Meble na wymiar - czy ma to sens?

  • Temat zamknięty
  • 2013-02-25, o 15:07
  • 84
  • 27 707
  • 23
  • 25

Re: Meble na wymiar - czy ma to sens?

http://images03.olx.pl/ui/11/74/75/1308 ... Polska.jpg
ja myslałam, ze tu jest pytanie o meble na wymiar...no wiecie...takie z wykorzystaniem każdej przestrzeni:) z zabudową, a nie o szafki bez zabudowy

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: Meble na wymiar - czy ma to sens?

Takie meble pod zabudowę też idzie sobie zamówić i samemu złożyć. Myśmy wybrali takie coś ze wzg.na to że z czasem będziemy się przenosić na cały dom,a wtedy to już kuchnie będę organizowała co do centymetra:) Na razie chcieliśmy być osobno od rodziny z którą mieszkamy:)

Re: Meble na wymiar - czy ma to sens?

Dwie sztuki będą, po jednej na stronę. Mniej więcej wiem jakie światło daje, tylko czy te kryształki nie będą dawać cienia, lub przekłamywać koloru, a na razie nie mam zbytno możliwości sprawdzić- wyglądać to będzie ładnie ale też ma być praktyczne.

Nitka24

Własnie takie kryształki mogą dawać jakiś cień.. fajne,ale myślę , że za praktyczne to nie jest.

Re: Meble na wymiar - czy ma to sens?

Ja zdecydowanie jestem na TAK jeśli chodzi o meble na wymiar. W końcu nie zawsze jesteśmy w stanie do swojego wnętrza dopasować konkretne meble oferowane w sklepie. Ważne tylko aby znaleźć producenta, który oferuje solidne wykonanie, umie podpowiedzieć jakieś rozwiązania, które nam do głowy nie przyjdą tak by było funkcjonalnie i ładnie zarazem. Co do tego typu realizacji jeśli chodzi o meble salonowe z naturalnego forniru to w Krakowie polecam firmę Vieri Divani. Polski producent choć brzmi z włoska - solidny, bez dodatkowych kosztów za "wymiar", a z montażem i transportem w cenie! Usuniecie reklamy

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Meble na wymiar - czy ma to sens?

Trochę czasu minęło i mogę potwierdzić, że meble były dobrym wyborem. Złożenie zleciliśmy, całość wygląda ładnie, nie widzę przede wszystkim żadnych zniszczeń na materiałach. Czas pokaże jak będzie w przyszłości, ale sądzę, że był to dobry wybór.

Re: Meble na wymiar - czy ma to sens?

Moim zdaniem meble na wymiar powinni zmawiać jedynie Ci, którzy mają naprawdę nietypową kuchnię, skosy, katy itp. Jeżeli masz normalną kuchnię w prostokącie to spokojnie możesz osiągnąć chciany efekt bazując na meblach z salonu, my naszą łazienkę urządziliśmy z wykorzystaniem tego zestawu: usuniecie reklamy
http://anral.home.pl/sklepy/media/catalog/product/cache/2/thumbnail/600x600/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/l/a/laempert_akryl.jpg

Re: Meble na wymiar - czy ma to sens?

Na pewno ten zestaw genialnie by wyglądał w łazience buahahaah
To był spam na szybko czy co? Bo trochę ciężko pomylić kuchnię z łazienką
A tak poważnie - teraz wiem że meble na wymiar świetnie sprawdzą się w każdym pomieszczeniu. Po prostu powierzchnia jest wtedy optymalnie wykorzystana.

Re: Meble na wymiar - czy ma to sens?

Ach, teraz dopiero zauwazylam ze to lazienka

Re: Meble na wymiar - czy ma to sens?

Swoją drogą ludzie są nieziemscy
Ogólnie trochę się pośpieszyłam z zakupem, bo na usunieto reklame można teraz zamawiać kompletne szafki wraz z elementami montażowymi i akcesoriami. Ale cóż... Najważniejsze, że jesteśmy zadowoleni z efektu

Re: Meble na wymiar - czy ma to sens?

A co to za problem? Chyba złożyli ci dokładnie to samo na zamówienie co nie?

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: