Jak się odchudzać zdrowo?

  • 2011-11-01, o 17:39
  • 219
  • 101 068
  • 121
  • 157

Re: Jak się odchudzać zdrowo?

Dieta jak najbardziej ma sens

Re: Jak się odchudzać zdrowo?

Dieta zawsze ma sens, ale najlepsze efekty daje połączona z wysiłkiem, niekoniecznie ciężkimi ćwiczeniami, czasami wystraczy po prostu zacząć chodzić po schodach, zamiast korzystać z windy, czy więcej spacerować... Ja swojego czasu sgubiłam sporo kilogramów, teraz własnie staram się utrzymać wagę, nie mam czasy na siłownie, ale ilość ruchu, którą mam najwyraźniej jest wystarczająca, bo waga nie wraca. Nie bez znaczenia jest też tutaj zmiana nawyków żywieniowych, których nauczyła mnie moja dieta.

Re: Jak się odchudzać zdrowo?

Jedz zdrowo i racjonalnie. ok 4-5 posiłków w równych odstępach czasowych. Ćwicz min 3 razy w tygodniu i szybko zobaczysz efelkty :) Ważna jest samodyscyplina i samozaparcie :)

Re: Jak się odchudzać zdrowo?

Przede wszystkim Nie głodówka

Re: Jak się odchudzać zdrowo?

Dzięki Waszej motywacji zaczęłam program odchudzania, pełna pozytywnego nastawienia podjęłam walkę o lepsze samopoczucie i co tu ukrywać o bardziej atrakcyjny wygląd. Boję się głodu i pokus, ale pomyślałam, że albo teraz, albo nigdy:-) 

Przede wszystkim wproadzić zdrowe nawyki żywieniowe. Zrezygnować ze słodyczych, gazowanych słodkich napoi (sporadycznie uważam, że można sobie pozwolić, ale na pewno ograniczyć) dużo ruchu, sportu, mniej siedzenia przed telewizorem :)

Dobre porady

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jak się odchudzać zdrowo?

nalezy wprowadzic do diety duzo warzyw i owoców, które zawieraja witaminy, jesc czesto ale w małych ilosciach 

Re: Jak się odchudzać zdrowo?

owoce i warzywa

Dobre porady
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: