kosmetyki naturalne

  • 2011-10-05, o 13:31
  • 206
  • 66 764
  • 77
  • 84

Re: kosmetyki naturalne

Ja polecam Yves Rocher. Sama natura i nie liczą sobie jak za Złoto.

marmoon

Nie spamuj linkami.

KLIK - Zaadoptuj wirtualnego gryzonia i odmóżdżaj się ze mną xD http://www.thielusia.deviantart.com/gallery <- moje prace, zapraszam

Re: kosmetyki naturalne

Ja polecam firme:logona, orientana, z tanszych to absolute organic-sa swietni

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: kosmetyki naturalne

Bardzo fajna (jak dla mnie) jest strona www.zrobsobiekrem.pl , dowiedziałam się o niej jakiś czas temu zupełnie przypadkiem i przyznam szczerze, że niektóre produkty przypadły mi do gustu i faktycznie widać ich działanie. Kosmetyki są nie drogie i podobno naturalne... Podobnie www.biochemiaurody.com ale z tej strony na razie jeszcze nic nie zamawiałam, jest podobna do tej \'zrobsobiekrem.pl\'.

Sylwia:)

Re: kosmetyki naturalne

słyszałam o sklepie "zrobsobiekrem\' ale jak na razie jeszcze nic nie kupowałam, ponieważ nie wiem na co właśnie mam ochotę oraz nie wiem czy byłabym zdolna do zrobienia jakiegoś kosmetyku!

Re: kosmetyki naturalne

w porównaniu do biochemiiurody, kosmetyki ze strony \'zrobsobiekrem\' są gotowe, dlatego ja się na nie skusiłam;)

Sylwia:)

Re: kosmetyki naturalne

chyba jednak mnie przekonałaś! będę je musiała w najbliższym czasie zakupić i poeksperymentować zobaczymy to z tego wyniknie.

Re: kosmetyki naturalne

broń Boże żebym namawiała do zakupu albo reklamę szczególną robiła tym sklepom internetowym bo nie o to mi chodzi;) tylko polecam bo uważam że jak na taką cenę to dają ładne efekty;) ja osobiście uwielbiam zrobić sobie maseczkę z alg (tej spiruliny) zmieszanej z odrobiną kwasu hialuronowego, tyle, że ta spirulina niemiłosiernie \'jedzie\' rybą;P i muszę uważać żeby wszystkie koty z okolicy się do mnie nie zleciały;)

Sylwia:)

Re: kosmetyki naturalne

nie reklamujesz mi tego!
po prostu dużo osób już chwaliło ten sklep. i nie wiedziałam czy kupić coś czy nie, ale kiedy zobaczyłam ceny szczęka mi opadła, takie tanie! naprawdę bardzo opłaca się kupowanie składników i samemu w domu robienie ich. a do tego jeszcze można sobie wybrać zapach i działanie! super!

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: kosmetyki naturalne

chyba muszę spróbować tej maseczki! ;D
a jak ona działa ?

Re: kosmetyki naturalne

A ta spirulina, którą stosujesz do maseczek może być ta sama co jest w kapsułkach? Akurat mam pół paczki kapsułek a jeść tego nie chcę. Co do zapachu to raczej jest to taka zepsuta rybka. Ja ostatnio dostałam maseczkę relaksującą z beECO, przydaje się szczególnie w niedzielę i poniedziałek oraz krem pod oczy z kawiorem z mincera. Jaki zapach.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: