kosmetyki naturalne

  • 2011-10-05, o 13:31
  • 206
  • 66 785
  • 77
  • 84

Re: kosmetyki naturalne

Od dawna sie przymierzam do spiruliny, w sensie zakupu i lykania ) lubie takie "nowosci" teraz sie zazeram owocami goji. Swietna przekąska )) Wczoraj kupilam pierwszy raz wode brzozowa.... fajna ale musze jakas inna sprobowac bo ta co kupilam to slodka za bardzo.

ta seria beECO z aloesem jest super ))

Re: kosmetyki naturalne

@KamiluŚkaa - Co do działania to powiem szczerze, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczona:) Moja cera była po tej maseczce gładka i po kilku razach gdy ją zastosowałam to zauważyłam, że zaczerwienienia jakie miałam na buzi się zaczęły łagodzić i wydaje mi się, że "niespodzianki", które mi czasem wyskakiwały na buzi występują teraz o wiele rzadziej. (Ogólnie nie mam i nie miałam problemów z dużą ilością trądziku ale wiadomo, że nie raz, nie dwa coś mi wyskoczyło.)

@brzooska - Co do kapsułek to szczerze mówiąc nie wiem czy można spirulinę w kapsułkach stosować do maseczek, bo nigdy tak nie robiłam i nie chcę nikomu źle powiedzieć. Więc jeśli byłby ktoś kto to wie, to niech nas oświeci. Ja kupuję w formie proszku z tamtej stronki jak na razie. Ta spirulina nie pachnie jak dla mnie zepsutą rybką, tylko ogólnie rybką;) ale wiadomo, że każdy ma swoje skojarzenia:) jak zrobiłam sobie maseczkę to mój nadpobudliwy kotek próbował mi ją zlizać z buzi:D

A kosmetyki beECO, które polecacie gdzie można nabyć?

Sylwia:)

Re: kosmetyki naturalne

Czesto kosmetyki tzw naturalne nie sprawdzaja sie niezbyt pomagaja w problemach

Prawdziwa, zielona ląka,ubrana w kolorowe kwiaty, promyki slońca ogrzewające moje plecy,spiew ptaków budzący mnie każdego dnia, łzy szczęścia,wiatr we włosach, spacery po lesie, świeży powiew wiatruWSZYSTKO CO ZIELONE TO DOBRO-sama natura nam podpowiada

Re: kosmetyki naturalne

@syll792 chyba będę musiała ją wypróbować... jest tania, a takie działanie..! aż szkoda nie zapłacić za takie cudo tak niskiej ceny. dobrze się składa bo ja również mam zaczerwienienia i do tej pory nie mogłam ich "usunąć" z mojej twarzy. Wypryski występują u mnie bardzo rzadko także z tym problemu mieć nie będę obym tylko nie dostała od niej uczulenia, bo ostatnimi czasy moja cera jest bardzo wrażliwa i wiele kosmetyków mnie uczula (nie wiem dlaczego) ;D

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: kosmetyki naturalne

@KamiluŚkaa hmmm... nie wiem co Ci powiedzieć na temat tego czy uczula, bo ja nie mam takiego problemu i wiadomo - każdy ma inną cerę...* ale jakby coś - odpukać - było nie tak, to zawsze można odstawić i nie będzie szkoda paru złotych:) ja na pierwszy raz jak sobie zamawiałam to wybrałam najmniejszą ilość gram bo stwierdziłam, że to dopiero pierwszy raz i nie wiedziałam jak moja skóra zareaguje...

Sylwia:)

Re: kosmetyki naturalne

ja w sklepie internetowym Zrób sobie krem wynalazłam przepis na serum z ekstraktem z malin dla skóry tłustej i mieszanej. A że uwielbiam maliny to i postanowiłam spróbować. Paczka już do mnie idzie i będę mieszać. Jestem ciekawa jak się spisze. Z kosmetykami drogeryjnymi jest wszystko ok dopóki człowiek nie zacznie się przejmować składem. Lepiej żyć w nieświadomości Co do alg morskich (spirulina) to polecam tylko dla wytrwałych. One strasznie śmierdzą Nie mogę się do nich przemóc za to kocham glinki.

Re: kosmetyki naturalne

@syll792 na pewno nie będę żałować ;D nawet jeśli miałabym dostać uczulenia, przekażę tą maseczkę mojej siostrze albo mamie. myślę, że im też się przyda.
@agniesia1234 dokładnie! ja uwielbiam kupować różne nowości ale zawsze zerkam na skład, jednak czasem po prostu nie mam czasu przeglądać składu wszystkich kosmetyków jakie kupuję ;D

Re: kosmetyki naturalne

agniesia1234 daj znać potem o tym malinowym cudzie, które będziesz testować:)

Sylwia:)

Re: kosmetyki naturalne


A kosmetyki beECO, które polecacie gdzie można nabyć?

ja kupowalam w sklepie internetowym Flosleka, ale od pewnego czasu widze je w superpharm

Re: kosmetyki naturalne

Czesto kosmetyki tzw naturalne nie sprawdzaja sie niezbyt pomagaja w problemach

SexyRzesySexyNogi

dlatego trzeba kupowac naturalne, a nie tzw naturalne

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: