kosmetyki naturalne

  • 2011-10-05, o 13:31
  • 206
  • 66 780
  • 77
  • 84

Re: kosmetyki naturalne

tak odzywke stosuje cały czas

Re: kosmetyki naturalne

możesz w takim razie napisać o niej coś więcej ?

Re: kosmetyki naturalne

oczywiscie:-) Kiedy poznałam firme armonie i jej kosmetyki poleciłam mojej kolezance ktora 1 zaczeła jej uzywac poniewaz miała proste włosy ale zawsze musiała je przeprostowac by zaczeły sie układac. Ktoregos dnia mi powiedziała ze juz nie uzywa prostownicy bo ta odzywka jest swietna Ja mam lokowane włosy i to strasznie prostowałam włosy codziennie po 40 minut , czasami dłuzej pasemko po pasemku ... Od kad uzywam tej odzywki włosy prostuje co 3 dzien tylko po umyciu i juz nie musze sie tak meczyc oczywiscie odzywia wlosy i nabłyszcza bo przestałam uzywac jedwabiu ... Pozdrawiam:-)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: kosmetyki naturalne

to coś dla mnie .. ja mam lekko falowane włosy i niestety żeby mieć je proste muszę codziennie rano poświęcić na to ok. 30 min:)

Re: kosmetyki naturalne

najwazniejsze ze te kosmetyki sa BIO i sa zdrowe a nie sama chemia:-)

Re: kosmetyki naturalne

ostatnio właśnie na tym się skupiłam i teraz kupuję kosmetyki pielęgnacyjne, które muszą być BIO !

Re: kosmetyki naturalne

No ja juz rok temu zaczełam stosowac kosmetyki bio Polecam Armonie

Re: kosmetyki naturalne

pewnie coś kupie! ja muszę się przyznać że kosmetyki Bio zaczęłam używać jakieś 3-4 miesięcy temu więc stosunkowo niedawno ;D

Re: kosmetyki naturalne

Ja jak sobie przypomne swoja twarz cała w tradziku po roznych kremach do twarzy robionych na tych wszystkich swinstwach to naprawde wole wydac wiecej ( a krem do twarzy stosujac go 1-2 dziennie starcza na 2 miesiace) Nie chce pamietac tego widoku , buzia cała w strupach !!! A teraz moja twarz wyglada tak swietnie ze jak sie opaliłam to nie uzywam juz nawet fluidu tylko rowniez pudru bio by podkreslic policzka

Re: kosmetyki naturalne

to fajnie! takie coś naprawdę mi się podoba a zwłaszcza że ja nie przepadam za fluidami, a nie będę na siebie nakładać tony pudru, więc zazwyczaj muszę wychodzić tylko z lekkim pudrem i to tyle myślę, że kosmetyki Bio będą dla mnie w sam raz !

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: