Jak się odchudzać zdrowo?

  • 2011-11-01, o 17:39
  • 219
  • 101 225
  • 121
  • 157

Re: Jak się odchudzać zdrowo?

Jesli ktos pije herbate z cukrem niech odstawi, jesli pijecie slodkie soki odstawcie. Nie jedzcie za duzo slodyczy - efekty zobaczycie

Re: Jak się odchudzać zdrowo?

Ja słyszałam, że wielu ludzi na niej chudnie, mimo braku efektów na innych dietach. Niektórzy nawet po 50 kg gubili.

Powoli

Re: Jak się odchudzać zdrowo?

Minęły następne trzy tygodniu i u mnie następne 3 kg mniej. Jestem na diecie Cambridge a może słyszałyście o tej diecie ostatniej szansy?

2016-01-14 00:00:25 autor Pomarańczowa

 

Ja słyszałam a nawet znam parę osób które razem z nią schudły :) z samej ciekawości poczytałam troszkę i uważam że ma bardzo dużo plusów przede wszystkim jest dopasowana do indywidualnych potrzeb , uczy systematyczności oraz racjonalnego odżywiania. Poza tym ich produkty pomimo że są to tak zwane "gotowce"  są bardzo smaczne , odżywcze , nie trzeba się głodzić i co rusz wprowadzają jakieś nowości chyba dość niedawno koleżanka mi mówiła o budyniu , risotto oraz spaghetti.

Re: Jak się odchudzać zdrowo?

trzeba po prostu nie przesadzać.

Re: Jak się odchudzać zdrowo?

I jeść

Re: Jak się odchudzać zdrowo?

Jeść, ale zdrowo i więcej posiłków, ale mniejsze porcje. Ja mam najwiekszy problem z tym, że zazwyczaj najem się na wieczór, krótko przed spaniem i niestety sadełko się odkłada. Muszę zmienic nawyki żywieniowe.

Re: Jak się odchudzać zdrowo?

nie wolno się objadać

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Coekawe5

Re: Jak się odchudzać zdrowo?

Wbrew pozorom nawet jeśli sie odchudzacie możecie wciąż pozwolić sobie na różne przyjemności . Jak czekolada.... Nie jest to zabronione nawet na diecie. Poza tym jeśli nie będziecie jadły niczego co Wam smakuje to w końcu zwariujecie. Zdrowa jest na przykład gorzka czekolada. Zawiera w sobie duże ilości kakao i dlatego można ją jeść nawet jeśli sie odchudzacie.....

 

Sama mam na przykład slabość do czekolady gorzkiej Wedla Świetna jest również czekolada deserowa Jedyna. Ciekawostką jest to,że jej skład został opracowany w latach 30-tych ubiegłego stulecia. 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: