kosmetyki naturalne

  • 2011-10-05, o 13:31
  • 206
  • 66 697
  • 77
  • 84

Re: kosmetyki naturalne

Cała seria beECO jest w superpharmie. Jak chcesz wypróbować to polecam peeling albo właśnie masło do ciała, to moi ulubieńcy. Chyba jednak będę testować rybną spirulinę a co tam.
Koniecznie agniesia1234 pochwal się malinowym cudem. To susz malinowy chyba ci ślą co?

Re: kosmetyki naturalne

Witam ! Ja od jakiegos czasu rowniez interesuje sie kosmetykam naturalnymi Znalazłam firme Armonie ktora sprowadza te kosmetyki z Włoch . Mam delikatna skore i czeste uczulenia wychodza mi od kosmetykow a z kosmetykow Armonie jestem zadowolona i mnie nie zawiodły . Ceny przystepne . Naprawde polecam

Re: kosmetyki naturalne

chyba będę musiała spróbować kosmetyków tej firmy! Jestem ciekawa jak zadziałają
a gdzie można je kupić ?.

Re: kosmetyki naturalne

Na stronie internetowej armonie.pl albo bezposrednio na miala u przedstawiciela firmy w Polsce d.biernatowska@wp.pl Ja osobiscie pisze na maila i kosmetyki otrzymuje w ciagu 3 do 5 dni roboczych.

Re: kosmetyki naturalne

muszę napisać na maila na pewno coś zakupię !

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: kosmetyki naturalne

Naprawde polecam . Jesli chcesz sie cos dowiedziec wiecej o tych kosmetykach to smiało pytaj Ja juz uzywam kilka produktow tej firmy:-) pozdrawiam

Re: kosmetyki naturalne

a co konkretnie używasz? i jak się sprawują twoje kosmetyki ?

Re: kosmetyki naturalne

Urzywam oliwki dla dzieci po kompieli i do opalania - swietna Od innych oliwek miałam uczulenie , czerwone chrosttki na całych nogach . Oliwka nie jest tak mocno tłusta jak wszystkie dostepne w slkepach , slicznie pachnie i nawet moje kolezanki zauwazyły ze szybko na niej mozna sie opalic i rowniez sie do nie przekonały Kiedys stałam przed lustrem i meczyłam sie prostujac włosy od kiedy uzywam odzywczy balsam sa bardziej wygładzone i nie musze prostowac pasemko po pasemku i nie przetłuszczaj sie tak szybko jak od innych odzywek Uzywam rowniez krem do twarzy z BioEcoNatura. kiedys miałam pełno pryszczy ktore drapałam i miałam twarz pełna w strupach wystarczyło ze uzyłam zwykłego kremu nivea i wygladałam okropnie . od kad uzywam kremu bio a uzywam juz 3 miesiace zapomniałam co to twarz pełna w strupach Naprawde jestem zadowolona z Armonie i mam zamiar wyprobowac jeszcze wiele innych produktow . Mozesz poprosic w mailu o probki rowniez przy zamowieniu czegos co cie interesuje. Obsługa z klijentem jest naprawde rewelacja Teraz zamowiłam krem ujedrniajacy napewno napisze za jakis czas o jego działaniu pozdrawiam

Re: kosmetyki naturalne

Urzywam oliwki dla dzieci po kompieli i do opalania - swietna Od innych oliwek miałam uczulenie , czerwone chrosttki na całych nogach . Oliwka nie jest tak mocno tłusta jak wszystkie dostepne w slkepach , slicznie pachnie i nawet moje kolezanki zauwazyły ze szybko na niej mozna sie opalic i rowniez sie do nie przekonały Kiedys stałam przed lustrem i meczyłam sie prostujac włosy od kiedy uzywam odzywczy balsam sa bardziej wygładzone i nie musze prostowac pasemko po pasemku i nie przetłuszczaj sie tak szybko jak od innych odzywek Uzywam rowniez krem do twarzy z BioEcoNatura. kiedys miałam pełno pryszczy ktore drapałam i miałam twarz pełna w strupach wystarczyło ze uzyłam zwykłego kremu nivea i wygladałam okropnie . od kad uzywam kremu bio a uzywam juz 3 miesiace zapomniałam co to twarz pełna w strupach Naprawde jestem zadowolona z Armonie i mam zamiar wyprobowac jeszcze wiele innych produktow . Mozesz poprosic w mailu o probki rowniez przy zamowieniu czegos co cie interesuje. Obsługa z klijentem jest naprawde rewelacja Teraz zamowiłam krem ujedrniajacy napewno napisze za jakis czas o jego działaniu pozdrawiam

darusienka

chyba zakupię odżywkę do włosów, ponieważ prostuję włosy co zawsze zajmuje mi dużo czasu, ponieważ prostuję pasmo po paśmie.. moje włosy przetłuszczają się co 3-4 dzień i myślę że przydałaby im się taka odżywka na krem chyba także się skuszę, gdyż mam takie problemy z cerą o jakich pisałaś wyżej. myślę, że na oliwkę też się skuszę, ale niedawno kupiłam swoją ulubioną z Johnson&Johnson, mimo to myślę, że nie zaszkodzi mieć dwóch! super że obsługa tak interesuje się klientem (w niektórych sklepach trudno o coś takiego) i na pewno poproszę o kilka próbek aby przekonać się o niektórych kosmetykach
czekam na opinię o tym kremie ujędrniającym.. może się przyda!

Re: kosmetyki naturalne

Zycze bys była tak samo zadowolona jak Ja

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: