Meble na wymiar - czy ma to sens?

  • Temat zamknięty
  • 2013-02-25, o 15:07
  • 84
  • 27 714
  • 23
  • 25

Re: Meble na wymiar - czy ma to sens?

Atak spamu Dawajcie przynajmniej sensowne odpowiedzi. Doświadczenie mi pokazało, że zakup przez internet ma sens. A kolor? To akurat najmniejszy problem, wszystko jest oznakowane, można sprawdzić próbki. Widzę, że niektórzy na siłę próbuję innym wcisnąć misję z cyklu - nie oszczędzajcie

Re: Meble na wymiar - czy ma to sens?

Oj...mamy swoje kompleksy i z nimi walczymy. I do kupowania mebli na wymiar z sieci ludzie też dojrzeją. Na wszystko musi przyjść czas.

Re: Meble na wymiar - czy ma to sens?

Jasne, że tak. Teraz mało kto szuka mebli na wymiar w sieci a przecież one są często tańsze niż kupowane w normalnym salonie meblowym.

Re: Meble na wymiar - czy ma to sens?

Złóż zapytanie o wycenę, tam pod linkiem który ci podałam, albo zrób sobie symulację.
Tak najłatwiej. Sądzę, że w ten sposób kupisz to za śmieszne grosze. Tam wszystkie meble mają bardzo tanie.
Nasz w sumie marne grosze kosztował zestaw na wymiar.

Re: Meble na wymiar - czy ma to sens?

No faktycznie, wcześniej tego nie było. Powinni to uzupełnić na tyle, żeby ludzie nie mieli wątpliwości o co chodzi.
Ja początkowo je miałam. Zresztą dalej mało kto wie, że istnieje coś takiego, jak meble na wymiar z netu.

Re: Meble na wymiar - czy ma to sens?

To zależy jaki masz układ pokoju - jeżeli chcesz zagospodarować maksymalnie przestrzeń to napewno meble na wymiar się przydadzą - zwłaszcza do kuchni jak być chciała wykorzystać 1 ścianę na meble, kuchenkę, zmywarkę

Rozpoczynam testowanie produktów - współpracuję ze sklepem http://www.spakosmetyki.pl/

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Meble na wymiar - czy ma to sens?

Czytajcie poprzednie posty - cały czas chodziło o meble do kuchni.
Oczywiście takie mebelki sprawdzą się do każdego pomieszczenia, gdzie jest mała powierzchnia, a trzeba ją optymalnie pod każdym względem wykorzystać.

Re: Meble na wymiar - czy ma to sens?

Dobrze, że umieścili to - "Montaż mebli jest niezwykle prosty, oto przydatne narzędzia:"
Bo faktycznie każdy mysli, że do zmontowania takiego zestawu potrzebne niewiadomo jakie umiejętności.
A tak naprawdę wystarczą całkowite podstawy.

Re: Meble na wymiar - czy ma to sens?

meble na wymiar mają sens szczególnie w małych pomieszczeniach, niedawno w ten sposób wymieniłam cały aneks kuchenny w kawalerce, do tego wystarczyła tylko usunieto spam i 2 fotele, efekt jest niesamowity, ale w przypadku większych przestrzeni meble na wymiar chyba nie są dobrym rozwiązaniem.

http://rajmebli.com/sofy-narozne

Re: Meble na wymiar - czy ma to sens?

zgadzam się! ja mam małą kuchnię, bo mieszkam w bloku i gotowe meble po prostu nie pasowały, a to były za duże, a to nie było jak wykorzystać wnęki - zamówiłam meble na wymiar z tej firmy usunieto spam i jestem bardzo zadowolona, każda szafka w kuchni jest przemyślana i pasuje do rozmiarów pomieszczenia.

http://powrotdozdrowia.pl - bezbolesne porody
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: