Jakie polecacie odżywki do włosów?

  • 2010-07-25, o 18:14
  • 166
  • 67 709
  • 67
  • 85

Re: Jakie polecacie odżywki do włosów?

Kochane powiedzcie mi co mam zrobic z wlosami ktore w polowie ( mam sredniej dlugosci wlosy ) sie lamia.. ;( no cos strasznego. :(:( . przeciez nie moge chodzic wiecznie z rozpuszczonymi wlosami.. a jak zepne je frotka to na niej jest milion wlosow polamanych ;( ;( umre no. nie chcce ich zcinac na krotko .. ;( a innego sposobu nie widze. pomozcie.

Re: Jakie polecacie odżywki do włosów?

ja miałam tak po pasemkach , bo kiedyś wpadłam na pomysł żeby na czarnych mieć blond pasemka , fryzjerka tak mi spaliłam włosy że podczas suszenia łamały się pod podmuchu. nakładałam wielkie ilości odżywek tak że aż mi spływały z włosów i dodatkowo łykałam tabletki na włosy. Dobre też są szampony z rzepy . pozdrawiam

Re: Jakie polecacie odżywki do włosów?

Ja osobiście używam odżywki Matrix Sleek look http://allegro.pl/show_item.php?item=12 ... 2&bid=1860 jest rewelacyjna i moje włosy po 2krotnym sciaganiu koloru doszły do siebie;))

Re: Jakie polecacie odżywki do włosów?

Ja z cala odpowiedzialnoscia polece Wam odzywki firmy, ktora kazda z Nas zna, a mianowicie - Ziaja. Tez mam problem z wlosami, sa lamliwe, suche, cienkie i co gorsza wypadaja Jedyne wyjscie zeby dopomoc takim wlosom jest uzywanie kosmetykow mozliwie jak najbardziej naturalnych, bez calej tablicy Mendelejewa w skladzie Na polskim rynku kosmetycznym nie ma zatem lepszej linii kosmetykow niz te, proponowane przez Ziaje. Po ich odzywkach wlosy dobrze sie rozczesuja (nie zostaje ich tyle na szczotce), sa miekkie i pachna bardzo naturalnie. Ja jestem osobiscie uczulona na perfumowane odzywki... Ladnie pachna ale pomyslcie ile trzeba wrzucic tam chemii zeby zapach byl taki "slodki". Odzywki Ziaji jak najbardziej i jeszcze jeden trik. Drozdze rozpuszczamy je w wodzie i pijemy dwa razy w tygodniu. Efekt? Wlosy mocniejsze, grubsze, bardziej miekkie i co najlepsze dla starszych uzytkowniczek forum - caly kompleks witamin z gr. B zawarty w drozdzach opoznia efekt siwienia wlosa Mozna tez robic maseczki i nakladac na wlosy, ale organizm lepiej odzywia sie od srodka, wiec pomimo tego ze smaczne nie sa polecam przyjmowanie doustne Da sie przezyc

Re: Jakie polecacie odżywki do włosów?

Ja używam odżywki a raczej można określić to na maseczkę na włosy - Perfect Care (restructuring mask with silk proteins) firmy Euro Styl. Kupuję ją u mojej fryzjerki,cena to ok 30-35zl. Jest jej dyzo bo 1000ml i starcza na długo. Można ją stosować jak odżywkę która po 10min należy zmyć ale również można z niej zrobić maseczkę i nałożyć ją na umyte włosy i owinąć folią aluminiową oraz ręcznikiem i zostawić na 2godzinki i później spłukać. Idealnie odżywia,włosy są bardzo miękkie,delikatne,lśniące i ślicznie pachną,są jak po wyjściu od fryzjera:) Ta odżywka jest dostępna w dwóch zapachach: bananowym i kokosowym,mi akurat bardziej podchodzi kokos:) Więc mogę ją z czystym sumieniem polecić. Nie wiem jedynie czy Wasi fryzjerzy akurat z niej korzystają i mogą sprzedawać ale wiem że na allegro czasem je można dostać i na stronach sklepów internetowych dla fryzjerów.

Re: Jakie polecacie odżywki do włosów?

Hejka:) Kupiłam kiedyś w naturze keratyne w płynie Firmy Artiste troche bez przekonania bo jest to tani produkt ale pomyślałam co mi szkodzi... O dziwo pomaga. Pryskam nim sobie delikatnie jeszcze mokre tuz po myciu włosy i są ładniejsze:0 nie ma jakiś rewelacyjnych efektów ale tez czego sie spodziewać (kosztowało cos chyba o 5-8zł/150ml) Czekam aż włosy same wyschną i są błyszczące, fajnie sie układają.
polecam

Re: Jakie polecacie odżywki do włosów?

PO UMYCIU WŁOSÓW WCIERAM WE WŁOSY I W KOŃCÓWKI JEDWAB BIOSILKA. ROBIĘ TO SYSTEMATYCZNIE WŁOSY BARDZO ŁADNIE PACHNĄ, SPRWIAJĄ WRAŻENIE ZDROWYCH I ODŻYWIONYCH A I Z KOŃCÓWKAMI NIE MAM PROBLEMU TZN. Z ROZDWAJANIEM.

Re: Jakie polecacie odżywki do włosów?

Nie wiem jakiej odżywki uzywać aby moje włosy nie były zniszczone.
Problem mam taki, że wypadają mi przy czesaniu i nie tylko, na razie w niewielkich ilościach ale zauważam że zwiększają się one.
Dla podpowiedzi moje włosy są bardzo długi(ok.pasa) i gęste.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jakie polecacie odżywki do włosów?

JA używam odżywek z Elseve z jedwabiem (różowe opakowani) dla moich długich włosów jest idealna - ułatwia rozczesywanie i sprawia, że włosy mniej plączą się

Re: Jakie polecacie odżywki do włosów?

Jeśli chodzi o mnie to używałam już chyba wszystkich odżywek jakich można, ale ostatnio najbardziej jestem zadowolona z HotLiss firmy L\'OREAL. Nie jest droga, kosztuje około 17 zł, włosy pięknie się po niej układają, są błyszczące i mięciutkie w dotyku i podatne na układanie. Zauważyłam też ze końcówki nie rozdwajają mi się tak jak kiedyś, a muszę przyznać że daję swoim dłuuuugim włosom niezły wycisk- prostownica, lokówka, farbowanie i różne specyfiki do układania które bardzo je niszczą

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: