Jak się odchudzać zdrowo?

  • 2011-11-01, o 17:39
  • 219
  • 101 052
  • 121
  • 157

Re: Jak się odchudzać zdrowo?

stopniowo i nie na raz

2016-10-18 07:45:46 autor amelia90

dokładnie:)

Re: Jak się odchudzać zdrowo?

stopniowo wszystko:)

Re: Jak się odchudzać zdrowo?

stopniowo tak jak wyżej:)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jak się odchudzać zdrowo?

Stosować odpowiednio dobraną do twojego organizmu dietę i ćwiczyć ;)

Re: Jak się odchudzać zdrowo?

Stosować odpowiednio dobraną do twojego organizmu dietę i ćwiczyć ;)

2016-10-22 19:03:38 autor moniuszko

Zgadzam się:)

Re: Jak się odchudzać zdrowo?

Moja koleżanka odchudzała się na diecie Chodakowskiej, nie ćwiczyła tylko jadła potrawy z jej jadłospisu i w ok 2-3 miesiące schudła ok 20 kg. Polecam bo naprawdę u niej zadziałała a jedzenie jest dobre i zdrowe. Także wg mnie najważniejsze to dobrać sobie odpowiednie jedzenie bo ćwiczenia to tylko 30% odchudzania, reszta to odpowiednia dieta :)

Re: Jak się odchudzać zdrowo?

stopniowo i nie radykalnie

Re: Jak się odchudzać zdrowo?

stopniowo i nie radykalnie

2016-11-09 08:31:01 autor janik

zgadzam się

Re: Jak się odchudzać zdrowo?

stopniowo i nie radykalnie

2016-11-09 08:31:01 autor janik

zgadzam się

2016-11-09 08:34:37 autor ledi

I dodatkowo każdą zmianę nawyków powinno się kontrolować. Bo nie wszystkie niby dietetyczne zalecenie na każdego dzialają dobrze. :p ja np. przez dietę nabawiłam się anemii. Także warto robić sobie regularnie badania, lub ewentualnie sprawdzać inne rzeczy, jak np. poziom tłuszczu i wody w organiźmie. Ja mam do tego specjalną wagę usunięto reklamę, ale takie pomiary z tego co wiem wykonują też na siłowniach, tyle, że ja wolalałam mieć takie urządzenie u siebie w domu, bo nie chciałoby im się za każdym razem chodzić na siłownię tylko po to :)

Re: Jak się odchudzać zdrowo?

Zdrowe odchudzanie to przede wszystkim stosowanei dobrej i optymalnej diety oraz regularne, systematyczne ćwiczenia- tylko dzięki wytrwałości będziemy w stanie osiągnać sukces, pamietajmy też że nic nie przychodzi od razu i na wszytsko potrzeba czasu.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: