kosmetyki naturalne

  • 2011-10-05, o 13:31
  • 206
  • 66 778
  • 77
  • 84

Re: kosmetyki naturalne

ja także mam taką nadzieję

Re: kosmetyki naturalne

Dziewczyny ale mnie zarzuciłyście nowościami. A jak cenowo wychodzi stosowanie kosmetyków naturalnych? Czy sądzisz, że są równie skuteczne, wydajne jak konwencjonalne? Z wymienianych tu na sklepowych półkach widziałam tylko te beeco, korciło mnie by kupić, alterrę i serię eco z AA. Zagranicznych kompletnie nie znam. A tołpa też jest eko?

Re: kosmetyki naturalne

Ja kiedys kupiłam w sklepie kosmetyk naturalny a po przeczytaniu składnikow i tak okazało sie ze sa w nich i tak składniki chemiczne . tak wiec polecam sprawdzenie tego pozdrawiam

Re: kosmetyki naturalne

Dziewczyny ale mnie zarzuciłyście nowościami. A jak cenowo wychodzi stosowanie kosmetyków naturalnych? Czy sądzisz, że są równie skuteczne, wydajne jak konwencjonalne? Z wymienianych tu na sklepowych półkach widziałam tylko te beeco, korciło mnie by kupić, alterrę i serię eco z AA. Zagranicznych kompletnie nie znam. A tołpa też jest eko?

jovitta

poszperałam po internecie i pisze tam że kosmetyki Tołpa są eko !

Re: kosmetyki naturalne

Dziewczyny kolejnY raz armonie mnie nie zawiodło:-) Jestem w ciazy z 4 dzieckiem Uzywam kremu na rozstepy i lekarz powiedział mi ze nie mam nowych rozstepow:-) polecam tak ze szampon dla dzieci , piekny zapach a moje dzieci go uwielbiaja:-) pozdrawiam

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: kosmetyki naturalne

o łał! naprawdę fajna sprawa. jednak mnie interesuje ten szampon dla dzieci ?

Re: kosmetyki naturalne

swietny naprawde jesli chciałabys cos wiecej wiedziec pytaj . Poniewaz ja uzywam duzo kosmetykow firmy armonie . pozdrawiam

Re: kosmetyki naturalne

a masz może z tej firmy jakieś kremy ?

Re: kosmetyki naturalne

krem do rak , do twarzy oraz kerm na oparzenia i na ugryzienia owadow . Moja mama urzywa krem do cery dojrzałej. teraz zamowilam krem na odparzenia dla dzieci , podobno działa jak sudo krem Czytajac na roznych portalach co w siebie wsmarowywujemy (chemie) postanowiłam ze wole wydac 10 zł wiecej na krem i uzywac kremow bio . Firme armonie.pl poznałam przez kolezanke ktora mieszka we włoszech i teraz jestem do niej przekonana w 100% . Ja i moje dzieci:-)

Re: kosmetyki naturalne

a stosowałaś jakie kosmetyki do włosów ?

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: