnych). Ja polecam,kuchnia nas wykosztowała 1200zl:)

Re: Meble na wymiar - czy ma to sens?

Jak mój facet zobaczył wycenę, to stwierdził, że jeśli faktycznie tyle zaoszczędzimy, to on sam to poskłada. A ja wciąż się waham. Znalazłam kilka osób, które tak samo zamawiały meble i są zadowolona, ale jakoś... im nie ufam.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: